Suzuki SV 650 (2000)

Aktualizováno 24.8.2018

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• USB nabíječka

Poslední věc, která mi na motorce chyběla, byla možnost nabíjení telefonu. Pořídil jsem si proto z Číny levný, ale relativně kvalitní měnič z 12V na 5V 2A s USB zásuvkou, lehce ho upravil, doplnil ho o pár filtračních ko

Vloženo: 12.04.2017
    Uskutečněno: 23.09.2016
  • Selhání baterie a koupě nové

Jednoho dne jsem se vrátil z výletu, během kterého jsem najel cca 300km a několikrát startoval všechno fungovalo jak by mělo. Po příjezdu jsem zjistil, že musím ještě někam zajet, přijdu k motorce, stisknu startovovací t

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 10.09.2016
  • Automatický spínač světel s denním svícením

Původně jsem přes den svítil hlavními světly, jak je to dáno vyhláškou, ale vzhledem k tomu, že přes den musí svítit i auta, lze jedno světlo motorky snadno přehlédnout. Občas jsem proto svítil dálkovým světlem, což sice

Uskutečněno: 06.08.2016
  • Nová přední pneu

Motorku jsem kupoval s již značně jetou přední pneumatikou, ale nakonec mi vydržela ještě rok a půl. Na plátno sice ještě sjetá nebyla, ale zákonných 1,6mm vzorku bych asi moc neukecal, takže jsem pořídil novou. Zvol

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 15.07.2016
  • Kontrola a servis

První sezonu jsem na SVčku zvládnul bez problému, tak jsem si říkal, že by nebylo od věci dopřát motce celkovou kontrolu stavu u někoho, kdo s tím má větší zkušenost. Po pročtení všech možných recenzí na internetu jsem n

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 12.04.2016
  • Nové blinkry

Původní majitel mi nechal na motorce nepůvodní LED blinkry bez homologace, které sice nevypadaly zle, ale už na evidenčce mě technik varoval, že s nima v žádnym případě neprojdu technickou, takže jsem začal koukat po nov

Vloženo: 24.04.2017
    Uskutečněno: 24.07.2015
  • Oprava zasekávajícího se otáčkoměru

Motorku jsem kupoval s tím, že nějak blbne otáčkoměr. Na volnoběh a lehce nad ním fungoval normálně, ale při vyšších otáčkách, cca od 5000, se choval podivně, zasekával se na nějaké hodnotě, pak vystřelil do vysokých otá

Typ: Oprava
    Uskutečněno: 02.05.2015
  • Koupě motorky

Motocykl zakoupen 6.3. 2015 u soukromého prodejce nedaleko Jihlavy. Společně jsme pak jeli do Jihlavy (já na motorce, on autem) na STK (kvůli evidenční kontrole) a na odbor dopravy kvůli přepisu (od začátku roku 2015 zač

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 06.03.2015