Suzuki DL 650 V-Strom (2006)

Vlastník istonbike
Vloženo 7.7.2011
Aktualizováno 28.6.2016

Deník motorky
Nalezeno 209 záznamů

• Servis u CMT

Jelikož jsem po malém pádu po né moc podařené vyjíždce,která ale nakonec dobře dopadla mněl ohnutou a uraženou stupačku spolujezdce a vlastními silami jsem jí nebyl schopen vyrovnat, zavezl jsem Stromka ke klukům do CMT

Vloženo: 15.08.2012
    Uskutečněno: 15.08.2012
  • Vyjížďka k Ivanovi

Jelikož obloha slibovala hezký den vyrazil jsem omrknout nový Ivanův obchod Moto-travel a popřípadě koupit mřížku na chladič od Marseluse. Díky mapám na internetu jsem obchod našel hned, Ivan byl sám a pěkně mě přivítal

Vloženo: 14.07.2012
    Uskutečněno: 14.07.2012
  • Muzeum LHS Výškov

Ráno po snídani jsem se bleskově s klukem rozhodli pro né krátkou vyjížďku na sraz veteránů v Rychvaldě,ale návštěvu jiných veteránů v muzeu LHS Výškov . Pro úsporu času jsme to vzali po dálnici a musím říct neskutečná n

Vloženo: 25.06.2012
    Uskutečněno: 24.06.2012
  • Po šichtě...

Malá vyjížďka po práci do dvou motoshopíků zkouknout pro manželku novou bundu od MBW (nikde neměli tu co chcem) ,ale aspoň jsme vyzkoušeli velikost :-D a potom hurá do našeho krásného podBeskydí. Najeto 132,38km v čase

Vloženo: 31.05.2012
    Uskutečněno: 31.05.2012
  • Zkouška nových MBW kalhot od baťůžka.

K večeru po odjezdu přátel které jsme dlouho neviděli, projevila má milovaná žena přání vyzkoušet nové kalhoty od MBW model Evelin vzali jsme to směr Jablunkov,kde sice jezdím nerad pro množství kamiónu,ale kde jsou pěk

Vloženo: 27.05.2012
    Uskutečněno: 26.05.2012
  • 1 v republice.... TRK52N Trekker

Dnes jsem dostal z jednoho Skvělého E-shopu novinku od Givi asi 1 v republice kufr TRK52N Trekker pro 2 i výklopné přilby , vejdou se DOKONALE a kus místa ještě zbyde :-P Dokonalý komplet, který už na STROMKOVI zůsta

Vloženo: 20.05.2012
    Uskutečněno: 25.05.2012
  • Havířovští Bikeři aneb... Kontrola silnic II

O půl 11 jsem vyrazil do Havířova k Tescu na vyjížďku HB Kontrola silnic II. Pohodová akce dobře zajištěná s perfektním vedením bynalliho. Za Ostravicí jsme se z marcelem666vtr oddělili a zajeli na dlabanec do Frýdecké

Vloženo: 19.05.2012
    Uskutečněno: 19.05.2012
  • CNC páčky na Stromeček...

Tak dneska mi přišly nádherné CNC regulovatelné páky (tentokrát né lámací) na Stromka :-D Ze zkušeností z UFOna se ovládají velice dobře!!! Už se těším až je nahodím a projedu. Zpracování perfektní...materiálově žádný ro

Vloženo: 15.05.2012
    Uskutečněno: 15.05.2012
  • Doplněk pro domácí pohodu :-D

Na Wevi jsem si pro domácí pohodu a dlouhé zimní večery pořídil důležitý doplněk :-P + ještě pár fotek z výstavy.

Uskutečněno: 12.05.2012
  • Krajem bizonů na Slezskou Hartu...

