Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2008)

Vlastník kuchta50
Vloženo 21.5.2008
Aktualizováno 25.2.2022

Motorka odpovídající moji váze.Prošel jsem pár moto a nějak jsem se nemohl najít,co vlastně chci.Tak teď si myslím,že by to mohlo být ono /taky trochu nátlak od manželky /.

Motorka koupena od FIRMA:Karel Voborník Motocentrum Vobospe - Nemůžu si stěžovat,vždycky mi vyšli vstříc.I když na ně jsou občas špatné recenze,ke mě se vždy chovali OK.

První dojmy - Tak když jsem se na ni posadil poprvé,tak než jsem se rozjel,nemohl jsem najít stupačky,ty plošiny mi připadaly uplně šíleně vepředu a občas,když jsem jel z křižovatky,nohou jsem hrábnul do prázdna a při ostřejší jízdě jsem s nimi škrtal.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře a spíš starší rozumné chlapy kteří vědí,co od motorky chtějí vědí

Doplňky na motorce - Tak od předku,střední plexo,rampa se dvěmi přídavnými světly,olemované blatníky,padací rám,kožené brašny,opěrka,12V zásuvka,opletené hadice na předek,občas místo zadního sedla nosič a na něj v případě potřeby převozní sedátko

Tak tady toho moc nenapíšu,motorku jsem koupil před čtyřmi dny,vyjel jsem akorát včera,protože pořád prší.Mám najeto přes 200 km,ale i ty byly úžasné,maximální spokojenost moje i moji ženy.Malá perlička,od prodejce špatně zapojené blinkry,blikal levý přední a pravý zadní a naopak.

Tak už mám najeto 12000km,motorka šlape bez jediného problému,ale nějak mě neuspokojuje jízda.Chyba je ve mě,na to,kolik mi je mě jěště láká ostřejší jízda,takže motorka jde k novému majiteli.A malá drobnost ohledně pohodlí,tím vzpřímeným posezem při delších cestách jsem měl problémy s krční páteří / marodím s tím už mnoho let /,takže to není vina mašiny,akorát tento styl mi to ještě zhoršoval.Tím,že mašina není nejužší,vznikaly problémy při proplítání při silničních zácpách.Možná jeden problém,převodovka byla hodně dlouhá,takže projíždění kruháků za 2 a když byl menší,tak i za jedna.Ale strojovna to byla a budu vzpomínat.

Velký paradox.Když jsem ji prodal na Moravu,tak mi druhý den volal nový majitel,že jim po cestě-to jeli v noci , zhasla všechna světla a musel jet asi 150 km potmě.Naštěstí jeho syn jel před ním autem,tak se na něj nalepil a naštěstí dojel.Nikdy se mi nic takového nestalo.Asi důvod bude,že jsem asi měsíc před tím nechal dělat alarm a když jsem to kontroloval,tak jsem viděl,že dotyčný ořízl kousek izolace na kabelech a rovnou k tomu naletoval nové dráty.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 23.05.10 v 16:58

Tak to jsi moc dobře našel, je to nádherný stroj samo 10 b. Pohodovou sezonu a plnou nádrž.

kuchta50
kuchta50 napsal 18.04.10 v 13:22

Zdravím.Už ji mám 2 roky.Nechal jsem dát opletené hadice na přední brzdy,zlepšení nic moc,asi ta váha.Spotřeba se ustálila na 4.7 až 5.3,mámnajeto 12 000 km,ještě tak 3 000 km a budu muset dát nové gumy,jinak bez závad.Víťa

Apollo69
Apollo69 napsal 26.06.09 v 23:49

Luxusní parník tahle hvězda, 10 b. a pohodu na cestách.

robl.7
robl.7 napsal 15.03.09 v 17:06

hodně kilometrů bez nehod a průserů v nové sezóně 2009

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 27.02.09 v 22:44

Zdravím svou menší sestřičku ,Ode mne máš jasných 10,dobrá volba,krásná hvězda,nemá to chybu,a že nám ta stříbrná ale sluší co ??!!