BMW R 1200 GS (2004)

Vloženo 13.3.2013
Aktualizováno 17.10.2018

Montáž mřížek

Vloženo: 13.03.2013, Uskutečněno: 13.03.2013, Zhlédnuto: 3x

Rozhodl jsem se krátce po koupi motorky trochu ji vylepšit alespoň pár doplňky, aby na ní byl trocha vidět punc mojí práce. Na začátek jsem se rozhodl pro pár kosmetických úprav designu. Přes kamarády z facebooku jsem dostal kontakt na výrobce doplňků zejména na dvanáctkový geesa , sám ho také jezdí, tak jsem sním debatoval o různých vychytávkách. Nakonec jsem si od něho objednal nerezovou mřížku chladiče a mřížku na světlo ( celé i s poštovným ze Slovenska mě to stálo 1250 kč. Jako první jsem začal s montáží ozdobné mřížky olejového chladiče. Že budu muset rozdeklovat polovinu motorky jsem vůbec netušil. Vše pasovalo jak má a za hodinu byla motorka poskládaná v celku zpět výsledek je snad vidět.

• cesta z města

I když počasí nevěstilo nic dobrého, přesto jsem vyrazil původně tak na hodinu se vyvenčit a také zase získat nějakou tu turistickou známku. Tentokrát jsem vyrazil směr Nasavrky a Skuteč a přes Chrást a Slatiňany domů

Vloženo: 30.06.2013
    Uskutečněno: 30.06.2013
  • cesta do českého města duchů

Dnes konečně po dlouhé době zase neprší. Svrbění ruky mě donutilo přemýšlet, zda nepodniknout alespoň krátký výlet na motorce. Následovala rozvaha, ale kam?? Na motorkářích jsem asi před dvěma měsíci četl o zajímavé návš

Vloženo: 27.06.2013
    Uskutečněno: 27.06.2013
  • Montáž padáku a rozšíření stojánku

Tak jsem utratil nějakou korunu za doplňky, padáky mi přišli celkem užitečná věc. Na okrasu budu myslet až přes zimu. Padáky jsem koupil spodní i horní a ještě jsem udělal po domácku rozšíření bočního stojanu.

Vloženo: 26.06.2013
    Uskutečněno: 26.06.2013