Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Klouda
Vloženo 24.6.2010
Aktualizováno 9.10.2011

Moje první mašina, zatim jezdí suprově, doufám že mi ještě nějakej pátek vydží

Prostě dvouvál, co dodat... Krásnej vzhled, nádhernej zvuk, zátah od podlahy, dobrá ovladatelnost.
Mám se od ní ještě hodně co učit.
Tak sem ji za pomoci mého strýce designově upravil párem diod a diodovou parkovačkou

Zkušenosti po společných 3500 km jsou zatím jen a jen kladné. Avšak každé plus má i své mínus... K jízdním vlastnostem nemám žádnou výhradu, mám obuto Michelin Pilot a jsou super, drží jak na vodě tak na suchu a ani se moc nesjíždí. Spotřeba je v normále, klidnou jízdou se dostanu s přehledem pod šest litrů na sto. Pozitivně hodnotím i odpor větru, se kterým nemám větší problémy i bez nějakého plexi, může za to asi jednak můj nevelký vzrůst (cca 175 cm) a jednak i sportovnější řidítka, díky jimž sem o malinko víc nakloněn směrem do předu. Jediné, co bych ji vytkl je asi pohodlí, po hodině jízdy už přemýšlíte jak si sednout, ale co bych tak chtěl od naháče, že?
PS: Miluju tě

12 000 kilometrů za námi, jedinou závadou byl náhon tachometru a jeho oprava v hodnotě jednoho Palackého, jinak bezproblémová holka, měním olej a gumy, toť vše. Letošní sezónu trávím hodně na cestách naší vlastí, bezproblémové uchycení zavazadel; brašny Vanucci a válec od Luise. Za den sem ujel nejvíc cca 300 km, po téhle porci už pocítíte tvrdší sedlo a sportovnější posez, ale stačí zastavit u pumpy na kafe, protáhnout se a můžete pokračovat dále Co se kratších porce kilometrů v ostřejším tempu, tam je jako ryba ve vodě, v zatáčkách perfektní, drží stopu a i s menšími nerovnostmi si hravě poradí. Pravda, na rovinkách se silnějšími stroji ji dochází dech, ale výjezd ze zatáčky vám udělá pod blembákem pěknej banán

snowflake600
snowflake600 napsal 14.03.11 v 23:16

nojo, kamarádí s vločkou už "odmalička" ...je to kus !

blizzzard
blizzzard napsal 15.07.10 v 18:05

Czawesz
Czawesz napsal 28.06.10 v 20:35

souhlas, moc fešná taky jsem na ní koukal když byla na inzerátech

Scooter-devil
Scooter-devil napsal 24.06.10 v 20:16

tak ta je fakt nádherná fakt super barvy, jedna z nejhezčích tady tak ať přináší jen samou radost 10b