VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

MedaSV (56) napsal 04.11.2005 v 13:10

To PBM:Trošku slovíčkaření ne?Mototuristika to je-když jedeš o vikendu na jednodenní výlet tak jseš taky mototurista ne?S těma motosrazama souhlasim-akorát že to už nejsou motorkáři a namachrovaný hovada.Letos jsem byl na moto v Chorvatsku-takže nejsem uplnej neználek.P.S.Tvyho Banďoura je mi líto..

FilipT (16) napsal 03.11.2005 v 15:12

To PBM: Reseni je snadny, nesmutni a posli nejakej hodnotnej cestopis. Jinak mas pravdu, neni to prisne vzato mototuristika, ale tahle rubrika je tomu nejblizsi - nelze mit na vsechno vlastni rubriku, to by z toho zas byl totalni chaos.

PBM (0) napsal 03.11.2005 v 11:47

Jen bych chtel pripodotknout, ze to o cem se tu pise, NENI mototuristika. Stejne jako jet nekam s motorkou na plataku a pak kolem nej tejden jezdit. <br />
Mototuristika je prece o tom NEKAM na motorce jet, ne? Ale je pravda, ze dneska zijeme v dobe, kdy uz nekteri jezdi na motosrazy taky s motorkama na platacich a pak popijej pivo a chvastaj se parametrama svejch masin a td... Zkratka motorkari :-/<br />
Je mi z toho smutno.

ladin-t (0) napsal 01.11.2005 v 13:34

Mooc pekny, DR200 jsem mel pujceny na Korfu, pohodove vozitko na ty jejich stezky. Tam stalo na den asi 25 euro, ale bral jsem z prvni pujcovny, jinde by se sehnalo urcite levneji.

FilipT (16) napsal 01.11.2005 v 10:45

Nebylo by na škodu dočíst článek až do konce + kouknout na cestopis z loňska (//www.motorkari.cz/index.php?show=00000002843), kde to je rozpitvany dopodrobna. autor

smazany13042 (0) napsal 27.10.2005 v 16:10

Ahoj ahoj, <br />
nezbývá mi, než jen s vámi souhlasit a tiše závidět.<br />
Máme s manželkou podobným způsobem sjeté ostrovy Kos, Zakyntos a Lefkádu. Za nás mohu komukoliv doporučit poslední jmenovaný ostrov. Cenou za půjčení endura počínaje a nádhernou přírodou nekonče. Co si chlap může jiného přát, než když ho přestane bavit potápění - a nebude se přeci válet na pláži - a může skočit na mašinu a ject několik kilometrůe podél pláže tam i zpět.<br />
Prostě AVÉ motorky AVÉ Řecko. <br />
Marius

smazany3313 (0) napsal 27.10.2005 v 15:48

Ahoj Lidi, mezbývá než s Vámi souhlasit. Už když jsem četl Váš první příspěvek, jako bych se tam na chvíli vrátil.<br />
Byl jsem tam letos v červenci s manželkou vlastně poprvé. Nevěděl jsem vůbec do čeho jdu, říkal jsem si &quot;zase ta dovolená, kdy člověk akorát leží u moře&quot;-proti tomu jsem byl ochoten bojovat všemožnými prostředky. Někdo se mi jen zmínil, že se tam dají půjčit mašiny a už jsem měl v kufru obě helmy pro případ, že by tam opravdu něco bylo.Kožený hadry jsem vzal pro jistotu taky,čert nikdy nespí (ikdyž v létě mít na sobě kůži, nic moc). Po příletu mojí první starostí byly půjčovny čehokoli, co by mě vytrhlo ze spáru lenošení na pláži...a BMW650F bylo přesně ono. Do konce zájezdu byla naším průvodcem Krétou. Najeli jsme přes 1000km v naprostý pohodě a bez nehody.Už se chystám s rodinou zase příští rok vyrazit kam jinam než na Krétu.<br />
Tak hodně štěstí, třeba se tam potkáme.<br />
Mrugis<br />
P.S. Ten první článek byl lepší

FilipT (16) napsal 27.10.2005 v 11:07

Tzn ze jsi byl uplne na vychode = Agios Nikolaos a okoli? Tam se taky jeste nekdy chystame, ale nektery rekove me od toho odrazovali, ze ten uplnej vychod neni tak hezkej, tak nevim. Jinak stredni hory (Psiloritis) a kus pod HK jsme byli vloni.