GP Texasu - Kvalifikaci MotoGP vyhrál Francesco Bagnaia, Marc Márquez poprvé od zranění v první řadě

Moto2 - 2. kvalifikace

V polovině kvalifikace jezdil nejlépe Fabio Di Giannantonio (Red Bull KTM Ajo) s časem 2'09,457 sekundy. Následovaný byl Celestinem Viettim (SKY Racing Team VR46) a Raulem Fernandezem (Red Bull KTM Ajo), který následně poměrně dlouhou chvíli strávil u svých mechaniků. Sam Lowes (Elf Marc VDS Racing Team) jezdící na průběžné sedmnácté pozici pak spadl.

Giannantonio si pole position ohlídat nedokázal, když ho přibližně pět minut před koncem překonal Remy Gardner, který si na soupeře najel 0,158 sekundy. Ještě rychlejším závodníkem však byl jeho týmový kolega Raul Fernandez, který zajel čas 2'08,979 vteřiny a dojel si pro svůj letošní šestý start z prvního místa. Ve druhé řadě budou stát Marco Bezzecchi (SKY Racing Team VR46), Cameron Beaubier (American Racing) a Augusto Fernandez (Elf Marc VDS Racing Team). Za ně se pak postaví Tony Arbolino (Liqui Moly Intact GP), Ai Ogura (IDEMITSU Honda Team Asia) a Albert Arenas (Inde Aspar Team).

GP Texasu, Moto2 - 2. kvalifikace