Kawasaki ER 6N (2008)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Woohp
Woohp napsal 22.08.13 v 00:02

Ahoj, koukám, že už ji prodáváš :) Psal si mi na profil kvůli zvuku laďáku CREPTUS ,není to sice ta moje, ale zní to úplně stejně, na živo ještě lépe, chci se zeptat na ta řídítka. Taky jsem uvažoval o širších a nevím jak je to s lankama, jestli jsou potřeba prodlužovat atd.. Můžeš mi o tom něco podrobnějšího napsat? Klidně do zpráv. Děkuji :)

jelda-f napsal 07.03.13 v 19:32

Už je po takovém větším servisu. Včera byla první projížďka, počasí nádherný a splnila má očekávání a co víc. Je to dračice

kawa...pavel
kawa...pavel napsal 07.03.13 v 05:26 10b.

Zdar. Mašinu dej do kopy a uvidíš, že Ti bude dělat jen radost. Je to supr strojek, pocestuješ s tím všechno. Máš to za 10.

istonbike
istonbike napsal 06.03.13 v 19:56 10b.

Gratuluji je to super,živý a skvěle ovladatelný 2buch s parádním zvukem už v základu a což teprve s laďáčkem přijmi 10b s přáním super zábavných kilometrů v sedle

jelda-f napsal 18.01.13 v 20:20

na to jsem zvědav i já, doufám, že alespon přispěje na opravu... jo to je ještě v pohodě investice do řetězovky, jenže to zlo, co tam bylo bude už nějakej peníz navíc :´-

clay01
clay01 napsal 18.01.13 v 14:27 9b.

přeju ať se původní majitel pochlapí... já motorku taky koupil jak sedlák, ale prodělal jsem jen řetězovou sadu, kompletní nářadí a povinnou výbavu. Jinak vše ok.

jelda-f napsal 14.01.13 v 14:40

už je v servisu, tak doufám, že to bude jediný problém ten netěsnící tlumič. Ani nevíš, jak moc se těším na jaro, ostatně jako každý ;) taktéž přeji spousty najetých km bez nehod

jandi
jandi napsal 13.01.13 v 20:46 10b.

jj pohodová motka , už aby bylo jaro, tak šup rychle opravit ať můžeš lítat . Hlavně přeju hodně kilometrů bez kolize

jelda-f napsal 07.01.13 v 20:22

to je potřeba, ta Tvá to je něco neskutečně vymazleného, takový kousek se hned tak nevidí, vážně díky doufám, že to bude stát za to a nějaký upravičky bych rád taky provedl

Kawa.Jarda
Kawa.Jarda napsal 07.01.13 v 19:31 10b.

Díky za komentář,myslím že jsi si dobře vybral.Ať Ti dobře slouží. Jasných 10b

jelda-f napsal 03.01.13 v 08:09

Měl jsem v merku ještě SV 650, jenže to je spíš do sportu a cestovat s tím, by nebyla ta správná volba. Těším se na lepší počasí jak malej. Co jsem jí jen projížděl krátce, je to něco fantastického díky nápodobně, s tímhle si člověk hodně vyhraje a užije

burak
burak napsal 03.01.13 v 07:45 10b.

Skvělá volba máme jí doma a i když to není žádný trhač asfaltu, tak je to neskutečně zábavná motorka a ve městě si člověk užívá tu ovladatelnost jak na 125ccm motorce a ochota motoru okamžitě reagovat na přidání plynu už v nízkých otáčkách to ještě zdokonaluje ať ti dělá jenom samou radost 10B

jelda-f napsal 22.11.12 v 05:03

Díky moc byl jsem se na ní zatim projet párkrát, ale ten zvuk mě vždycky dostane. Je to lahoda

italšrot
italšrot napsal 20.11.12 v 19:01 10b.

O ER6 jsem uvažoval a zvuk řadového V2 mně doslova uchvátil. Za mně jasných 10.