Suzuki GSX-R 600 (2013)

Vlastník petrambo
Vloženo 1.4.2012
Aktualizováno 27.10.2013

Zakoupená v Anglii,momentálně i používaná.Ihned po zakoupení najeto 400mil kvůli prvnímu servisu a absolvování cesty do ČR.

Motorka koupena od Collin Appleyard, Keighkey, UK

Aprilia RS 250: V té době nebyl financ a jsou stále drahé ( v UK )

První dojmy - Supppeeerrr !!!

Po nezaviněné nehodě,kdy mi nedala slečna s rok čerstvým řidičákem přednost, byla má předešlá Honda CBR 600F r.v. 2001(se kterou jsem absolvoval cestu do ČR před dvěma lety)odepsána a mě se naskytla koupě nové Suzuki GSX-R 600 s výhodnou slevou.Po vyřízení všech formalit byla dne 3.8.2013 v mém vastnictví.Po převzetí u prodejce Collin Appleyard v Kieghley ( GB) jsem musel najet cca 400 mil,abych ji v pondělí předal zpět do servisu na první prohlídku a mohl s ní absolvoat cestu do ČR.V pátek 9.8.2013 ve 13.00 jsem se vydal z Castlefordu,kde pracuji na cestu směr Dover.Po nalodění na trajekt,kde jsem se seznámil s jedním motorkářem z ČR,který cestoval na Hondě Varadero po Anglii a Skotsku jsme vyrazili směr Dunqirke,kde jsem měl zamluvený hotel.Po nočním odpočinku jsem ráno v 9.00 vyrazil do místa druhého přenocování v Něměcku,které mělo být původně na Geiselwindu (mezi Wurzburgem a Norimberkem).Cesta probíhala bez sebemeněích problémů,kdy jsem jen musel dělat přestávky ,jak kvůli tankování,tak protažení těla. Při nastavení cestovního modu B,kdy jsem jel rychlostí cca 135 km/h se mi spotřeba pohybovala okolo 5,6 l/km.Počasí stále přálo,cesta příjemě ubíhala a já byl kolem 16té hodiny už místě noclehu.Jelikož jsem neměl zajištěn a bylo ještě brzo,tak jsem pokračoval dál k českým hranicím.Ale u města Amberg se začali honit těžké,černé mraky a já nechtěl riskovat,že zmoknu,našel jsem v Ambergu ubytovánive starším gasthausu za solidní cenu.Po sprše jsem se převlékl do civilu a vyšel směr město na večeři.Ráno bylo opět slunečno a já se vydal na poslední etapu směr Vyškov na Moravě.Cesta opět bez sebemenších potíží, ve Zdicích zastávka s obědem u kamaráda a hurá domů.Po projetí Prahy následoval šok v podobě motokrosové vložky na dálnici D1 a testu tlumičů Showa!!! Ještě že za ni nemusíme platit (nedal bych jim ani korunu)!!! V 17.00 jsem šťastně dorazil domů,kde jsem si užil 14ti denní dovolenou i s GP České republiky.Zpáteční cestu jsem jel stejným způsobem.Po návratu do UK jsem ještě navštívil GP na Silverstonu a některé podniky Brithish superbike,kde jsem pokecal i s Kubou Smržem,který tento šampionát jezdí ( myslím že dobře) !!!Teď ,už motorku připravuji na zimní odpočinek a těším se na novou sezonu. Zdraví Vás Petrambo !!!

Není správný formát url.

Jedi.... napsal 09.04.12 v 19:35

Pěkná mašina i kombi Za mě 10b

toša.
toša. napsal 09.04.12 v 13:57

pěknej repsol hondááááá 10B. ještě koukám že cestuješ,tak mrkni na www.justride.cz dobrej nápad,,MOTOBANDA,,

Polas
Polas napsal 05.04.12 v 21:34

Viděl jsem dost dodělávaných REPSOL kombinací na Fku,ale tahle se mi líbí nejvíc

Jarky
Jarky napsal 05.04.12 v 20:27