VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Sokin (0) napsal 10.08.2007 v 09:06

Jinak něž frajer, to nazvat nejde

FilipT (16) napsal 09.08.2007 v 11:43

No ja bych spis Nove podekoval aspon za to, ze tam vubec neco zverejnili. Z jejich ohledu na ciloveho divaka (maminu vypravujici deti do skoly) to asi neni tak zajimavy tema.<br />
<br />
Kdo to chce shlednout, viz:<br />
//www.nova.cz/tvarchiv/?238d=07.08.2007&amp;238m=p&amp;238p=SNIDANE&amp;238v=112125

lynx (98) napsal 09.08.2007 v 11:30

Tady není co dodat - prostě Jarda je borec. Jenom bych měl prosbičku - nebude zase (jako po Dakaru) nějaké posezení s vyprávěním?

77 (0) napsal 07.08.2007 v 12:05

Hluboká poklona! <br />
A díky za reportáž

DAVE_KOTEL (0) napsal 06.08.2007 v 16:39

TAK TO JE MAZEC..... GRATULUJU K ÚSPĚŠNÉMU DOJETÍ...JSI FAKT BOREC.... DAVE

Warthog (8) napsal 03.08.2007 v 15:32

Járo, opět úžasná reportáž, pěkné fotky a hlavně úspěch českého cestovatele. Tvoje výkony si zaslouží skutečně ocenění. Také já vstávám ze židle a tleskám

77 (0) napsal 01.08.2007 v 13:18

Výborně! <br />
Že si ale člověk připadá na novém pionýru mladší a veselejší, nemáš takové pocity?<br />
Šťastný a veselý návrat!!! A děkujeme...

smazany15020 (0) napsal 31.07.2007 v 21:15

Jardo, nenechaj sa odradiť (a ty sa nenecháš) neprajníkmi, ktorým sú zmysluplné len ich záujmy. Mňa, a asi aj ostatných s Pionýrmi, Betkami a inými Číňanmi len potešilo, čo dokážu tieto stroje. Držím palce do ďalších akcií.

sqwer (12) napsal 31.07.2007 v 14:21

Jaro, nemůžu... Nějak mi to nepřijde smysluplné-))

sqwer (12) napsal 31.07.2007 v 13:32

To Petr: Chtěl bych vidět kdo z těch nespokojenců by si takovou cestu pořídil zaplatit z vlastních peněz. <br />
Třeba já!!!<br />

samtony (3) napsal 31.07.2007 v 12:51

Ahoj Jardo Šímo! Děkuji za pěkné články o cestě do Fara. Já jsem přímo nadšený kam až se dá cestovat na padesátce. Chtěl bych mít zážitky které se na takovéto cestě dají zažit. Před tímto výkonem smekám klobouk. Jezdím na skútru stejného obsahu (značka Kymco) a jsem rád, že takováto kubatůra dojede tak daleko. A co se týče těch nespokojenců co neustále mají problém s Čínou? Tak ať se laskavě podívají na výrobní štítky na počítači nebo na elektronice co mají doma. Myslí, že se nenajde ani jeden z kritiků aby nenašel čínské zboží. A ta reklama? Ta prostě patří k věci. Chtěl bych vidět kdo z těch nespokojenců by si takovou cestu pořídil zaplatit z vlastních peněz. <br />
Jinak přeji pěknou zpáteční jízdu, kterou budu určitě na těchto stránkách sledovat. Ahoj Petr

R_O_C_K_Y (5) napsal 30.07.2007 v 15:43

Šíma je největší borec co se týče cestování na mašině po celém světě. To co dělá je mím snem od malička a ikdyž se mi doposud nepoštěstilo, tak s každou přečtenou reportáží od něj je mi hej a cítím se jako bych jel sním. Jeho reportáže jsou vlice pěkně podané. <br />
Šímo jsi prostě borec. <br />
Jen tak dál

Warthog (8) napsal 30.07.2007 v 14:26

Jardo, absolutní bomba! Díky za bezva reportáž a přeju šťastný návrat.

77 (0) napsal 25.07.2007 v 20:47

Stále držíme palce a čekáme na další zprávy. Reportáž již má 13.641 čtenářů. Pravda, někteří jsou v tomto počtu několikrát, ale i tak je zájem úžasný, ne? Šťastnou cestu!

77 (0) napsal 23.07.2007 v 22:49

Milý Jardo Šímo! Soudím, že remcalů ubývá a přibývá pozorovatelů s otevřenou pusou. Zvláště, shlédnou-li videa. Díky za báječné zprávy! I nadále dostatek štěstí Vám oběma přeje spokojený uživatel nového pionýra s pouhými 2.000 km po Praze, ale v duchu s Vámi...

