Honda XL 1000V Varadero (2005)

Vlastník Petr_TA
Vloženo 14.12.2013
Aktualizováno 8.9.2017

Deník motorky
Nalezeno 49 záznamů

• Přídavná světla

Tak jsem také podlehl trendu přídavných světel Za použití držáku světel od SW MOTECH pověšeny na motku LED světla pro denní svícení (y) (y) Zapojeno přes spínací skříňku včetně vodotěsného a modře podsvětlenéh

Vloženo: 05.07.2014
    Uskutečněno: 05.07.2014
  • TOURATECH držák GPS navigace TOM TOM

Z důvodu odfiltrování nežádoucích vybrací namontován držák navigace ;-) Volba padla na TOURATECH :-DD (není levný ale za kvalitu se holt platí...) Opravdu velice kvalitní zpracování (y) (y) (y) Pružné uložení

Vloženo: 22.06.2014
    Uskutečněno: 21.06.2014
  • Testování Yamaha XT1200Z Super Ténéré

Když jsem byl ve Vrbovce testovat nového Stromka tak jsem juknul vedle do Yamahy a byla mi nabídnuta testovací jízda ...a to se nedmítá ;-) Jelikož jsem vlastnil všechny vzduchem chlazené Tenerky tak jsem byl hodně zv

Vloženo: 20.06.2014
    Uskutečněno: 18.06.2014
  • Testování Suzuki V-Strom 1000

Dnes jsem využil možnosti otestovat novýho Stromka ... Dopoledne rychlý telefon prodejci MOT ART a odpoledne už ve Vrbovce přebíram klíčky od Stromka ;-) První seznámení a hned po usednutí je rozdíl o proti Varanu z

Vloženo: 17.06.2014
    Uskutečněno: 17.06.2014
  • Slovensko 2014 Poprad - Nowy Targ - Orava - Rožnov

Ráno vyrážíme z Popradu s cílem objet Tatry přes Polsko ... Zavřená cesta přes Zakopané nás nutí jet přes Nowy Targ kde zrovna probíhají trhy : Před Humpolcem už neprší a domů dojíždíme suchý :-DD Celkem za 4

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.05.2014
    Uskutečněno: 09.05.2014
  • Slovensko 2014 Praha -Zvolen - Poprad

Již s předstihem plánujeme cestu s bratránkem Honzou cestu do Alp ;-) S ohledem na počasí se změnil cíl cesty na Tatry ... Výjezd naplánován na středu 15h ...již od rána nepřetržitý déšť : Následující den modré n

Typ: Dovolená
    Vloženo: 13.05.2014
    Uskutečněno: 08.05.2014
  • Přídavné brzdové světlo do kufru GIVI

Dodatečná montáž LED světel do kufru GIVI Zakoupeno za super cenu u MOTOCYKLOVEDILY.CZ I když je již v kufru příprava tak montáž není tak jednoduchá jak je psáno v návodu ... (s) Zejména odstranění záslepek nelze be

Vloženo: 05.05.2014
    Uskutečněno: 04.05.2014
  • TOM TOM RIDER

Jelikož plánuji do budoucna courat se dál než jen kolem komína tak jsem pořídil GPS navigaci ;-) Přečteno mnoho recenzí jestli zvolit TOM TOM nebo GARMIN (s) Pak se naskytla možnost zapůjčení Garminu a měl jsem j

Vloženo: 04.05.2014
    Uskutečněno: 03.05.2014
  • Sobotní výjezd směr Pekelný Doly -Ještěd

Na sobotu domluvená vyjížďka a zároveň objednané počasí ... :-DD Ráno výjezd v počtu 4 strojů ...směr Mělník do Pekelnej Dolů na luxusní řízek :-DD Počasí dle objednávky supeeer (y) (y) (y) Dále s trochou bloud

Vloženo: 20.04.2014
    Uskutečněno: 19.04.2014
  • Rozšíření bočního stojanu - nástavce pod řídítka-voltme

Namontovány nástavce pod řídítka ( 3cm ) Mnohem lepší uvolněnější posed (y) (y) (y) Teď můžu jet i ve stoje ve stupačkách ;-) Montáž v poho bez úprav hadic a lanek (y) Rozšíření bočního stojanu - Marselus

Vloženo: 17.04.2014
    Uskutečněno: 17.04.2014
  • Přešití sedla

Hned při koupi Varana jsem přemýšlel o přešití sedla ... Pak se naskytla výhodná koupě lehce poškozeného od myší ... Na základě kladných referencí jsem se rozhodl pro Tediho ( Polák který má inzerát zde v bazaru)

Uskutečněno: 13.04.2014
  • Výměna zadního světla za LEDkové ...

Při brouzdání tady v bazaru jsem narazil na zadní ledkové světlo :-DD Možnost zapojení i blinkrů jsem nevyužil... Homologace potěší :-DD Vypadá i svítí supeeer (y) (y) (y)

Uskutečněno: 13.04.2014
  • Předsezóní servis

Před sezonou proběhl servis u mého dvorního mechanika Míry (y) (y) (y) Výměna oleje REPSOL 10W40 ( REPSOL a HONDA patří k sobě ) Olejový filtr KN Vzduchový filtr KN Úprava centrálního stojanu pro l

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 05.04.2014
  • MOTOBIKES zkušenost s prodejcem ...reklamace

Prostě mi to nedá a musím se podělit o novou zkušenost ... Občas když mám cestu kolem a trochu toho času tak se stavím okouknout motky v Bylanech u kluků v MOTOBIKES ... :-P Vždy jsem nechápal jak maj motky hezky na

Typ: Koupě
    Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 14.03.2014
  • Prvních 300km s Varanem

Tak prvních 300km s Varanem za mnou a můžu se podělit o první dojmy ... Všichni píšou jak je těžkej ale váha se ztratí v okamžiku kdy se roztočí kola ;-) Motka je nádherně ovladatelná a sama padá do zatáček (y) (y)

Vloženo: 15.03.2014
    Uskutečněno: 09.03.2014
  • Prvních pár kilometrů !!!

Tak jsem se konečně dočkal :-DD Dnes první seznamovačka s Varanem ;-) Nasazeny nové kufry a pouze převoz na chatu ... Jede to fakt o něco líp jak Africa Už se těším na první pořádnou vyjížďku ...

Vloženo: 08.03.2014
    Uskutečněno: 07.03.2014
  • Boční kufry GIVI KEYLESS

Hned jak jsem koupil Varana tak jsem měl jasno že proběhne výměna stávajících kufrů GIVI E-21 za větší ;-) Rozhodoval jsem se mezi GIVI KEYLESS a GIVI TREKKER (s) S ohledem na cenu a kompaktnější rozměry padla volb

Vloženo: 17.01.2014
    Uskutečněno: 17.01.2014
  • Brašny do padacích rámů MARSELUS

Tak jsem našel pod stromečkem i něco pro Varana Kapsy do padacích rámů Givi pro Hondu Varadero Pod sedlem toho místa moc není a myslím že na věci co chce mít člověk po ruce je to super ... :-DD Pasují skvěle a

Vloženo: 02.01.2014
    Uskutečněno: 02.01.2014
  • Koupě Varana PÁTEK 13 !!!

To to pěkně začíná ...Pátek 13 Koupě nový motky u kluků v MOTOBIKES ... Pátek třináctýho jsem si přivezl novou motku domu (s) S ohledem na fakt hnusný počasí se motka vezla v suchu a teple ... :-DD

Typ: Koupě
    Vloženo: 14.12.2013