V pátek jsem v práci skončil ve 12h a spolu s baťůžkem vyrazil na slibovanou projížďku. Zamířili jsme na Slezskou Hartu. Benál jsme natankovali před Frýdkem a platila má milovaná žena...byl to dárek k mým dovršeným 41

Uskutečněno: 11.05.2012
  • Wevi Ostrava

Docela jsem zapomněl na motosetkání Wevi v Ostravě v sobotu,tak jsem vyrazil prohlídnout pár pěkných motorek a aut v neděli spolu s klukem. Všechny mašinky byly krásné i holky u nich,ale stejně NEJ ...byl náš STROM :-P

Uskutečněno: 06.05.2012
  • 1 vyjížďka s baťůžkem

V 11h jsem se vzbudil po noční a vyrazil spolu s baťůžkem-letos poprvé (problémy s průduškama) na sraz s Frýdeckými Cannoneers i když jsme dojeli v termínu na náměstí nebyla živá duše natož motorkář a tak jsme pokračoval

Vloženo: 06.05.2012
    Uskutečněno: 05.05.2012
  • Žehnání motorek ve Frýdlantu

Ráno jsem se vrátil z noční zalez do postele a na 2 h si zchrupl kolem 9.30 jsem už byl na nohou hodil se do letních motohadrů a vyrazil na žehnání motorek do Frýdlantu nad Ostravicí. Dorazil jsem přesně abych stihl samo

Typ: Sraz
    Vloženo: 02.05.2012
    Uskutečněno: 01.05.2012
  • Bruntál Motorafani a "Vítání jara"

Ráno po půl 9 jsem vyrazil na scuka s Marcelem666 u Shellky za kruháčem do Havru a společně jsme v klídku a opravdu letním parnu dojeli do Bruntálu na "Vítání jara" Bruntálskými Motorafany. Náměstí už bylo plné tak jsme

Vloženo: 29.04.2012
    Uskutečněno: 28.04.2012
  • Poslední gripy V-Strom v ČR a nový tankpad.

Ráno před odpolední směnou jsem si zajel do Paskova pro poslední gripy V-Strom v ČR (už se nevyrábí) a tankpad, který jsem chtěl už loni jen bohužel nebyl skladem a tak jsem z nouze koupil hodně kritizovanou "čertici".

Vloženo: 29.04.2012
    Uskutečněno: 26.04.2012
  • Náprava "Blbosti Roku"......

Tak mi konečně dorazilo nové těsnění na víko spojky a jelikož jsem už měl koupenou čerstvou chladící kapalinu od Motulu , momentový klíč na šrouby víka a těsnící pastu na vodu pustil jsem se do nápravy Blbosti Roku. Vše

Vloženo: 22.04.2012
    Uskutečněno: 22.04.2012
  • Vyjmutí "BLBOSTI ROKU"

Po šichtě jsem se pustil do odstranění BLBOSTI ROKU :-P Vypustil jsem chladící kapalinu, odšrouboval šůsplech, vypustil nový olej, demontoval pravý držák stupačky a držák šůsplechu abych se dostal ke všem 14 šroubům vík

Uskutečněno: 27.03.2012
  • Zajetí nového oleje a ... BLBOST ROKU

Po výměně a převlíknutí do pořádných motohadrů jsem vyrazil směr Motobar u Hanky do Bílovce. Vzal jsem to přes Havr a po Rudné do Klimkovic a dál až k Hance...bohužel nikdo známý tam nebyl tak po chvilce slunění jsem to

Uskutečněno: 25.03.2012
  • Výměna oleje a následná "BLBOST ROKU"

Ráno jsem se rozhodl konečně Stromíkovi vyměnit olej spolu s filtrem. Oblík jsem se do policejních montérek a pro řádné prohřátí motoru jsem dal malou vyjížďku cestou-necestou...polem nepolem :-D Po zahřátí jsem všechen

Uskutečněno: 25.03.2012
  • 1 letošní....

