Jawa 350/639 (1991)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

Anti2t
Anti2t napsal 28.04.07 v 09:11

zdar pěknej stroječek ať slouží a nikde se s ní nevyválej bylo by tě i jí škoda !! Jinak nediv se že krapet kouří když ležela bez pohybu celou věčnost někde v garáži (starej benzín +sedlej olej ) spraví se to až tam naleješ pár plnejch nádrží pak už to bude v normálu uvidíš tak přeju fůru km bez nehody

Jawasaki
Jawasaki napsal 13.04.07 v 06:17

to mischa638: <br />
neboj určo se na žádné úpravy nechystám, takle mi naprosto opticky vyhovuje a taky jsem zastáncem originálu.<br />
to šťépa:<br />
určo se na jinou gumu chystám, jen teď se nějak nedostává financí a v květnu mě teprve čeká řp <br />
to ROS SV+Tenax: <br />
díky za rady, vše jsem odkontroloval co bylo třeba jsem vyměnil a včera poprvé chytla. strašně čudí a z výfuků kape olej, majitel zjevně neměl ani potuchy o základní údržbě. ještě zlobí spojka, teda spíš vlastně nefunguje, takže ta je na řadě teď. no já začínám na 350 a podle toho jak to pujde tak je časem rejže taky v plánu. ale už teď vím že s touhle motorkou se asi nerozloučím. <br />
to all:<br />
díky moc za chválu. budu se snažit aby jsme vydržwli bez škrábnutí oba co nejdýl a aby nám pod zadkem proběhlo pěknej kus asfaltu bez poruch a nehod. To samé i vám

RosSV
RosSV napsal 12.04.07 v 23:22

Ahoj,<br />
já jsem na Jawě 350/sice starší typ 634 r.v. 1980 najel, než mi ji ukradli, 87.000 km a neměl jsem zádný výbrus ani jiný větší problém (měl jsem ji koupenou jako novou a to za totáče se tam dal míchat jen olej M2T, protože jiný nebyl). <br />
<br />
Po čtyřech letech odstávky a stáří 16 roků bych určitě zkontroloval, popřípadě vyměnil pneu a duše, zapalovací svíčky, zkontroloval zda nejsou usazeniny v nádrži, vyčistil sítko na ventilu nádrže a karburátor, vyměnil vzduchový filtr, promazal řetěz a všechna lanka grafitem, koukl na baterku a potom jen jezdil.<br />
Přeji Ti aby Jawka sloužila .<br />
<br />
P.S. Když se teď tak ohlížim za mojí motocyklovou historií, tak ta moje současná Suzuki SV 650 S je jen o nějakých 10 kg težší, výkon má skoro třikrát takový jako třistapade a hlavně má lepší pneu a brzdy. Ale i já jsem někdy začínal na fichtlu , důležité je vždy znát hranici, co dokáže motorka a co vládnu já jako řidič - to je moje krédo po dobu 255.000 km na moto bez nehody.<br />
<br />
Hodně zdaru a pěkných zážitků přeje<br />
Rosťa

štepa
štepa napsal 12.04.07 v 16:44

pekna tripade, jen bych mozna vymenil tu predni pneu, mel jsem ji na 175&quot; a na mokrym asfaltu fakt ani nepomahalo

mischa638
mischa638 napsal 12.04.07 v 14:59

Zdravím chlape, pěkná jawka, hlavně s tím nic nedělej a nech to tak jak to je. V tak krasným origo stavu už jich moc nejezdí. Gratuluju

Jawasaki
Jawasaki napsal 12.04.07 v 11:46

děkuju za pochválení motky a budu se snažit nás nerozbít

Kaspery
Kaspery napsal 12.04.07 v 11:26

Pekna pekna tak uz by to litalo A hlavne vofafrne!

napsal 12.04.07 v 09:00

Jiříku ta jawa je fakt krásná