Suzuki GSX-R 600 (1997)

Vlastník Kapi_Bodač_z_Dukovan
Vloženo 18.3.2017
Aktualizováno 18.3.2017

Přišlo to z ničeho nic jako mladej mě nikdo nechtěl podpořit v koupě motorky jediné podpora byla tak si na to vydělej . Tak sem dělal celý léto v blbé půjčovně lodí ve Zlaté koruně pod ještě větším blbce po měsíci sem skončil . Nebo bych mu musel zlomit

Suzuki SV 650: Sedl sem na GSX-R a byl sem v jiném světě :)
Suzuki GSF 600 Bandit: Jak sem psal sedl sem na gsx-r a byl sem jinde :)

První dojmy - První dojmy ? něco nepopsatelného . Chtěl sem dřív nějakého naháče hrozně se mi zamlouval bandit 600 abych se vešel do A2 a pak SV 650 tah od spoda lehkost atd . Nakonec když sem viděl sv tak mi přišlo no takové moc křehké malinké . Bandita sem nevyzkoušel psal sem na různé fora co si koupit atd . Všichni psali SV . Na internet sem pak napsal : Kdo prodá motorku do 35 000 ozval se mi borec co bydlí 20 km odemne . Byl sem nadšen když ji přijel ukázat ještě sem neměl peníze a nechal mě sjet . Byla to mela . Motorka dřepěla jak děda na babče . Zrychlení zvuk velikost krása . Byla to jasné láska na první pohled a hlavně měla 25 KW od výroby .

Motorku bych doporučil pro - Moto je v hodné pro zkušenější jezdce . Nedoporučuji někomu po autoškole si koupit tohle moto je to střela .

Doplňky na motorce - Filtr KN , Akrapovic i se svodama , Páčky, závažíčka a další .. prostě klasika :)

Motorku sem si koupil v září . Mezi čím sem se rozhodoval je popsáno nahoře :) .
úvod jak sem se kní dostal : Ještě se vrátím k té práci . Byl to jistý lenivý Zíka ! , přes zimu na pracáku aby nemusel dělat a byl zaměstnanec Pavelce . Bylo vtipné že si u mě nasral do kalhot . Ono všechny o kolu hajzl pomlouval Jeho nadřízený i autobusáky nebo řidiče aut a nesnášel motorky . Úplně ze všeho nejvíc ještě když má leďák a někde jede kolem tak měl odvážné řeči na nás . Vtipné bylo že Kolouch jeho nadřízený jel sním někam na koncert ten nadřízený má chopper ten Zíka ho pomlouval kde se dalo a pak mu lezl do prdele . Takže si dokážete představti jaké peklo bylo sním být 2 měsíce měl tam 2 netáhla 2 syny . Jezdili pro mámu do krumlova v pracovní době naftu si psali na firmu pohodička . hovno tam všichni 3 dělali a já to tam vodtahal a když sem si po 14 hodinách v práci sedl tak byl hrozně dotčenej kokot . Sám seděl na internetu celí den v boudě . Já venku na pršce slunce furt pryč . Ale měl sem motivaci motorka . Přes léto kolem kempu Zlatá koruna jich projelo tisíce . Byla to motivace i smutný chvíle . Kdyže třeba po 12 hodinách v práci na slunci si jedou borci na mašinách a vy děláte za ušmudlaných 60 kč na hodinu a ste v práci třeba od 8 ráno do 10 do večera . Měsíc a čtvrt sem to dal a pak nastoupil do Agria . Po 2 měsících sem teda složil na mašinu GSX-R 600 srad .

Tak teď mototrka : Koukám po motorkách do 35 kw jako by se po nich slehla zem . Měl sem omezený rozpočet takže sem čekal a doufal týden před koncem srpna sem si řekl že napíšu na facebook kdo prodá motorku . Dal sem přízpěvek ozval se chlap z Český Budějovic . Měl srada 600 poslal fotky motorka se mi líbila protože měla doplňky byl to supersport ten sem si vždy přál a k tomu všemu v otevřené přes 100KW a v tp 25 . Podle nového zákona ale smím řídit moto jen co je sundané z max 70 KW . Ale jelikož sem měl nadlidské štěstí měla 25KW už z výroby . Takže sem ji chtěl doma se jim nelíbila protože byla škráblá na jedné straně . Nechal sem si ji přivést ukázat přijel na ní maník . Parádní mašina . Když mě nechal sjet už nebylo cesty zpět .

Jízdní vlastnosti - moje první silnice . Co vám budu říkat . Neskutečné jak seděla a to zrychlení každej kdo zná tak bude vědět . Srad se mi líbil když sem jako malý capart běhal a u domu jezdili tyhle mašiny když byly vrchol špičky v čr . Motorka má skvělý zvuk . Už jen pro to že Dj Akrapovic hraje i se svodama koncert . Takže fakt paráda .

Cestování a dlouhé cesty . Byl sem varován okolím že bude nepohodlné . Srad má ještě poctivou sedačku a rozměry . Takže dynamická jízda když se jede . Sem tam někde vysednout naklánět se tak super krása já si neztěžuju :) . Když chci jet piánko tak taky se dá 120 sedě vzpřímeně a kochat se taky zvládám a nějak mi pohodlí nevadí sem tam někde přidal aby se člověk protáhl a pohoda :) . Nejhorší to bylo asi když sem jel spanilou jízdu ve Strakonicích . Jelo se v koloně takže žádné naklápění jelose cca 40-60 takže totální bolest prdele ale podle mě by nepomohl ani endruro požná trošku by vzal něco podvozek . Ale ta prdel byl fakt extrém . Jelo se hrozně dlouho kolem 100km myslím a v takové rychlosti a sedět jen bylo peklo . To byla moje špatná zkušenost větší s pohodlím jinak nic . A musím podotknout že se jelo v kuse . Ale kdo chce motorku na cestování tak by si měl koupit něco jiného si myslím já . Závěr - S koupí sem byl spokojen , doma už si tako zvykli . Nejdřív máma brečela že se zabiju že mám tuhle motorku že mě slyšela už 10 km před barákem :D . Ale chápal sme ji ale postupem času ji snad došlo že je lepší mít motorku co sedí než hnát endruro do extrému na ceste které nedrží :) . Když nepočítám fichtli atd Tak to je 4 motorka co mám . A sem rád že ji mám . Sem zastánce karbců . Vývoji se nebráním příští motorku chci se vstřiky ale jednu sem chtěl mít ještě klasiku když to půjde nechám si jí . Motorka co mám minulost spolehlivost . Moto má najeto 76 xxx km :) kdyby někdo chtěl vědět. Má své mouchy šrámy na kráse ale je to 20 let staré moto a pořád obstojná s konkurencí . Doplněk - Měřím přes 180 cm a na motorce v pohodě široká vysoká . Takže se toho velikáni nebojte .

Kapi_Bodač_z_Dukovan
Kapi_Bodač_z_Dukovan napsal 20.03.17 v 17:42

Děkuju moc

mikaronos
mikaronos napsal 20.03.17 v 14:31 10b.

moc pěkná

Myschan
Myschan napsal 19.03.17 v 09:39 10b.

Ať Ti dělá jenom radost