Kawasaki ZX-6R Ninja (2004)

Vlastník JouneSs
Vloženo 26.9.2012
Aktualizováno 4.4.2020

Deník motorky
Nalezeno 18 záznamů

• Nehoda 16.6.2014

Jak se říká, že motorkáři se dělí na ty co už spadli a na ty co teprve spadnou, tak už i já mám už ten větší pád za sebou. Určitě to beru jako poučení. A jak se to stalo? rychlost, neodhadnutí zatáčky, nerovnost na silni

Typ: Havárie
    Vloženo: 22.03.2015
    Uskutečněno: 22.03.2015
  • Oblečení pro mou drahou polovičku

Po nějakém čase jezdění v riflích,triku a teniskách sem si řekl dost, nebudeme riskovat, protože člověk může být sebe opatrnější, ale nějakého vola stačí potkat jen jednou a neštěstí je na světě. Tak jsem nakoupil pořá

Vloženo: 03.06.2014
    Uskutečněno: 03.06.2014
  • Kombinéza 4SR RR EDITION REFLEX GREEN EVO

Pořídil jsem si novou kombinézu od značky 4SR a myslím že to byla nejlepší volba jakou jsem mohl udělat, luxusní a kvalitní zpracování, krásná na pohled. (y) Nemůžu jí nic vytknout. V obchodě jsem ji zkusil a už sem věd

Vloženo: 26.04.2014
    Uskutečněno: 26.04.2014
  • Přilba SHARK S900C Hedge

Tak jsem si udělal zase trošku radost a koupil konečně pořádnou helmu (y) Vizuálně je nádherná a navíc ladí k motorce tak snad bude i pořádně funkční. Už se těším až se s ní pořádně projedu. Specifikace: - Skořepina

Vloženo: 12.04.2014
    Uskutečněno: 12.04.2014
  • Sezóna 2014

Tak jsem konečně taky vytáhl motorku na sluníčko, trošku vyleštil a může se vyjet. Teda ještě nemůže, motorka je sice téměř připravená ale já čekám na novou helmu a kombinézu. Jinak na motorce se přes zimu udělalo:

Vloženo: 06.04.2014
    Uskutečněno: 06.04.2014
  • Zásuvka 12V

Rozhodl jsem se že si na motorku hodím 12V zásuvku pro občasné dobití telefonu když vyjedu někam dál. Nechtěl jsem ji cpát nikam k řidítkům jelikož navigaci stejně nikdy nebudu využívat, proto jsem se rozhodl ji umístit

Vloženo: 30.03.2014
    Uskutečněno: 30.03.2014
  • Instalace doplňků (KN filtr, závažíčka, krovka)

Tak jsem zase po dlouhé době něco připíšu. Konečně jsem si našel chvilku času a mohl zajít do garáže a nainstalovat věci, které mi v průběhu týdne došly. První věc, kterou jsem do motorky osadil byl sportovní vzducho

Vloženo: 09.02.2014
    Uskutečněno: 09.02.2014
  • Moto polepy

Chtěl jsem si motorku trošku něčím odlišit a hlavně trošku předělat k obrazu svému :-) Vytvořil jsem si arch log ve vektorovém programu, přesně rozměřené tak aby sedly na dané místa na motorce. Poslal jsem svůj návrh

Vloženo: 20.11.2013
    Uskutečněno: 20.11.2013
  • Tankpad Harris

Starý tankpad se mi vůbec nelíbil, byla to nějká imitace karbonu. Řekl bych že toten od harrise sluší mojí kawě mnohem víc :-) (y)

Vloženo: 16.11.2013
    Uskutečněno: 16.11.2013
  • Čištění expanzky

Když už jsem měl sundanou nádrž, rozhodl jsem se, že vyčistím expanzní nádržku. Chladící kapalinu jsem měnil asi před 2 měsíci ale expanzku dobře nevyčistil :-( a na dně se usadily nečistoty. Demontáž byla jednoduchá,

Vloženo: 08.10.2013
    Uskutečněno: 08.10.2013
  • Vzduchový filtr

Přišla řada i na kontrolu vzduchového filtru. Jelikož jsem se na něho ještě od koupi nedíval. :-$ Když jsem chtěl sundat nádrž tak mi došlo že prvně budu muset nějak rozdělat a sundat tlumič řízení. Ten je uchycený pod

Vloženo: 07.10.2013
    Uskutečněno: 07.10.2013
  • Řetěz

Dostal jsem se zase do garáže a vrhnul se na řetěz. :-) Pořádně celý očistit a namazat. Krásně strávené dvě hodiny s kartáčkem na zuby v ruce a pěkně článek po článku drhhnout. Čistím to petrolejem a mažu sprejem od Mot

Vloženo: 29.09.2013
    Uskutečněno: 29.09.2013
  • Odstrojení, čištění, příprava na zimní spánek a další s

Jelikož už mám značky v depozitu a motorka stojí v garáží začal jsem ji rozebírat, čistit a dávat do kupy. Tak jsem začal :-) Prvně přišly na řadu kapoty šel dolů skoro celý zadek. Odstrojoval jsem to hlavně kvůli to

Vloženo: 27.09.2013
    Uskutečněno: 27.09.2013
  • Poslední letošní projíždka

Dneska jsem úspěšně a bez újmy ukončil letošní sezónu. :-) I když nedobrovolně, ale musel jsem :-( Koncem září mi končí povinné ručení a já chci zrušit svou pojistku u GENERALI. Hlavním důvodem je její cena, protože pl

Vloženo: 25.09.2013
    Uskutečněno: 25.09.2013
  • 22000 km

Dnes se na mě usmálo z tachometru pěkné číslo. Na tachometru se ukázalo 22tis km. Nevím zda jsou to pravé km a zda to nebylo stočené (n) ale každý tk nějak u svojí motorky doufá ;-) Nicméně motorka šlape jk má a její

Vloženo: 12.09.2013
    Uskutečněno: 12.09.2013
    Tachometr: 22000km
  • Baterie YUASA

Tak dorazila i nová baterie pro kawinu :-) Šel sem do ověřené klasiky a to YUASA YTX9-BS. (y)

Vloženo: 30.06.2013
    Uskutečněno: 30.06.2013
  • Údržba

Motorka sice šlape na jedničku ale povinná údržba se musí dodržovat. A už jsem měl blbý pocit že jsem pro ni dlouho nic nekoupil. Tak jsem navštívil stránky MotoStar.cz a trošku se rozvášnil při tom nakupování. Motorka d

Vloženo: 27.06.2013
    Uskutečněno: 27.06.2013
  • Oblečení Alpinestars

Tak jsem si udělal radost koupí něco mála na sebe :-) Rozhodl sem se pro značku alpinestars, a to kvůli kladným ohlasům a nádhernému designu. Boty jsou Alpinestars Supertech R 2012 a rukavice Alpinestars GP PRO 2012. A

Vloženo: 19.06.2013
    Uskutečněno: 19.06.2013