Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Krůůta
Vloženo 14.3.2012
Aktualizováno 15.12.2013

Suprová motorka...rychlá,dobře ovladatelná,suprový výkon odspodu,krásně ječící zvukový projev, a hlavně .. je zelená! :)

První dojmy - První dojem byl asi takový ... "kurva, to je ale raketa" :D. Teď už jsme si na sebe zvykli a s úměrným otáčením plynu se úměrně zvyšuje rychlost, a docela nám to jde, takže zatím bez problému a doufám, že to bude napořád :)

Doplňky na motorce - Leo Vince komplet, padáky Rutan

13.3.2012 - moto koupena od kluka z Chocně, stav km 14800, sjetá přední pneu, přední destičky už taky nic moc, ale jinak snad v pohodě, doufám :)

29.4.2012 - stav km 15290, máme spolu najeto skoro 400km a snad si už docela rozumíme:).Výkon je brutální a oproti CBR 125 je to fakt hrozně velký rozdíl .. docela na ní fouká,ale při rychlosti do 120km/h se to dá snést a vydržet, takže vyšší plexi asi pořizovat nebudu.Koupil jsem si laďáček Leo Vince i se svodama a ten zvuk ... hrůza :D zvoní mi z něho v uších a ječí to jako splašená koza, takže super :) Hrozně se mi líbí jak motorka (na můj vkus) jede pěkně odspodu takže jízda do 6tis.ot. dostačuje.Jezdím převážně na 6 v 6tis. (120km/h) a spotřeba je 6,9l/100km, což není málo vzhledem k tomu, že jí vůbec netočím, ale nejezdím na ní každý den, takže řešit spotřebu asi nebudu.Teď už šetřim na nové pneu a volba nejspíš padne na Dunlop Roadsmart Sportsmart II ...

3.8.2012 - stav km 16980, už jsme si na sebe snad zvykli a ujetých 2tis.km, alespoň pro mě bylo příjemných.Motorka prošla kompletním servisem, vyměnil jsem obě pneu,olej,filtry, viz. deník .. nedokázal bych s ní jet v dešti, rvalo by mi to srdce, opravdu :D do zatáček se klopí pěkně, za plynem jde nádherně a brzdy taky brzdí :).Jinak nadlidský úkol jsem nakonec splnil a sehnal 4SR RR edition kombi vel.56, ale byla to sakra fuška, jelikož je už v prodeji velikost pouze 48, no asi na Japončíka .. :) takže mám komplet 4SR výbavičku, kombi, rukavice, páteřák a všechny peníze jsou fuč, příští rok snad nějakou novou helmu (Arai, Shoei), jelikož můj Caberg už začíná docela hvízdat :-/, ale na dojetí této sezóny mi stačí.Časem snad další článek .. :)

18.9.2012 - stav km 17700, Bridgestony dosloužily, takže jsem je vyměnil za Pirelli Supercorsa SC2.Obě pneu Pirelli, nádhera.Sezóna už pro mě asi letos skončila, jelikož proměnlivé počasí zářijového měsíce mě dost odrazuje a taky jsem věčně nachcípaný i po ujetí 5km a zpět.Možná je to tím, že se kvůli těm 5km neoblékám do kombi, chyba, vím, ale ... za letošní sezónu zatím najeto 2800km, počítám, že najedu +/- 3000km.Jsem jako pracovně vytížení jedinci a né jako student s kupou volného času :D.

20.4.2013 - stav km 18000, vyměněn olej, voda, celkový jarní servis, namontován ukazatel zařazené rychlosti Gipro (neskutečné prachy, fakt :D), moto připravené na sezónu, můžu začít jezdit, pneu Pirelli Supercorsa SC2 stále jako nové - mám na nich najeto 300km, neboť moje sezóna skončila již v září z důvodu vleklých nemocí.

31.7.2013 - stav km 19286, motorka na prodej.
Důvod - doprava do zaměstnání, za špatného počasí bohužel na moto jezdit nejde a půjčovat si 3x týdně auto od rodičů je opruz, proto prodávám a kupuji auto.

1.12.2013 - stav km 19701, moto stále na prodej.
Zazimovaná, proběhla výměna některých dílů, které jsem chtěl vyměnit v průběhu roku.

14.12.2013 - moto prodaná do Přelouče, snad bude sloužit dobře a bude o ní i nadále pěkně zacházeno.Já se alespoň na rok s moto loučím a snad k příštím Vánocům něco nadělí ježíšek :) ..

Krůůta
Krůůta napsal 30.10.13 v 20:35

Ahoj, díky za dotaz.Řeknu to ve zkratce - na začátku června jsem dodělal maturitu, takže jsem vlastně čerstvým absolventem po škole, pracuji teprve 3 měsíce a rodiče jezdí do práce autem, každý svým, ale já pracuji na opačné straně, tudíž jsem byl donucen koupit své, vlastní auto.Auto splácím, takže:
1. rád bych splatil auto a nikomu nic nedlužil
2. tento rok jsem najezdil pouhých 1700-1800km, výlet do Kutné Hory, do Josefova a pak pár cest do školy a na pracovní pohovor, proto je to také jeden z důvodů, proč prodávám, prostě jí nevyužiji a nechci, aby tady pro nic za nic stála v garáži..
3. na jaře chceme přistavovat garáž a práce ani materiál mi bohužel z nebe nespadne, takže doufám, že mi ještě něco zbude na budování .

Motorku jsem dal za 90 000 z toho důvodu, že má nalítáno "jenom" necelých 20tis.km, letos dělaný servis v Kawasaki za 13 000 + 1000 výměna chladící kapaliny, dále 2990 GiPro a momentálně (30.10.2013) je opět v Kawasaki na výměně nového pedálu zadní brzdy, držáku brzdy a pravé stupačky - výměna za nové, než zazimuji.
Tento rok jsem do ní nacpal okolo 20tis. +/-, na prodej nespěchám, pokud se neprodá, budu muset splácet dál, ale dávat pod cenou tohohle mazla se mi vážně nechce.

PS: A mám nutkání si příští rok pod stromeček nadělit Ducnu 848, pokud budou finance

Mlsoun13
Mlsoun13 napsal 30.10.13 v 17:34

proč jí prodáváš ?

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 19.02.13 v 11:10 10b.

Lenichka-Bzuk
Lenichka-Bzuk napsal 02.05.12 v 21:46

Pěkná kočka tak ať ti to lítá a opatrnko

burak
burak napsal 07.04.12 v 07:37

Věř tomu, že až se ti tahle dračice dostane pod kůži, tak u 100-120 nezůstaneš s SV jsem na to byl stejně, ale je to otázka pár set kilometrů a zjistíš, že na tý motorce to prostě jinak nejde