Jelikož mám Stromka bez zadních stupaček (jsou na předělání na zubaté) hodil jsem aku do malého dváckového čupříka Kawy Eliminator od tatíka, vypustil z karbce starý benál,napustil nový z nádrže osušil svíčku a po asi 5

Vloženo: 18.03.2012
    Uskutečněno: 18.03.2012
  • Heidenau K60 Scout

Tak už jsou doma všemi vychvalované a za skvělou cenu pneu které ke Stromkovi patří Heidena K60 Scout díky Luboši ...to bude HUKOT :-P

Vloženo: 05.03.2012
    Uskutečněno: 05.03.2012
  • Padáky,nosič a kufry Givi

Dneska jsem se pustil do montáže nového nosiče,padáků a kufru Trekker vše od Givi ještě pár drobností,držák navi,gumy K60 Scout,zubaté stupačky pro mně i baťůžka, a taky šůsplech je ještě v lakovně :-P no pak jen pořádn

Vloženo: 04.03.2012
    Uskutečněno: 04.03.2012
  • Kufry Givi Trekker

Po prodeji mých stávajicích kufrů Givi V35N jsem uvažoval jestli koupit cestovatelské Alu,ale jelikož dávám přednost rychlému nasazení a sundání a Alu Traxy EVO od SW-Motechu jsou k...drahé a montáž puky jsem nechtěl ko

Vloženo: 03.03.2012
    Uskutečněno: 03.03.2012
  • Padáky a držák navigace....

Udeřily mrazy i v garáži není moc příjemně a tak člověk uvažuje co ještě by na Stromíka navěšel a to nedávno se ten jeden odstrojoval :-P Origoš padáky Suzuki jsem prodal během 2 dnů a jelikož Kuboje jsou pekelně drahé

Vloženo: 29.01.2012
    Uskutečněno: 29.01.2012
  • KetennMax v AKCI.....

Dneska jsem se konečně rozhodl vyzkoušet myčku na řetěz KettenMax co jsem tak výhodně koupil :-P Nejhorší bylo sestřihnout kartáčky na šířku řetězu...žádné nůžky co jsem doma měl nebyly dost ostré :-D Na čistění jsem po

Vloženo: 07.01.2012
    Uskutečněno: 07.01.2012
  • Adventí vyjížďka.....

Po Lucky-Jardově pobídce jsem se nabalil do všeho co jsem doma měl,nastartoval Stromíka nechal ho řádně prohřát (že mu tentokrát trvalo:-P) a vyrazil v 13h kolem zamrzlých kaluží na Adventní jízdu Jel jsem na Těrlicko př

Vloženo: 11.12.2011
    Uskutečněno: 11.12.2011
  • KettenMax....

Na kole jsem s tímle zařízením moc spokojený nebyl a používal raději rychlospojku SRAM + štětec a nádobu s petrolejem :-P Na Stroma spojku nedám a tak chci po dobrých rezenzích vyzkoušet KettenMax za 700,-kč bych to neb

Vloženo: 08.12.2011
    Uskutečněno: 08.12.2011
  • Není nad krásy pozdního podzimu...

Počasí v sobotu nic moc :-(tak jsem nedočkavě čekal zda neděle vyjde podle předpovědi rosniček a...vyplnilo se do puntíku :-D Vyrazil jsem kolem 11h a vzal to na Frýdek přes Hukvaldy kde jsem se prodíral davem lidí kteří

Vloženo: 27.11.2011
    Uskutečněno: 27.11.2011
  • Malý šperk pro Stromka...

Drobnost od RD-moto,ale potěší :-P

Vloženo: 27.11.2011
    Uskutečněno: 27.11.2011
  • Křest bundy EVOLUTION 2.10

Manželka mě chtěla vytáhnout na procházku,ale jelikož jsem ve své podstatě velice líný raději jsem se hodil do motohadrů jako třešničku na dortu oblíkl novou Evolution 2.10 vytáhl Stromíka ze zazimovací garáže trošku ho

Vloženo: 20.11.2011
    Uskutečněno: 20.11.2011