Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (2015)

Vlastník Petřičák
Vloženo 18.5.2015
Aktualizováno 14.9.2016

Deník motorky
Nalezeno 57 záznamů

• Podzimní nostalgie

Po propršeném týdnu předpovídaly rosničky suchý víkend a navrch přihodily dokonce i nějaké to sluníčko. Toho je přeci třeba náležitě využít a provětrat trochu motorku ještě než přijde regulérní zima. Měl jsem sice v plán

Vloženo: 18.10.2015
    Uskutečněno: 17.10.2015
    Tachometr: 19650km
  • Pyreneje 2015, den 14.

Ranní probuzení v hotýlku s dobrou snídaní do slunečného rána bylo nanejvýš příjemné. Balíme bagáž a pokračujeme v polykání dálničních kilometrů. Před Dijonem sjíždím na Besancon a pomalu se blížím do Německa. Za Mulhous

Uskutečněno: 11.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 13.

Vzhledem k divokému nocování a poměrně chladnému ránu nějaké pokusy o koupání v oceánu vůbec nepřichází v úvahu. Na prvním připojováku najíždím na dálnici směr Bordeaux a stavím na první benzince k dotankování, snídani a

Uskutečněno: 10.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 12.

Je mi trochu smutno, jelikož dovolená se pomalu ale jistě chýlí ke konci a dnešní etapa bude poslední v pohostinném a krásném Španělsku. Po probuzení a složení zavazadel popojíždíme do Arudy kde v místním Carrefouru kupu

Uskutečněno: 09.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 11.

Dnes se musíme rozloučit s pohostinností campu Alta Ribagorca a vyrazit dál na západ. Velkou část dnešní etapy známe už ze včerejška jen ji tentokrát až do Arreau pojedeme v obráceném směru. Nemusím tedy tak úzkostlivě h

Uskutečněno: 08.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 10.

Dnešní etapa není příliš dlouhá, jde o okruh po španělské a posléze francouzské straně. Můžeme si proto dovolit v klidu přispat a počkat až sluníčko nakoukne do sevřeného údolí a prohřeje studený ranní vzduch. Vzhledem k

Uskutečněno: 07.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 9.

Krušnou noc v Andoře zahání výborná snídaně a vzhledem k tomu, že se na nás usmívá z modré oblohy sluníčko, přidávám k dnešní plánované etapě malou zajížďku přes blízká sedla na francouzské straně, která jsem včera nedop

Vloženo: 25.09.2015
    Uskutečněno: 06.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 8.

A je to tady! Máme sbaleno, jsme po snídani a Pyreneje před námi. Chvíli kufruju než se mi daří najít ten správný výjezd na Le Boulou po 618. Dál po 115 už je to paráda. Plochou krajinu střídají malebné vesničky sevřené

Vloženo: 18.09.2015
    Uskutečněno: 05.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 7.

V mém původním itineráři inspirovaném cestopisem, který tu před pár lety vyšel, byla dnes pohodová vyjížďka po pobřeží Středozemního moře na Cap de Creus. Ráno se ale budím do mírně upršeného dne a tak po snídani vyrážím

Vloženo: 18.09.2015
    Uskutečněno: 04.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 6.

Ráno balíme a nalačno opouštíme kemp s tím, že posnídáme v blízkém Mentonu hned za francouzskou hranicí. Před výjezdem na pobřežní silnici mám takovou divnou předtuchu, že se něco špatného stane a v jedné z následujících

Vloženo: 17.09.2015
    Uskutečněno: 03.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 5.

Dneska mi do plánu silně zasahuje počasí, jelikož se u jezera Como budím s masivním bubnováním deště na plátěnou stěnu stanu. Je silně zataženo a pršet bude ještě dlouho, proto se vydávám do malého supermarketu v přilehl

Vloženo: 17.09.2015
    Uskutečněno: 02.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 4.

Po dobré snídani se loučíme s pohostinností Cortiny D'Ampezzo a vyrážíme západním směrem po SR48 po které jsme se vezli už včera. Na průsmycích Falzarego a Pordoi už tedy stavíme jen na krátký odpočinek a po čísle 48 pok

Uskutečněno: 01.09.2015
  • Pyreneje 2015, den 3.

Dnes není důvod ke spěchu, jelikož je v plánu okružní cesta po okolních horských průsmycích a také návštěva přehrady Vajont. Jelikož je k pokojíku i malý balkónek, užíváme si na něm pohodové snídaně se spoustou dobrot. P

Uskutečněno: 31.08.2015
  • Pyreneje 2015, den 2.

Vzhledem k včerejšímu zpoždění kvůli balení padá dnešní pečlivě připravená trasa po rakouských silničkách přes Grossglockner až do Cortiny D'Ampezzo a místo ní volím částečně dálniční přesun přes Cheb, Mnichov, Garmisch-

Uskutečněno: 30.08.2015
  • Pyreneje 2015, den 1.

