Kawasaki ER 6N (2012)

Vlastník kratasC21
Vloženo 14.5.2023
Aktualizováno 14.5.2023

Pro začínající jezdce velice dobrá volba. Motorka není nějak nebezpečná svým výkonem.

Honda CB 600F Hornet: Po svezení jak na Hornetu tak na Kawasaki jsem uznal že menší výkon bude na začátek na větší motorce rozumnější a zvolil jsem Er6tku.

První dojmy - Když jsem na ni poprvé jel hned mi byla strašně pohodlná a to jak svým výkonem tak pohodlností při řízení. Proti hornetovi kde byl výkon vyšší jsem u kawy neměl takový strach přidat plyn.

Motorku bych doporučil pro - Určite pro začínající jezdce

Doplňky na motorce - Páčky brzdy a spojky obě od M-Style
Závaží do řidítek také od M-Style

Jak už jsem říkal hledal jsem první větší motorku po 125ccm a hlavně po dlouhé době bez řízení jakékoliv motorky. Nechtěl jsem žádnou silnou motorku spíš něco na naučení a trošku se na ní vyjezdit a uvidíme co dál.

Po prvních pár kilometrech jsem velice spokojený s funkčností té motorky a zjištuji že ve vyšších otáčkách umí i pěkně zlobit. Bez problému můžete jet kochačka, ale když motor dostaneme do otáček tak jede strašně. Pár lidi mi říkalo že brzdy ze série stojí zaprd, ale zatím na mojí jizdu stačí uvídíme časem. Podvozek je také příjemný na naše silnice stačí a případné nerovnosti hezky pokryje.

Zatím jsem na motorce neřešil žádný problém.
Jedíné doplnky co jsem zatím instaloval byly páčky spojky a brzdy zvolil jsem krátké od M-Style a jsem spokojený. Pak ještě závaží do řiditek také od M-Style.