Honda NTV 650 Deauville (2005)

Vlastník b3marek
Vloženo 24.2.2019
Aktualizováno 13.4.2019

spekuloval som nad hornetom, ale kedze sa chystam cestovat, volba padla na deauvillku.

První dojmy - je to moja prva moto, teda ak neratam babetu, ale mozem povedat, ze kym som prisiel z trebisova do presova, cca 80 km, tak uz sme boli viac ako kamosi. nemal som moto oblecenie, kupoval som ju 16.2 a teplota ked som po nu siel bola -3. ale jazdu som si naozaj uzil.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je podla mojho nazoru vhodna pre kazdeho, ci uz na cestovanie, alebo do prace. Dobre sa na nej prepleta cez zapchy, jazdim po prahe a uplna pohoda. Zvladne ju aj amater, teda aj ja.

Doplňky na motorce - zatial len zasuvky, ukazovatel zaradenej rychlosti, su tam repraky, lebo mala kedysi autoradio.

Průměrná spotřeba - 4.75904 l/100km

po prvych par stovak kilometroch mozem povedat, ze je to ziva, sikovna a pohodlna motorka. mozno by to chcelo siestu rychlost, ale maximalna spokojnost. na plyn reaguje uplne zivo aj na dialnici pri 130. spotreba zatial 4.6l/100. chcel som cestovnu moto a tato slecna zatial splna moje poziadavky. uvidime, ako jej to pojde nalozenej, popripade s ladvinkou. tento rok planujem 50 000km, takze skusenosti budem mat haba dej.

24.3.2019

Prva dlhsia testovacia jazda pred cestou po europe. Vsetci ma strasili, ze budem mat problem prejst 300 km denne ked nie som zvyknuty. Bude boliet zadok krk...
Tak som si to skusil. Presov - Praha, 661km, cca 10 hodin. S kratkymi prestavkami, brnkacka. Akurat na druhy den ma bolelo lytko. Lave, od radenia, ale to je vsetko. Inak mpzem povedat, ze maximalna spokojnost. Priemerna spotreba je do 5 litrov, motorka je absolutne ista v zakrutach, nevadi jej dialnica, je ziva aj pri 140 km za hod, je pohodlna...
Som rad, ze som si ju vybral.

Pavel1976
Pavel1976 napsal 10.04.19 v 09:45 10b.

Gratulka,dobrý výběr. Myslím,že by úplně stačil 5. rychlostní stupeň, s tou 6 kou jsi to už přehnal . Jinak ať slouží a potkáme se na srazu.

Tomis69
Tomis69 napsal 26.03.19 v 06:44 10b.

Pěkná Hondička. Přeji spoustu pohodových kilometrů. také jsem o ní uvažoval. nakonec to vyhrála Goldina.

stefanik
stefanik napsal 03.03.19 v 08:35 10b.

Čadil
Čadil napsal 25.02.19 v 09:34 10b.