Suzuki DR 650 (1994)

Vlastník Terezka108
Vloženo 28.10.2020
Aktualizováno 7.2.2021

Cestovní endurko šité na míru úplně pro mě! Jsem s výběrem spokojena :)

Yamaha XT 600 E: Přijde mi víc na pole okolo komína. DRko se zdá být bytelnější na delší cestování, navíc se na něj zkrátka vyskytla nabídka, kterou jsem musela vzít :D . Ale stále mezi nimi zvažuji rozdíly.
Yamaha XTZ 660 Tenere: Bohužel žádná rozumná nabídka. Jinak je to moje láska <3

První dojmy - Poprvé jsem měla z jízdy respekt, ale po chvíli ježdění jsme si hned padly do oka.

Není to úplně crosska, ale mohu s ní vjet kamkoli. S dobře vybranými pneumatikami zvládne jak terén, tak i silnici. Při opravě je poměrně náročné ji rozložit a zpět složit, konstrukčně je na tohle blbě řešená - kvůli jedné kravině je potřeba rozebrat pomalu celou motorku a pohromadě drží vším možným: různé velikosti šroubů, imbusů... Takže při "opravě na cestě" je potřeba mít hodně nářadí v kufru :D . Není to bohužel vůbec jednotné. Dále mě jen mrzí, že nemá centrální stojan. Motorka jinak zvládne v pohodě cestování i se spolujezdcem i zavazadly. Nemám s ní žádný problém, něco takového jsme hledala.

Makiška
Makiška napsal 18.07.21 v 08:13 10b.

Ahoj, moc pěkné hodnocení Také nemám centrální stojan,to mi fakt vadí.Kdysi jsem měla Simsona ...a ted v 46letech jsem si udělala na sk.A
Do práce do Průhonic,to mám kousek a motorka mi fakt baví.
Kdyby se to někdy hodilo,ráda bych se přidala na nějaký trip-rozkoukávám se tu.

Makiška/Markéta

Mann
Mann napsal 12.02.21 v 12:35 10b.

Nemůžu jinak než 10B Krásný kousek

ResHacker
ResHacker napsal 08.02.21 v 15:45 10b.

Supr stroj, též mám s jedním ale z roku okolo 88 zkušenost...ať dělá jen radost

Marťas650
Marťas650 napsal 06.02.21 v 19:33

Ahoj, vybrala jsi dobrý stroj, přeju mnoho radosti za řiditky DR650 mam 6 let a jsem velice spokojený, centralni stojan existuje, jen se težko shaní, byl na přání. Ja ho shaněl asi rok a našel jsem. Na cesty a servis bezvadna věc. Hledej a určitě najdeš

kawajawa
kawajawa napsal 06.02.21 v 14:38 10b.