BMW R 1200 GS (2004)

Aktualizováno 17.10.2018

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• cesta z města

I když počasí nevěstilo nic dobrého, přesto jsem vyrazil původně tak na hodinu se vyvenčit a také zase získat nějakou tu turistickou známku. Tentokrát jsem vyrazil směr Nasavrky a Skuteč a přes Chrást a Slatiňany domů

Vloženo: 30.06.2013
    Uskutečněno: 30.06.2013
  • cesta do českého města duchů

Dnes konečně po dlouhé době zase neprší. Svrbění ruky mě donutilo přemýšlet, zda nepodniknout alespoň krátký výlet na motorce. Následovala rozvaha, ale kam?? Na motorkářích jsem asi před dvěma měsíci četl o zajímavé návš

Vloženo: 27.06.2013
    Uskutečněno: 27.06.2013
  • Montáž padáku a rozšíření stojánku

Tak jsem utratil nějakou korunu za doplňky, padáky mi přišli celkem užitečná věc. Na okrasu budu myslet až přes zimu. Padáky jsem koupil spodní i horní a ještě jsem udělal po domácku rozšíření bočního stojanu.

Vloženo: 26.06.2013
    Uskutečněno: 26.06.2013
  • Casta za Hlinikem do Humpolce

Ještě ráno jsem pochyboval o tom že někam pojedeme, počasí nevěstilo nic dobrého. Nakonec jsme vyrazili těsně před obědem, nejprve na střed České republiky potom směr údolní nádrž Želivka , kde jsme ukázali kamarádům mo

Vloženo: 12.06.2013
    Uskutečněno: 07.06.2013
  • Nové bačkory

Tak jsem dneska přezul nové boty na motorce. Dlouho jsem mudroval a četl fóra jaké gumy jsou nejlepší. Došel jsem k názoru, co člověk, to jiná zkušenost. Nakonec jsem zvolil kritérium „cena“ . Jednoznačně zvítězily Mita

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Honba za turistickými známkami

V neplánovaný celo odpolední výlet se proměnila vyjížďka – jen na kávu, kde jsem získal letos třetí turistickou známku. V telefonu jsem v mapě pohledal další známková místa a vyrazil. Vyškrábal jsem se na rozhlednu, v m

Vloženo: 12.05.2013
    Uskutečněno: 08.05.2013
  • výlet s drahou chotí

Bombový výlet, tedy v uvozovkách s mojí drahou chotí. Neprozřetelně jsem svojí manželce slíbil výlet na motorce, vím že k motorkám má ambivalentní vztah. Plán cesty byl celkem jasný, syn byl se svojí holkou na prodlou

Vloženo: 28.04.2013
    Uskutečněno: 26.04.2013
  • Podpěry na hegeštašky

Zima pořád ještě neřekla poslední slovo, tak trávím v garáži odpoledne vymýšlením jak vylepšit trochu vzhled a nějaké ty vychytávky pro pohodlnější cestování. Tak jsem vytvořil opěrky pro boční tašky, které mi zbyly z p

Vloženo: 05.04.2013
    Uskutečněno: 05.04.2013
  • Tak snad konečně jaro?

Tak nám dnes vysvitlo slunce, nedalo se nic dělat otevřel jsem vrata u garáže a vytlačil motorku ven a zkusil jsem ji nastartovat. No a když už byla venku, tak jsem ji musel protáhnou. Zapnul jsem vyhřívání heftů a vyraz

Vloženo: 30.03.2013
    Uskutečněno: 30.03.2013
  • Nákup Brambory

Troch s odstupem jsem se rozhodl se podělit o zážitek s nákupem této motorky. Na motorkářích jsem našel inzerát Brambory za celkem dobrej peníz ( Z ohledu k manželce neuvádím cenu, protože jsem jí z taktických důvodů ře

Typ: Koupě
  • Výroba a montáž deflektoru

Protože jsem zhýčkaný a nemám rád když mi fouká do obličeje, rozhodl jsem se trochu nastavit plexi, abych mohl jezdit i z vyklopenou helmou. Nechtělo se mi kupovat poměrně drahé nové třeba od GIVI které deflektor již obs

• oprava vidlí

Předchozí majitel zmatla horní brýle tlumičů barvou která samovolně opadávala zejména kolem klíčků spínací skříňky, v rámci zimní přestávky jsem se rozhodl odstranit drobné kosmetické nedostatky. Rozdělání přední vidlice

Typ: Oprava
  • Montáž mřížek

Rozhodl jsem se krátce po koupi motorky trochu ji vylepšit alespoň pár doplňky, aby na ní byl trocha vidět punc mojí práce. Na začátek jsem se rozhodl pro pár kosmetických úprav designu. Přes kamarády z facebooku jsem d