Triumph Speed Triple 1200 RR: Závoďák tělem i duší
22.09.2022
Triumph Speed Triple RR
05.10.2022
15.02.2022
24.11.2021
15.09.2021
17.08.2021
| 2022 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 1160 cm3 |
| Výkon | 132.4 kW (180.1 koní) |
| Výkon při otáčkách | 10750 ot/min |
| Točivý moment | 125 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 9000 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 3 |
| Rozvod | DOHC |
| Ventilů na válec | 4 |
| Vrtání | 90 mm |
| Zdvih | 60.8 mm |
| Kompresní poměr | 13.2 : 1 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | 6 |
| Sekundární převod | Řetěz |
| Materiál rámu | lehká slitina |
| Zdvih předního odpr. | 120 mm |
| Zdvih zadního odpr. | 120 mm |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 320 mm |
| Přední třmen | čtyřpístkový |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 17 " |
| Zadní kolo | 17 " |
| Rozměr přední pneu | 120/70ZR17 |
| Rozměr zadní pneu | 190/55ZR17 |
| Rozvor | 1439 mm |
| Úhel hlavy řízení | 23.9 ° |
| Závlek předního kola | 104.7 mm |
| Výška sedla | 830 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 199 kg |
| Objem nádrže | 15.5 l |
| Spotřeba | 6.3 l/100 km |
| První cena | 512000 Kč |
| Poznámka | dostupnost listopad / prosinec 2021 |
| Nekoupili | Z důvodu |
|---|
| Jakou | Z důvodu |
|---|---|
| MV Agusta Brutale 800 RR | Brutale má hezčí design, je lehčí a sportovněji laděná. |