BMW G 650 Xchallenge (2007)

Vlastník Melizoy
Vloženo 27.9.2014
Aktualizováno 17.1.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Melizoy
Melizoy napsal 10.08.21 v 08:49

Jestli je za rozumné peníze k sehnání, tak proč ne, chlape.

Pedl
Pedl napsal 09.08.21 v 16:22 10b.

Dobře popsané. Trochu o ní uvažuju.

Melizoy
Melizoy napsal 08.10.14 v 09:48

Díky za odezvu klucí. Kilometry přibývaj, a sezona se blíží čím dál víc ke konci, hlavně kvůli krátké době mezi koncem šichty, a stmíváním..
Sushi: na jednu stranu pravda, že je to škoda, nadruhou... všichni chtějí výkon a rychlost, reklama to na člověka řve na každém kroku... teď se řeší spíš, které "enduro" má na tacháku dřív 200. Podívej, jak jsdou prodeje Husky Terra, nebo KTM690Enduro, tahle kategorie je polomrtvá.
Filip: tak přeju, ať nám to chtění jezdit jednobuchy vydrží :D
Karel351: jojo, mam 184cm, dlouhé hnáty a nižší sedlo a už jsem to taky při nedošlapu zahodil... naštěstí jen první brzdová páčka. Hlavně že padáky už čekaly na namontování
Ricardos: Jsem rád, že jsi se ozval, taky doufám, že se svezeme! Bude to pěkný, zvlášť když třeba vyrazíme ještě s Ivanem, a postavíme někde 3 XCh vedle sebe. Myslim, že v českých podmínkách to bude rarita. Doufám, že už to máš spravené!

ricardos
ricardos napsal 30.09.14 v 23:08

Ahoj, luxusní stroj pěkná sedačka pěkně si ho užij, někdy si zajezdíme snad ještě letos.R.

Karel351
Karel351 napsal 30.09.14 v 20:06

Pěkně jsi to popsal. Tak nějak souhlasím. Ještě snad ta výška. Mám problém v těžších výjezdech, atd... si šlápnout na zem a trochu si pomoct.Sem tam proto padám v nulových rychlostech. Měřím 180.Zas tak malej nejsem. Trochu jsem to pustil dolu vepředu a zdvihl řidítka, ale stejně...Karel

FilipTenere
FilipTenere napsal 30.09.14 v 09:13

Díky za pěknou recenzi. Týhle mašině jsem vždycky fandil X-Chall patří mezi velmi málo soudobých moto, která zachovala myšlenku původních cest.endur, ale je oblečena v moderním hávu.
Taky cestuju na 1-válci
Hodně šťastných km...! F-T

sushi7474
sushi7474 napsal 29.09.14 v 17:52

Zaujimavy stroj - skoda, ze sa uz nerobia. Povazujem za lepsiu volbu ako 200+ kilove ADV masiny.

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.09.14 v 19:03 10b.

dejte_me_pit
dejte_me_pit napsal 27.09.14 v 15:23 10b.

skvela recenze