Honda NC 700X (2012)

Vlastník Matiik
Vloženo 6.5.2015
Aktualizováno 24.4.2016

Motorku jsem koupil jako svoji první pro někoho "velkou" motorku jsem tedy uplný začátečník.

První dojmy - Jako začátečník nemohu moc posoudit na moc strojích sem nejezdil ale první dojem byl dobrý vše tak nějak při ruce a tak člověk hned ví kam sáhnout a k přívětivosti stroje pro začátečníky přispívá i pohodlný posed.

Motorku bych doporučil pro - Na základě mích malých zkušeností bych tuto motorku doporučoval pro začátečníky a tak nějak všechny kteří si to chtějí hlavně užít a nejde jim o lámání rychlostních rekordů.

Doplňky na motorce - Vysoké originál plexi, výfuk IXIL, zatím jen zadní topcase GIVI v plánu jsou boční GIVI V35, držák navigace, centrální stojan

A i proto jsem se pro tento model rozhodl po rozhodování a vybírání padla tato volba
i proto že motor není nějak moc výkony neměl by být hladový a motorka tak nějak celkově nenáročná na jezdce a servis a k tomu dle mého názoru dokonalé provedení úložného prostoru.

DannyK
DannyK napsal 01.08.15 v 12:39 9b.

Ted koukam - Nachod, tam se taky obcas dostanu a mam tam i cloveka. 😊

DannyK
DannyK napsal 01.08.15 v 12:27

Ahoj
mam stejnou mašinu a jsem moc spokojeny.
Ted ale naléhavě resim vyfuk a moc by me zajímalo, jak zni ten tvuj.
Motor je pomalobezny, tak by ji podle mne slusel nejaky prdlavě zvonivy zvuk, ne zvuk vysokootáčkové pily. Ocenim jakoukoliv charakteristiku, rad si i poslechnu (Praha a stredni Čechy v pohodě).
Diky za jakekoliv info, klidne si rad i zavolam, telefon neresim.
Dan, 603410629

Trvidy
Trvidy napsal 10.05.15 v 16:48 10b.

Hezká, ať dlouho slouží

Mates_na
Mates_na napsal 09.05.15 v 16:07

Dobrá volba Tak užívej

Geodet
Geodet napsal 07.05.15 v 17:17 10b.

Dobrá volba. Tak ať to jezdí.