Suzuki GSF 1200 Bandit (2003)

Vlastník McLar
Vloženo 14.8.2006
Aktualizováno 24.5.2007

S-ková verze, dovoz ze SRNy, lehce padlá - opravená čeká na lak, který proběhne až po sezóně. Moje první moto po SR50 - což byl Simson skůtr z NDR. Z jejího výkonu a krouťáku jsem zatím ohromen, ale čas ukáže. Řekl bych, že na cestování ve dvou to bude i

Cesty: Budu se ji snažit co nejdříve zkrotit a využívat potenciál 118ti koníkového motoru, zatím jen okolo komína a dál se uvidí, kam se s ní vydám do světa.

PERÉZ
PERÉZ napsal 28.03.08 v 20:29

Pěkná to ten kopeček co máte ve vsi s takovou moto přeletíš jako nic, zdar na cestách

barynek
barynek napsal 13.12.07 v 21:27

Zdarec, moooc pěkný, jen co je pravda <br />
jinak spotřeba jak píše ZIPP je kolem 6l když jezdíš normálně, plně naloženej na Slovensku jsem ve dvou jezdil kolem 7l/100km, zádná střelba, kolem 140/150km/h. <br />
A nejlepší je, že batůžka nebolela prdelka ani po celodenním ježděni <br />
Tak at slouží!<br />
www.suzukibandit.cz

McLar
McLar napsal 08.09.06 v 18:16

Díky Martine. Přeji Ti, ať to máš rychle v kupě a můžeš letos ještě najet nějaké ty kilometry. Zdar a banďourům zvlášť.

napsal 08.09.06 v 14:22

Ať ti to šlape chlape Já zatím čekám na techničák k té nahé B12 od Jirky z Příkosic, snad si ještě letos vyměníme nějaké zkušenosti.

napsal 15.08.06 v 11:23

Dobrá motka na turistiku..ať slouží Jsem majitelem jejího konkurenta...odradila mě spotřeba.