Jawa 350/362 Californian (1971)

Vlastník Piita
Vloženo 18.6.2012
Aktualizováno 5.5.2013

Jo Californian,vždy se mi líbil ale byl jsem smířen s tím že nebude nikdy můj a na konec vše jinak , JE MŮJ !!!

První dojmy - První dojmy? Co se týče vzhledu konkrétně Califa tak opravdu paráda ale jinač jsem zatím nikdy na něm nejel takže zatím toho moc nevím. Ale budu makat aby brzy šlapal jak zamlada :-) .

Na Califa jsem se vždycky mohl maximálně koukat na výstavě.Na tento motocykl jsem vždy vzhlížel jako na to nejlepší od jawy ale byl jsem smířen že nebude nikdy můj protože jejich finanční hodnota není zrovna malá a nebo aspoň pro mne ne.Ani nevím co se mi hlavě stalo a když jsem ho vyděl na internetu s doklady v poměrně dobrém stavu a cena na Califa bila řekněme dostačující (málo to nebilo ale patří mezi ty levnější ) . Tak jsem prostě neodolal a musel být můj,a tak se i stalo.Je to před renovační stav a zatím ani nejede ale brzy tomu bude jinak. Čeká ho komplet renovace,už se těším jak to pojede já jsem na něm ještě nikdy nejel. Tento typ má psaných 28k. Jinak je to ten starší typ s červeným rámem,světlem pal s velkým tachometrem a s kulatým předním blatníkem který se mi moc líbí,můj názor je že je hezčí než ty hranatější na novějších typech ale to je jen otázka názoru(na fotce je vidět že je blatník nasazen obráceně, to vím). Každopádně je to můj splněný sen. (5.5.2013) -Tak jsem trochu pokročil s renovací přidávám nějaké nové foto. Jinač není to žádná finanční sranda mám v tom už opravdu balík ale co mám vám povídat jistě sami dobře znáte. Rozhodně toho však nelituji.

novis79
novis79 napsal 03.11.15 v 20:17

Mam ho taky, model pro snb, koupil jsem ho jako plne pojizdnej ale trochu prekopanyho tak ho davam do kupy, nez jsem ho rozdelal sezonu jsem na nem jezdil a muzu natvrdo rict ze je tato jawa jede jak dobytek.

Jindřej
Jindřej napsal 28.06.12 v 10:35

krásnej stroj

djangi
djangi napsal 26.06.12 v 17:45

jestli je tohle původní stav, tak tu renovaci vymaž z hlavy!

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 26.06.12 v 16:20

Dobra volba jedna z tech nejlepsich klasik. Davam take 10 bodiku

p.epanica
p.epanica napsal 25.06.12 v 18:48

Dávám Ti deset zatím za výbornou volbu. Zbytek určitě časem doladíš.