Ashitaka (1) napsal 22.07.2007 v 20:41

guseppe2 má pravdu Jardo pravdu pravdoucí...a Jawka je špicovní stroj je to romantika a srdeční záležitost...já mlaďoch sem, ale jezdím srdcem takže Jardo, jak říkal guseppe2

Ashitaka (1) napsal 22.07.2007 v 19:20

něco prostě neuvěřitelného moc Jardo gratuluji jsme na tebe doma hrdí toto je prostě bomba

Rada89 (0) napsal 22.07.2007 v 17:59

klanim se, skvělý výkon

Kiutlanuxiwaj (0) napsal 22.07.2007 v 16:34

To jarasima: Neuvažoval jsi někdy, že bys napsal nějakého průvodce pro ostatní motorkáře po africe?

smazany37828 (0) napsal 20.07.2007 v 20:35

Super!

Ashitaka (1) napsal 20.07.2007 v 19:22

Jardo jsi skvělej toto je ten nejblaznivější kousek v dějinách motorkářství nebo možná jeden z nejbláznivějších...a proto ti držím palce a pevně věřím, že v pohodě i s pinckem dojedeš

Tomáš.S (0) napsal 20.07.2007 v 11:46

Přestávám mít obavy z chlazení motoru, vidím že tam jsou velké rezervy.<br />
Jardo JEĎ a piš! Držím palce!!!

smazany30671 (0) napsal 20.07.2007 v 11:22

matně si vzpomínám,jak ses vloni holedbal,že si na pár let od Fara odpočineš.Kuwa a už tam seš zas(skoro).Jet na tomto,to už je jako jít pěšky.Ale je bezva poznávat místa z tvých fotek. GoodLuck! ....,co to melu,ty štěstí nepotřebuješ,máš Ultraseal!

Warthog (8) napsal 20.07.2007 v 11:08

Už je to tady! Na Španělsko jsem se &quot;těšil&quot; nejvíc, tam se mi líbilo, ještě si počkám na Faro. Járo, držim palce a klobouk dolů! Z.

Interceptor (108) napsal 19.07.2007 v 19:22

To co tu někteří vypoušťí to je přinejmenším k pousmání , a ztratil jsem po té hromadě příspěvků chuť na tyto reagovat. Kecy typu jaky má tahle cesta smysl může napsat pouze velmi omezený člověk.<br />
to Jardasima: jsi blázen, ale velkej

Ashitaka (1) napsal 19.07.2007 v 15:56

to je prostě frajer dobře dojeď Jardo

smazany48510 (1) napsal 19.07.2007 v 13:44

Chybama se člověk učí a Vy to už víte, tak nemusíte chybovat. Ale jinak je to komentář k Jardovi a přeju mu šťastnou cestu. A koupil jsem si tašky v Yamaze v Praze 4 A držej i ve 230 Ty fyzikální gymnasto.

kojot (22) napsal 19.07.2007 v 09:00

Ted to čtu. Ale z vlastní zkušenosti vím: Brašny na H6 od Lojza drželi i přes 200 co to jelo. Je pravda, že jsem je nikdy netrápil dlouho. Ale dobré připnutí je základ. A taky vím a viděl jsem to, že na 1100XX co měl Mates 3 kufry Givi na wingracku a napálil to 270 ve dvou tak se mu na Plzeňský začal blekouš pomalu ale jistě zdvihat s předkem k nebesům. Jsou to extrémy, ale stanou se. Jinak Jardo jeď, tak jak se to líbí tobě a jak sis to naplánoval. Můžeme protestovat, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je to jediné co s tím můžeme dělat. (ja si motorkaření představuju hodně podobně, je to jen o člověku a o tom co chce, jak si to dokáže zařídit je na něm)

Warthog (8) napsal 19.07.2007 v 07:52

Já do toho nechtěl rejpat, ale s brašnama 230? Fyzika se učila už na základce. U kufrů je obecně doporučována výrobcem rychlost do 130km/h a můžu říct, že ve 170 už mám o ně strach, má to odpor jak sviňa. U těch brašen to bude podobný (nevím, nepoužívám) a deklarovaných 160km/h mi přijde až až. Kufry jsou sice asi bachratější a mají větší odpor, ale uchycení je festovní. No nic ve zlém, ale Lynx to vystih přesně.

lynx (98) napsal 19.07.2007 v 07:36

cassi31: dlouho jsem se tak nezasmál. To jsi musel být velmi překvapený, když se ti v téhle rychlosti hnuli brašny chycený pár páskama. Někteří potřebují písemný upozornění i na kafe, že může být horký - amíci mají na tohle soutěž o nejstupidnější úraz

Předchozí
1 2