ČZ 175/470 (1965)

Aktualizováno 30.9.2013

Deník motorky
Nalezeno 13 záznamů

• Nová pneu

Tak už mi tady nějakou dobu ležela nová Mitaska H-01 na zadní kolo a právě včera nastal den D. Ráfek potřeboval odrezit zevnitř a přetřít základem, nová duše Awina původem z Vietnamu a už se zase dá jezdit :-) Časem by b

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 03.09.2012
    Uskutečněno: 03.09.2012
  • Vyjížďka do Krkonoš...

Tak dnes najeto cca 160 km, cílem byla krkonošská obec Bratrouchov, byla i enduro vložka :-) Já jel na 470, táta na 487, cesta hezky ubíhala, jen 487 došel cestou zpět benzin - i když se u těch hramatejch nádrží zdá že t

Vloženo: 05.08.2012
    Uskutečněno: 05.08.2012
  • Myslím že dolinkováno :-)

Tak zdá se že hotovo... přední blatník potřeboval trošku vyklepat, překitovat a cáknout načerno přední část, pak linky a tradááá... ale to nic nemění na faktu že jsem furt nenahodil novou zadní pneu! :-D Holt hraní si s

Vloženo: 31.07.2012
    Uskutečněno: 31.07.2012
  • Jeden doplněk pro mě - bunda

po dvou letech legálního ježdění v koženkový či softshellový bundě jsem se rozhodl svůj šatník obohatit o svoji první motobundu :-) Vybral jsem si z nabídky kamenného obchodu motovohoz.cz - po vyzkoušení několika kusů

Vloženo: 12.07.2012
    Uskutečněno: 12.07.2012
  • Nalakováno - fotky

Podsedlový plechy jsou po laku a namontovány... Stálo to dost nervů :-D Původní měsíční krajinu jsem vzal základem - silnou vrstvou, ať to nehnije. Pak se kitovalo, brousilo, kitovalo, brousilo. Když jsem však chtěl doki

Vloženo: 11.07.2012
    Uskutečněno: 11.07.2012
  • Další lak dole, další linky...

Tak jsem sundal neorigo lak ze zadního blatníku, pod ním byl opět docela hezký původní lak a podle zbytků origo linek jsem ho i nalinkoval. Taky jsem nalinkoval kastlík na nářadí. Dál jsem se věnoval rychlopalu. Původ

Vloženo: 02.07.2012
    Uskutečněno: 02.07.2012
  • sundáváme lak... :-/

Tak jsem koupil novej odstraňovač laku - tentokrát měli jen takovej hustej "gel" místo toho minulýho, kterej byl spíš silnější ředidlo... Tenhle narušuje lak perfektně, ale sundat pak tu kejdu dolu... nic moc práce. T

Vloženo: 30.06.2012
    Uskutečněno: 30.06.2012
  • Linkujeme dále :-)

Nakonec jsem něco stihnul ještě dneska - nalinkovaná maska a válec natřenej černým vypalovacím Alkytonem - je matnej, ale aspoň to nebije do očí a snad nebude chvíli reznout. Za kvalitu fotek sorry, do garáže běžně fo

Vloženo: 27.06.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012
  • Linkujeme :-)

protože ze starých linek už nezbylo témeř nic a měly už spíš informativní funkci (abych věděl kde maj bejt a jakej mají rozměr) , tak jsem se pustil do linkování. Zakoupil jsem si linovací sadu :-DD to znamená syntet

Vloženo: 27.06.2012
    Uskutečněno: 27.06.2012
  • Vyjížďka kamsi :-)

Tak jsme se toulali po silnicích nižší třídy, až jsme se dostali pod Ještěd :-) Protože tátovi 487 nechtěla moc šplhat do kopce (nakonec upravena bohatost směsi, už je to víceméně ok) tak jsme to otočili u parkingu pro t

Vloženo: 25.06.2012
    Uskutečněno: 24.06.2012
  • Prošoupaný bačkůrky :-))

Protože zadní guma na Black Pearl toho už měla plný kecky a chtěla ve svém věku zasloužený odpočinek, byla dnes pořízena nová Mitaska H-01 v rozměru 3,25 - 19. Navíc trochu utíká duše, takže když už měnit duši, tak plášť

Vloženo: 30.05.2012
    Uskutečněno: 30.05.2012
  • Projížďka na Kokořín

Tak jsme se projeli. Já na 470 spolu s tátou na 487. Trasa cca 80 až 90 kilometrů po menších silničkách, občas trošku víc do kopce a místy dost klikatejch :-) Každopádně Sportka šlapala jak má, když pominu počáteční neoc

Vloženo: 20.05.2012
    Uskutečněno: 20.05.2012
  • STK

motorka byla v listopadu pojištěná na mně a dostala novou STK. Na vánoce jí bude naděleno pár dílů nezbytných pro provoz a bude čekat na jaro. Zatím jsem ji jakž takž zkontroloval a plánuju co se na ní udělá. Chromy byly

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 18.12.2011