Kawasaki KLE 500 (1997)

Vlastník indianos
Vloženo 19.12.2010
Aktualizováno 17.8.2013

Kawasaki KLE 500 - jede(nejede-nem...), svítí, bliká, i troubí
a jezdíme spolu od srpna 2010.

První dojmy - ... ... ... ... ... ...

Ani ryba ani rak prostě žába, kam pouhým okem pohlédnu tam s moji žábou projedu. A když se žába nasere tak vás všechny posere. Je to moje žába žabička šlape víc než nějaká kundička.

Konkurentů měla hodně ovšem omezeno do 25kw(hlavní nepřátelé: Aprilia Tuareg 350, MZ 250, KLR 650, DR 600+, . . .pak už jen předraženy Hujdy a těžky hovada s velkyma nádržema )

Nechtěl jsem žádnej 4 válcovej vysavač spokojil jsem se s 2 válcovým :D, ne sranda ale opravdu umí zařvat a roztočit se. No a něco si taky pápne podle jízdy, je úplně jedno jestli o litr víc nebo míň protože tankuji okolo 200km, sakra není to jedno ta nádrž má jenom 15L chtělo by to aspoň o 10L víc a to je jedno velké mínus, dá se nad tím ale přivřít oko.
Žabičku není potřeba nějak točit, ovšem trochu síly ve spod by neuškodilo ale to se dá myslím do budoucna pořešit. Všechno má své + a - , prej je to spolehlivej stroj a tak spolu budem jezdit do roztrhání ;). Ze začátku sme si trochu nesedli blbě se sní manipulovalo na místě a ..., teď už je to trochu lepší :D.

A v blátě? nedostatek zkušeností = vždy si spolu usteleme a pak je to těžká mrcha než ji zase zvednu
Ještě něco víc? víc už nic; o KLE je hodně psáno a kdo hledá ten najde ;)

e:27.3.2011
tak máme za sebou celkově 13 248km a mašina se mě teprv teď zaryla pod kůži, namontován hlínikáč, GPS držák od GIVI(po neúspěchu narvat GPS do obalu od SW-MOTOTECHU-vlastně se tam narvala ale totálně na fest) a změněn pastorek za menší tím se zmenšila maximálka na 160 ale to mě nevadí , spíš mě štve že ten motor nemá ještě o 2rychlosti na víc (už mě to štvalo před změnou pastorku)a do pořádnyho kopca se mě stejnak zdá že se jí moc nechce. Dnes konečně změněn čas takže budeme konečně moct dýl trajdat na cestách i necestách a doufám že ráno už bude bývat aspoň +8°C. Tenhle rok už (nebo spíš teprve) máme najeto 3 047km a to se jezdí fakt nejlíp páč je nejmenší moto provoz ...

e:11.6.2011
s KLÉčkem najeto přesně 20 000 km, 65tisíc celkově. a zjištěny nedostatky: málo koní(dle situace a kopce ), slabé brzdy, otravně malá nádrž 200km je tu hned, a k benzínu si dává trochu olejíčku, častej servisní interval. Ale myslím že KLE je dostatečným konkurentem ve své třídě.

Spotřební mat.
řetězová sada ČZ/20 138km-řetěz totálně KO
mitas E-07/9 000km a víc

Naměřená průměrná spotřeba na 100km
min 3,5 l
norm 5 l
max 8 l

jawakain
jawakain napsal 29.12.17 v 16:38 9b.

Ahoj, moja otázka je prostá. Akú Mitasku máš vzadu? Ja zvažujem 130/70, e-07.

Lukas_82
Lukas_82 napsal 01.08.13 v 12:51

Je pěkná , blatník je super :) Ať ti drží !

Radus88
Radus88 napsal 20.12.12 v 18:37 10b.

Máš to pěkný dávám 10b

radek89
radek89 napsal 23.01.12 v 19:53

zvednutej blatník u cest. endur se mě nikdy nelíbyl ale tady vypadá fakt luxusně a pěkný fotky

Matess727x
Matess727x napsal 15.09.11 v 20:51

Dobrá motorka. KLE-éčko je fajn.Dvouválek s 21 kolem v předu.