Yamaha XV 1900 Raider (2009)

Vlastník japet
Vloženo 2.12.2011
Aktualizováno 3.2.2013

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

utahs
utahs napsal 16.04.17 v 09:02 10b.

Perfektní úprava a dosti seriózní ustájení. Kráska v teple určitě střádat nebude. 10

Johnny-five
Johnny-five napsal 04.05.16 v 18:26 10b.

Není co dodat. Nádhera. Jasných 10 bodů Ať Ti pěkně slouží a hodně km bez starostí z úsměvem na tváři

Tezetka
Tezetka napsal 01.09.12 v 20:52

Krásný Raider
Přeji pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu
Posílám 10-ku

1shiva
1shiva napsal 17.05.12 v 21:20

libovka máš to za 10b

Nomadic_Rider
Nomadic_Rider napsal 20.12.11 v 10:10

Ta barva je nádherná. Celkově je to určitě jedna z nejkrásnějších motorek na trhu.

Pat13
Pat13 napsal 15.12.11 v 14:02

Nádherný kus Raider má jasných 10b ať ti zima uteče a od jara pohodu na cestách..

Micky
Micky napsal 14.12.11 v 13:28

Už jsem měl tu čest Raidera vidět naživo a manželka se na něm dokonce svezla a musím říct, že to je paráda. Opravdu je ve skutečnosti daleko hezčí než na fotkách. Gratuluji k nádhernému stroji. Ten se fakt Yamaze povedl. Dávám jasných 10 b. a přeji spoustu pohodových kilometrů.

gunman
gunman napsal 08.12.11 v 18:46

Ty hajzle, závidím ti, postavit si mašinu do pokej je můj sen, bohužel patrový byt to nedovoluje. Gratulace za nádhernou mašinu. Kámoš vlastní a jen samá slova chvály za tu krásku. Přeji hezké jaro a jen samé super žážitky v sedle.

rolff
rolff napsal 05.12.11 v 18:58

Luxusní kousek 10b.takový tah na zimu . . . to bych nevydržel

Raduzzo
Raduzzo napsal 02.12.11 v 23:25

naaadherny kousek, jednemi chvaleny a druhymi haneny, me se libi a posilam 10B

Dick_666
Dick_666 napsal 02.12.11 v 22:42

Táto motka je faň už na fotkách, ale je pravda že až to uvidíš, uslyšíš, no nedaj bože projedeš = nechceš nic jiného. U mě je to zatím leda přání a naprosto jedinečná volba pro fšécky gdo touží po pořádném parním bucharu. Škoda jen, že jsme se nenarodili dřív - to bysme si užili ortodoxní vzducháč s karbecem. Ale zase by nebyl Raider...
U mě deset bodů, líbí se mi to příčné žebrování na víčkách, provedení jako takové je katalogové resp. chci říct že se sice nejedná o indivindi tuning, ale Raider je od kořeňa indivindi motka - alespoň v našichj zeměpisných šířkách. Tady jsem viděl zatím dva sqvosty (u Parikyho a u Bubři). Takže u mě za volbu by to bylo 10+ No a dokonce si myslím, že tyto motorky by se měly jmenovat nějak jinak. Víš, paneláku se taky neříká "dům" nebo "domek" a také velryba není "ryba" nebo obráceně jorkšír není "PES" .
Přeju plnou bandu a mnoho pohody; sice budu v koutku duše nas""ný že to budeš zrovna Ty a zjara psát samou chválu na zkušenosti ale nic si z toho nedělej. To ze mě mluví upřímná závist. Ale napiš, jsem naladěný na RAIDER !!
Kdybys to nevydržel a ftom obýváku to nakopl toš sem vylep nějakou mp3. A že pozdravuju sousedy!

Dick

Dodo7
Dodo7 napsal 02.12.11 v 21:00

Je...velká :)A koukavá. Přeji krátkou zimu! 10...

Boža
Boža napsal 02.12.11 v 20:59

Velká gratulace nádhera přeji pohodu na cestách zasloužených 10 bodů

chalupář
chalupář napsal 02.12.11 v 20:24

Nádhera . Až zasvítí slunce, tak kolem mašiny jen se slunečními brýlemi . Jak jsi tu hromadu chromu dostal do bytu? Manželce za 14 dní přivezou novou Hondu Fury a nevím jak v přízemí zvládnu 5 schodů a zahnout s 2,60m dlouhou mašinou do dveří. Garáž prý nepřipadá v úvahu

dogina
dogina napsal 02.12.11 v 19:16

fantazie přeji krásné chvilky v sedle takové krásky ;) 10b

2006abc
2006abc napsal 02.12.11 v 18:49

Pěknej kousek, manuál má na svým profilu martas.j

PetrPěňa
PetrPěňa napsal 02.12.11 v 18:26

co na ní jako není fotogenickýho...??? nádhernej kousek!!! fakt krásná, dávám jasnejch 10b. a přeju spousty km kolama na silnici... jo a kdybych nebydlel ve čtvrtým patře bez výtahu, tak ji mám v obýváku taky

18yamaha18
18yamaha18 napsal 02.12.11 v 18:26

Nádhernááá mašina Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie...

japet
japet napsal 02.12.11 v 18:14

Děkuju, spím s ní už týden.

Tik
Tik napsal 02.12.11 v 18:02

Krááááásný kus nábytku!!! Co na to říkají spolubydlící...? Přeji tedy krátkou zimu a pohodovou pekelnou jízdu. Opravdu krásný kousek! Dávám desítku!