Dlouho očekávaná dovolená je konečně tady. Sen, o kterém sním už asi tři roky se má naplnit. Dva týdny v sedle motorky směrem na západ až k francouzsko - španělské hranici. V pátek večer ještě narychlo sedám k mapám a la

Uskutečněno: 29.08.2015
  • Vymetání moravských okresek a česko-polského pohraničí

Nedělní výlet bez velkého plánování jen tak za nosem. Trocha větru, trocha deště, ale hlavně pořád za nosem a vstřebávání krásy české krajiny a báječné motorky. :-DD

Vloženo: 18.08.2015
    Uskutečněno: 16.08.2015
  • Okruhový den na SPZtkách s Okruháři.cz

Vzhledem k tomu, že mi loni svezení na okruhu nevyšlo, bylo potřeba si to letos vynahradit. A protože Brno jsem si už párkrát vyzkoušel, přišla řada na trať v Mostě. Proti Brnu je mnohem techničtější a povrch je na někol

Typ: Reportáž
    Vloženo: 06.08.2015
    Uskutečněno: 30.07.2015
  • Supersporty okolo ČR - dějství druhé, den třetí

Je neděle a my se probouzíme v Karlových Varech, daleko za plánovaným cílem. Je nám jasné, že i tentokrát náš vysněný výlet úplně nedokončíme. Ráno vyrážím do blízkého supermarketu na nákup k snídani a poté už děkujeme L

Uskutečněno: 26.07.2015
  • Supersporty okolo ČR - dějství druhé, den druhý

Ráno vstáváme odpočatí a plní energie na další cestu. Po výborné snídani za nádherného počasí opouštíme Přední Výtoň západním směrem s tím, že se necháme převézt do Frymburku přívozem. V přístavu bohužel zjišťujeme, že m

Uskutečněno: 25.07.2015
  • Supersporty okolo ČR - dějství druhé, den první

Už od začátku července jsem byl s Rokem domluvený, že spácháme dokončení naší cesty po hranicích ČR. Termín padl na pátek 24. a následný víkend. Sjíždíme se ráno na OMV v Líšni s tím, že mám opět sekeru. :-$ Den předtím

Uskutečněno: 24.07.2015
  • Mariazell na otočku

Předpověď počasí na tento víkend jsem sledoval už od půlky pracovního týdne protože slibovala téměř ideální podmínky. Sluníčko a teplo ale ne vedro na padnutí. Ve hře byly minimálně dvě varianty. Buďto si dát na otočku s

Vloženo: 13.07.2015
    Uskutečněno: 12.07.2015
  • Slovenská psychoterapie

Na motorkaření miluju spoustu věcí... Nejvíc ze všeho asi ten úžasný pocit svobody, který se nedá jinak zažít. Fakt, že se při dynamické jízdě člověk nemůže soustředit na nic jiného než na to jak se nezabít je parádní hl

Vloženo: 27.06.2015
    Uskutečněno: 27.06.2015
  • Brno - Znojmo - Mariazell - Antýgl a zpět. Anebo ne?

Život je úžasná věc... Můžete si vymyslet a naplánovat co chcete a nakonec je všechno jinak. Báječné je na tom to, že i když musíte své ambice občas trošku přiškrtit a některé věci vzdát, není to důvod ke zklamání. Že mu

Vloženo: 21.06.2015
    Uskutečněno: 13.06.2015
  • Dálniční střelba pod Krušné hory a zpět

Na západ Čech se moc rád vracím, stejně jako do všech dalších míst, kde jsem strávil kus života. Škoda jen, že je to z Brna tak daleko a cesta když si ji chce člověk užít zabere i víc jak pět hodin. V tomto případě jsem

Uskutečněno: 06.06.2015
  • Oslava rakouského státního svátku výletem do jižních Če

Vzhledem k tomu, že v současnosti pracuji pro rakouského klienta, týkají se mě rakouské státní svátky víc než ty naše. Ve čtvrtek zrovna jeden takový nastal a mě bylo líto sedět jen tak doma a nic nedělat. V hlavě mi hlo

Uskutečněno: 04.06.2015
  • Nedělní vymetání Vysočiny a středočeských okresek

Je tady další víkend, výborné počasí, je třeba provětrat novou dvoukolou milenku. A protože sdílená radost je dvojnásobná radost, volám v sobotu Rokovi jestli se nechce připojit k prolévání těžce vydělaných peněz nádržem

Uskutečněno: 31.05.2015
    Tachometr: 2000km
  • Dunaj o svatodušním pondělí

Vidina prodlouženého víkendu mě celý týden nenechala v klidu a tak jsem žhavil dráty do Břeclavi jestli na mě mechanik bude mít čas na první servisní prohlídku po 1000 km. Jediný rozumný termín vycházel na páteční ráno,

Vloženo: 25.05.2015
    Uskutečněno: 25.05.2015