Yamaha XTZ 660 Tenere (1996)

Vlastník kupahousek

blazovotenere napsal 05.01.14 v 11:08

Pěkná jen škoda že se ji zbavuješ jestli je taková jak píšeš. Jinak 10b

John.doe
John.doe napsal 03.08.10 v 08:22

Omlazenou ji nemáš, rám je sice výroba 92, ale to jen podle čísla, pokud nebyla provedena konstrukční změna na rámu, která podléhá homologaci, tak jsou všechny tenerky rozdělené na dva typy a to do roku změny rámu. Podle tohoto nemůžeš vycházet. Že ti motka vysí v baziku se nediv, sotva jsi ji koupil, hned prodáváš, to je podezřelé... Hele, pokud slouží bez problému, tak jezdi a raduj se... V yamaze mi řekli že podle čísla rámu mám 96 a já ji mám 99. znám komplet historii motorky od prvího majitele až po mě, servisku, poctivě vedenou, na mašině všechny štítky od servisu i výměn a sedí to podle servisky, navíc jsem ji bral od známého. Nevěš hlavu nad ročníkem, záleží jak o ni bylo pečováno.

John.doe
John.doe napsal 25.07.10 v 23:01

hezký, ale škoda že se ji zbavuješ, asi to byl na tebe výj.b.

grandpa
grandpa napsal 24.06.10 v 10:02

Ahoj!
Vypadá na obrázcích velmi dobře! Jak je tady konstatováno na rok výroby to nejezdí! Jezdí to na to co zbylo po předchozím uživateli. Bohužel dovnitř člověk nevidí a i v i nzerátech vidíš tenhle model vydávaný dokonce za 98 rok. Ale zjistit rok výroby lze pouze VIN u prodejců! Jinak Ti přeji hodně pohodových kilometrů bez poruch a karambolů!

Skvik
Skvik napsal 15.06.10 v 00:32

Zdar prď na rok výrobi,já sem měl tu samou a ta byla dokonce 98 a jak sem byl spokojenej.Tak ať to frčí chlape

kupahousek
kupahousek napsal 09.06.10 v 12:59

Pravda je krutá, ale je to tak. Je to 92. No jo no... na to to nejezdí. Ale omladit motorku v papírech o 4 roky... jsou lidi šikovný

Wiblyz
Wiblyz napsal 05.06.10 v 23:19

To je rok '92 jo a s tou spotrebou by si se mel dostat v pohode pod pet, az na 4.5l, teda pokud je vsechno ok

AlesK
AlesK napsal 01.06.10 v 12:02

Tož vítaj v klubu (c)endur ... pojedem to někdy řádně projet . Mašina vypadá fakt vymazleně ...

Matess727x
Matess727x napsal 31.05.10 v 20:44

Moc pěkná Tenerka. Odemě má desinu.

zikky
zikky napsal 31.05.10 v 14:43

Nechápu že na těch fotkách ty motorky vypadají jak když vyjeli montážní linky. Pěkná Tenerka