Honda CBR 954RR Fireblade (2003)

Vlastník martaisz
Vloženo 24.5.2012
Aktualizováno 1.1.2013

Rozhodoval jsem se mezi fazerem a 954 a nakonec vyhrála tato modrá krasavice. Snad jsem si vybral dobře.

Tuhle střelu jsem koupil asi před týdnem (20.5.2012). Zatím jsem neměl možnost ji moc vyzkoušet protože ještě nemám roky a papíry na to abych na ní mohl legálně jezdit. Ale po prvním a zatím posledním svezení jsem víc než spokojen. Jede to jak prase Až s ní budu mít víc naježděno přidám více postřehů a fotek.

30.7.2012
Tak mám konečně po 3 měsících, co mi stála v garáži, najeto pár stovek kilometrů. Motorka je skvělá. Motor předčil mé očekávání, brzdy výborné, podvozek tak též. Jede výborně, motor táhne jak steklý a jen těžko se dodržují předpisy . Dá se na ní i docela schopně jet delší štreku, sice to není jak na Fazerovi ale i tak se to docela dá. Pár much má, a to: jak již bylo mnohokrát zmíněno, tak hodně topí a přehřívá se při jízdě ve městě ale to jsou bolesti ,,fároša,,. Další věc co mi trochu vadí je, že v zrcátkách toho moc vidět není. Ale jinak naprostá spokojenost. Snad bude šlapat a nic se tam ,,nevysere,,

31.12.2012
Motorka šla do světa k novému majiteli. Je to skvělá mašina, ale ne na můj styl ježdění.
Vrátím se asi k Fazerovi, ale v litru

martaisz napsal 05.01.13 v 18:25

Rozum nezavelel, ale srdce jo koupím fazera zpět ale litra ono to neni o moc menší stíhačka

Usír
Usír napsal 05.01.13 v 16:41

Tak konečně si dostal rozum a prodal jsi tu stíhačku

martaisz napsal 09.12.12 v 19:50

Usíre není problém

Usír
Usír napsal 05.12.12 v 10:26 10b.

Motorka je to pěkná, ale ještě se ni musím projet, abych ji posoudil

martaisz napsal 30.05.12 v 22:09

díky moc