Yamaha XTZ 660 Tenere (1991)

Vlastník Lukaso
Vloženo 25.6.2007
Aktualizováno 3.5.2011

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Linhart89
Linhart89 napsal 03.05.11 v 20:51

Mám strašně rád bytelný cestovní endura.Super stroj 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.02.09 v 17:46

Super stroj a neskutečnej držák
Dávám 10b

Lazzarik
Lazzarik napsal 12.11.08 v 12:06

parádní enduro vypadá jak nový

RostaZahel
RostaZahel napsal 27.03.08 v 22:28

jo, hezké moto, ať slouží

Lukaso
Lukaso napsal 23.10.07 v 17:02

Ty lovosice znám tam sem už taky zavítal jsou tam dobré rady, ale jen ty základní. Je škoda že není žáden web, který by se zabýval XTZ. Při tom těch endur je poměrně hodně. Někdy musíme dát srazík, třeba v létě nejsme zase od sebe tak daleko. Nebo třeba podniknem nějakou moto akci.

KubaXTZ
KubaXTZ napsal 22.10.07 v 12:14

cus!<br />
ty jo, ja mel pred XTZtkou taky Jawku 350!) a taky je to moje prvni velka motorka) s tim WEBem je to hodne dobry napad! bohuzel jsem v tomhle smeru naprosty analfabet, takze z me strany iniciativa nulova:( jediny stranky o XTZ 660 mel jeden borec z Lovosic... <br />
<br />
http://www.moto.lovosice.net/<br />
<br />
ale je to jen o jeho motce...

Lukaso
Lukaso napsal 12.10.07 v 12:11

Cus,<br />
díky za kladné reakce. Ohledně vibrací záleží jak komu to vadí, mně osobně to nepříjde nijak zvláštní prostě klasika. Mněl jsem 350 Jawu a nevidím rozdíl. Jinak moto je ok, pokud uvažujete o koupi mohu pouze doporučit. Je to moje první velké moto a hodně toho dokáže odpustit. Ideální je na okrsky ale terénu se taky nebojí viz. video. Problém je, že třeba majitelé Suzuki DR650 mají hodně podporu na internetu protože je zřízeno hodně webů ale u XTZ 660 není žádný web, který dal dohromady vlastníky těchto bezva strojů.

KubaXTZ
KubaXTZ napsal 11.10.07 v 13:39

Cus chlape, nezbyva nez pochvalit, moto i videjko!<br />
to Diesel: vibrace jsou, ale prijde mi ze to neni nic extremniho, ale jsem samozrejme zaujaty, mam ji doma))

smazany38433
smazany38433 napsal 08.10.07 v 12:17

Vase video je na vyborne udelany dik za ukazku ,dost o ni premejslim jak je to s tema vybracema ?

ciman
ciman napsal 28.06.07 v 17:23

To máš pravdu, že je to super stroj <br />
Je spolehlivá, nezklame tě!!Mě už jezdí 3 roky bez problému.Jen opatrně na mokru! Klouže to a jak to ujede, tak to neudržíš je o těžká motorka.<br />
Jinak at slouží