BMW R 1200 GS (2013)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Merick4
Merick4 napsal 02.01.22 v 00:10

Dobra recenzia a davam palec hore za realny opis stroja. Ono tie GS sa casto glorifikuju a precenuju, nikto nespomenie negativa uz len z principu, lebo je to etalon. Inak skvela motorka, aj ked mne viac sedi moja stara vzduchom chladena 1200 :)

Mann
Mann napsal 22.11.21 v 21:35 10b.

Že bys touto recenzí aplaudoval bavorským ve stoje se zrovna říci nedá R 1200 GSA jsem měl možnost taky proluftovat a myslím si, že dlouhé štreky, nejlépe se spolujezdcem, bude její nejsilnější stránkou. Motorka je to určitě technicky i vizuelně zajímavá Teda pokud to člověk nebere jako symbol společenské statusu. Ale jak tě tak "postupně pročítám", stejně jednou u nové Hondy CRF AT skončíš. Máme tady na to takové pěkné pořekadlo - "Odříkaného chleba největší krajíc"

MichalKimlo napsal 27.10.21 v 09:51

@hansdorf: dobra otazka. Skusal som Triumph Explorer 1200, je to super motorka... len to vyssie tazisko je citit a naozaj sa neovlada s takou lahkostou ako GS... Navyse tu by som isiel len do rocnika 2016+ a tych je jednak malo v inzercii a hlavne su drahsie ako moje GS.
na cestovanie (nemyslim offroad) je pre mna asi zatial GS idealne. Ma svoje muchy, ale to ma asi kazda motorka.
myslel som, ze na GS mam v mojom veku (37) este cas... ale osud to zariadil inac

hansdorf
hansdorf napsal 27.10.21 v 08:02 9b.

Poctivá recenze na GS , kdyby šel vrátit čas a mít tu možnost, po čem by jsi sáhl teď ?

Paulano
Paulano napsal 27.10.21 v 07:44 10b.

nevo7
nevo7 napsal 26.10.21 v 19:58 10b.

Pekne popísané. Každá motorka má svoje výhody, ale aj veľa nevýhod. No málokto sa tu k tomu aj prizná. Jazda v daždi /a to kde všade tá voda od zadného kolesa skončí/ to je asi utrpenie motoriek za posledných 10 rokov.

MichalKimlo napsal 25.10.21 v 21:41

@M1Far1osh: porovnanie F800GS a Honda ATAS je cisto moj subjektivny pocit... niekto to moze vidiet inac... ale keby mi postavis tie motorky vedla seba a boli by za rovnake peniaze, tak idem do Hondy.
Ja som narazal len na to, ze priplatit si cca 7tisic EUR za Hondu mi neprislo dva krat vyhodne... ale ako vravim, takto som sa rozhodol ja... niekto iny by nevahal a isiel do Hondy.

M1Far1osh
M1Far1osh napsal 25.10.21 v 21:26

Fotky i popis parádní, ale že Africa 1000 může být pro někoho stejná jako F800GS, to jsem nevěděl. Nikdy jsem neměl šanci se svézt, jen na F850GS ADV a pro mě subjektivně nic moc, tak F800 asi bude jiná káva I se mně svého času líbila (žluto-černá, Jarda Šíma měl tuším tuhle barevnou kombinaci).

koki888
koki888 napsal 25.10.21 v 17:46 10b.

Kvalitná a poctivá recenzia! Dávam za desať!

valasek
valasek napsal 25.10.21 v 14:04 10b.

Upřímná recenze zkušeného motorkáře Žádná motorka nemůže uspokojit každého, desítky a desítky inzerátů na prodej velkého GS znamenají, že to není ani v jeho silách. Také jsem o něm uvažoval, nesedl mi ale právě tady vychvalovaný motor . No a co, díky Bohu je z čeho vybírat

Pemik89
Pemik89 napsal 25.10.21 v 13:55 10b.

Skvělá volba!

MichalKimlo napsal 20.10.21 v 21:43

@frenkie65 :D mne o body nejde... inac ty tusim vsade, kde neni GSA davas menej ako 10

a preco som si ju kupil som napisal hned v prvej vete... zvedavost

Frenkie65
Frenkie65 napsal 20.10.21 v 21:28 9b.

Nikde jsi nenapsal proč sis ji proboha kupoval.Už teď je mi jí líto.Dávám 9 protože to není GSA.Ale body dávám motorce.