BMW K 1600 GT (2014)

Aktualizováno 17.2.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Muňos
Muňos napsal 25.02.24 v 09:53 10b.

Nějak jsem netrefil palec nahoru,sorry

Muňos
Muňos napsal 25.02.24 v 09:36

Krasavice ať slouží!!!

Sitaki napsal 24.02.24 v 22:56

Colda ->… joooo. Mam v Cenrnovicich chalupu ?

colda-qp
colda-qp napsal 24.02.24 v 22:35 10b.

Tvl to si děláš kozy. Řikám si konečně cestovní motorka tak jak má bejt. Ne žádná Afrika nebo GSo a tak náhodou začnu číst. A znova Černovice . Nedávno sem čet o tom CRFu a teď tohle ?

honya77
honya77 napsal 24.02.24 v 14:54 9b.

Taky jsem si ji před týdnem koupil a souhlas s tím co píšeš. Plexi na hov.. a u sedačky mi vadí přechod mezi řidičem a spolujezdcem. Koukal jsem na Wunderlich ale mám strach aby těch 36000,- za to stálo. To sedlo od touratechu je pohodlnější?

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 24.02.24 v 09:16

Auto k užitku, motorku pro radost. Hodně fajn kilometrů na dvou kolech. Ať ti dělá jen radost.

Sitaki napsal 22.02.24 v 15:04

Ahoj! Diky vsem za komenty a hodnoceni!

Zkusim par reakci..

Je zde, ze v passech bude blba ovladatelnost nebo autobus pro nemeckeho duchodce.
V passech jsem jeste nebyl, tak nelze zhodnotit, ale verim, ze pokud na motorce umis a nemas problem se plynule otocit na silnici bez nohou na zemi, tam nebudes mit problem s jeji delkou ve vracaku. Ja uz par zatacek projel a zatim jsem nenasel to o cem mluvis..

Asi nelze rozporovat, ze je to pro vyklidnenejsi ridice - duchodce. Mne je 36 a nejak nevidim problem na tom jezdit. Za prve neresim co si kdo mysli, za druhe kazdy mame nejaky svuj styl jezdeni. Nekoho bavi vyrazit z Rican do Tynce, nekoho z Prahy na jih, nekoho na Sumavu a nekoho cestovat po Evrope. Ja jsem ta posledni moznost. Najezdime docela hodne a dost mimo dalnice. Nevim jak se na moto cejti clovek 180cm a 80kg.. Mam 194 a zaplat pan buh uz ne 141, ale 135 a doufam, ze to pujde jeste, takze ja nemam problem s motorkou pomerne svizne preklapet. Ale 100 lidi 100 chuti…

Mam jeste mezi motorkama zde CRF a tam jsem dostal 1bod za jezdeni po lese ???..

At jsem vsichni spokojeni!! Hlavne kolama dolu!!

Olďas59
Olďas59 napsal 22.02.24 v 14:55 10b.

toto je mašina,jak má být,já od března z toho taky neslezu.Hlavně kolma dolů

Myschan
Myschan napsal 22.02.24 v 12:58 10b.

Pěkně jsem si početl

Mig_35
Mig_35 napsal 22.02.24 v 11:48 10b.

Dálniční autobus pro německého důchodce. Vlastní zkušenost, ne závist.

raid
raid napsal 21.02.24 v 09:56 10b.

Motorku nehodnotím, zkoušel jsem, ale mě ten řaďák nějak nesedl. Už v 60ti jsem měl tendence řadit sedmičku
Ale recenze a sebereflexe parádní

Nordis
Nordis napsal 20.02.24 v 20:44

ja som som na to išiel presne opačne od K na GS. Na Káčku som sa super povozil, ale práve tá hravosť podvozku mi na GSe príde výrazne vyššia. Káčko je taký autobus, predsa len rázvor kolies a váha moto je na utiahnuté zákruty na pasoch je už dosť obmedzujúce. Na GS to ide lepšie a na rozdrbané balkánske cesty je dosť podstatný rozdiel - viem o čom hovorím. Káčko je super motorka - o tom niet pochýb. Prajem Ti veľa zábavy!

petr13
petr13 napsal 19.02.24 v 21:54 10b.

Pěkná recenze

Sitaki napsal 19.02.24 v 21:03

NUTELIER - A pak existuje jeste moznost, ze si koupis redukci z pivodni navi na XT2 a jezdis na pohodu s XT2.

NUTELIER
NUTELIER napsal 19.02.24 v 20:59 10b.

super motor, archaická zamrzající navigace a před vyjmutím baterky musí plexi do spodní polohy jinak na jaře nebude fungovat

Slaboch
Slaboch napsal 19.02.24 v 20:13 10b.

Pecka!

Mě se poštěstilo projet se na Káčku několik desítek km přes Vysočinu a ten motor je úžasnej.
Ale jinak je to už moc motorky - moc dlouhý, moc velký a moc těžký pro moji maličkost.
Ale kdyby udělali na tomhle motoru nějaký muscle bike...to bych se moc dlouho nerozmýšlel.

Perbin
Perbin napsal 19.02.24 v 20:11 10b.

Dobrý počtení jde ti to od srdce, a o tom to "motorkaření" je - mít z toho radost. Supééééér

Vasko969
Vasko969 napsal 19.02.24 v 08:59 10b.

Z recenzie srší radost a nadšenie !!! Tak to má byť. Skvelý motocykel . Užívaj si.

Sitaki napsal 18.02.24 v 14:47

STB: Verim, ze mi hodne lidi na GS body neda, ale asi mi to zily nereze ?… Nevidim problem v boxeru, jako v ty univerzalnosti GS. Mam rad sportovni auta a samozrejme by clovek nejradsi nejaky univerzalni kompromis. Bud se tedy spokojis s tim, ze to nejak umi jet s rodinou i se svezes na okruhu a nebo poridis opravdu sportovni auto a rodinne auto. A bohuzel spousty lidi voli GS jako ten univerzal.. No nic… Kacko je skvely a i chapu zmenu k RT. Kamos co ma tu 990R, tak ted koupil starsi 1200RT a to je jak kolo proti K…

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 18.02.24 v 14:28 10b.

StB
StB napsal 18.02.24 v 09:58 10b.

Myslím, že jsi právě nadzvedl tisíce majitelů GS, ale je to vlastní zkušenost a ta se cení nejvíc. Sám jsem na GS nikdy nejel, zato na GT mám desítky tisíc km a můžu potvrdit tvoje nadšení - je to zážitek s každou vyjížďkou. Vrátil jsem se ale znovu k RT (to je vlastně skoro GS), zjistil jsem, že ovladatelnosti a menší váze, dávám přednost před tahem raketoplánu.
Ať slouží.