Kymco CV3 550i ABS vs. Piaggio MP3 Exclusive 530: Chcete skútr, nebo motorku?
18.01.2024
Kymco CV3
| 2023 | |
|---|---|
| Doplnit technické údaje pro chybějící ročník Upravit chybné údaje | |
|
V databázi evidujeme více jak 200 000 technických údajů motocyklů. Může se proto stát, že některá technická data budou obsahovat nepřesnosti nebo nejsou zcela doplněná. Prosím, upozorněte nás na nepřesnosti a ihned to opravíme. Děkujeme. |
|
| Objem | 550 cm3 |
| Výkon | 37.5 kW (51 koní) |
| Výkon při otáčkách | 7500 ot/min |
| Točivý moment | 53 Nm |
| Otáčky při max toč.mom. | 5750 ot/min |
| Druh motoru | Spalovací |
| Dvoudobý/čtyřdobý | 4 |
| Chlazení | Kapalina |
| Uspořádání válců | Řadový |
| Počet válců | 2 |
| Rozvod | DOHC |
| Ventilů na válec | 4 |
| Příprava paliva | Vstřikování |
| Startér | Elektrický |
| Počet rychlostí | A |
| Sekundární převod | Řemen |
| Brzdy vpředu | 2 kotouč |
| Rozměr předního kotouče | 250 mm |
| Brzdy vzadu | kotouč |
| Přední kolo | 13 " |
| Zadní kolo | 15 " |
| Rozměr přední pneu | 110/70-13 |
| Rozměr zadní pneu | 160/60R15 |
| Rozvor | 1580 mm |
| Výška sedla | 795 mm |
| Pohotovostní hmotnost | 282 kg |
| Užitečná hmotnost | 165 kg |
| Objem nádrže | 15.5 l |
| Spotřeba | 4.8 l/100 km |
| Maximální rychlost | 158 km/h |
| První cena | 339990 Kč |