Honda XL 1000V Varadero (2000)

Vlastník Speed
Vloženo 11.6.2010
Aktualizováno 24.1.2012

Hledal jsem, až jsem ji našel, malá spotřeba, pohodlí, design, prostě "Varan",pár doplňku a je z toho skvěla motka, všem doporučuju

Byl jsem pro ni u kluka, kterej byl nejvic v pohode clovek kteryho jsem kdy potkal poradnej blazen samozrejme v nejlepsim slova smylu, jinak motka zatim parada, mam ji doma chvilku a myslim ze uz spolu zustaneme

\r
13.6. mame za sebou 150km a velka spokojenost, CBS je skvely! zaslapnul mi to predemnou nejakej debil co hledal tenisovy kurty a mel jsem za sebou batuzek a kufr s nejakyma vecma a zastavil celkem hned!! jinak pohodlý a plexi je nenahraditelny, jen asi mozna dyl si tam dam trosku vetsi plexi, fouka mi na horni cast helmy a trochu to dela bordel tod vse

\r
15.6. jsme na 220km, ochutnavka prvniho mensiho terenu, jel jsem na stavbe po sterku... nekdy zpevnenej a obcas nezpevnenej, docela jsem se bal zatacet ale jde to... vepredu se ta galuzka perfektne zarezava

\r
20.6. tak mam za sebou mereni spotreby, docela jsem se toho bal, hold je to litr, ale dopadlo to dobre -> 6,37l/100km coz podle me je na takovyhle stroj dobry, samozrejme je to kombinovana spotreba a je mi jasny ze tomuhle stroji moc mesto nesvedci. Jinak jsem na tom jezdil do prace a s batuzkem tzn. 45l plne nalozenej kufr a tankvak...

\r
Mám za sebou terénní zkoušku, vzal jsme si helmu a rukavice a hurá do pole, bylo zarostlý trávou, tak jsem moc neviděl, co mám pod koly, ale jelo to... Byly to docela převýšeniny, tak jsem jen nejdřív pomalu na 1, z kopce to hezky brzdilo a když přišel výjezd nahoru, tak jsem tam po rozjetí dal 2 a už se drápal nahoru bez problému, nebylo ani znát, že je to spíš moto na silnici, jelo to krásně, při otáčení jsem si dal bacha, aby mi to nepodklouzlo a valil jsem zpátky k domovu, supr zážitek a ještě ten den jsem si provětral jeste jednou, všem doporučuju, nejdřív pomalu a az to dostanete trošku do ruky, tak klidně odvážněji, PS: varan umí hrabat

\r
Tak mám za sebou 1500km, zatím bez problému, dopřál jsem si i delší vyjíždku kolem 300km za jedno odpoledne, velky teplo, hodne aut a modlil jsem se abych to nezavaril, kamarad se supersportem to odnesl, nastesti to dobre dopadlo... dojeli jsme dom a vsechno v poho... nemuzu s vynachvalit chladic na strane plastu, diky tomu jde studenejsi vzduch prez motor i prez chladice

\r
23.8. tak jsem se vrátil z Jižních Čech a můžu říct,že motorka skvělý!! bylo to necelých 300km na jeden zátah a nemůžu si ji vynachválit... spotřeba klesla i přes postraní kufry a velkej topcase na necelých 6l/100km a když jsme jeli včera zpátky, tak jestě že tam je plexi přez který mě kamiony prostě nenahodili, jen prez helmu jsem neviděl . v serpertýnách paráda, chodila krásně do zatáček, prostě tenhle stroj můžu na cestování jen doporučit!!!to je asi zatím vše

\r
28.8. vrátil jsme se z 2. terení zkoušky, název BAHNO, hm... přístě už tam nejedu... prostě to nejde k sobě a ta motka je na bahno moc těžka, na brozeni jakž takž, stačí pořádně přidat plyn... hm.. kdyby něco, tak se ptejte

20.12. dostal jsem pod stromeček kufry, šťastné vánoce a hezký nový rok

3.1. tak jsem se byl projet poprvý v novým roce. Sice jen na benzínku a zpátky, ale byl to boj. Natáhnul jsem si dvoje kalhoty a rukavice a valil jsem. Trochu se mi to zklouzlo, když jsem odjížděl od benzínky, ale ustal jsem to.

uz aby bylo teplo, zacina se projevovat abstak

Uz je teplo?? :D

10.5. TAK se udělalo hezky! vyrazil jsem do školy na moto, nestačil jsem se divit, co mi ukázala spotřeba, když jsem dojel. Jel jsem po dálnici 120km/h a plně nalozenej!! 6l/100km, na to jaká to je babička a V-Twin a litránek... fakt mě to příjemně překvapilo!! jinak motorka je seřízena a už se těším k moři

Asso2
Asso2 napsal 17.12.20 v 20:23 10b.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.05.17 v 22:12 10b.

dekoracesamolepky
dekoracesamolepky napsal 01.06.14 v 23:49

Já jsem na začátku mám jí tři dny a najeto cca 300Km. r.v. 1999. Spotřeba jak se tak nějak učím je 8-9l/100Km Proč mi to tak chlastá?

PEPA77
PEPA77 napsal 04.09.13 v 21:38

DonyR1
DonyR1 napsal 07.08.12 v 21:00

Zebra už to mas nak moc dlouho na tvuj zvyk nemel bys to zas vymenit už?