Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Čeho, že jsme plni ? to jedeme zjistit do Švábenice :-).

Vloženo: 24.04.2016, Uskutečněno: 23.04.2016, Zhlédnuto: 16x

Máme nové papučky .
Přemýšlela jsem nad Michelin Pilot Road 4, ale s Pirelli Scorpion Trail jsem byla hodně spokojená,
a na moje ježdění jsou prostě ideální .
Objednány tedy znovu v Pneuservisu Jelšík v Těšnovicích a i přezuto .
Majitelé i kluci jsou tam moc fajn , navíc jsou na práci šikovní a poctiví .

Vyšlo to vše parádně , můžeme jet na oblíbené Žehnání motorek,
silnic i motorkářských akcí ve Švábenicích .
A i kdyby padaly trakaře, tohle si nenecháme ujít . ¨
Motorky se žehnají hojně a určitě je spousta takových akcí i jinde fajn ... ale .

Tuhle pořádá Motoklub Death Brothers .
Já jsem tu už s těšením potřetí a na drzo řeknu ...
... že tento NÁŠ pan KAZATEL mi připadá NEJLEPŠÍ .
Snad díky jeho poutavému povídání ... snad je to i prostředím, lidmi ... nevím , ale tento koktejl je namíchán prostě luxusně .
Pan Kazatel nás letos vyzval k vytvoření uličky z přileb ... to jsme čučeli
a i na ně padla svěcená voda . Při vlastní hře na kytaru jako doprovod kolegyňce motorkářce, která zpívala Veni Domine latinsky tak procítěně, až nám pobíhal mráz po zádech .
Jsme čučeli asi všichni znovu .
Povídání o nás všech motorkářích, které má smysl a je potřeba se zamyslet nad touto pravdou, asi není potřeba zmiňovat, kdo chtěl, pochopil. Kdo né, ten bude mít pod zadkem ohnivou pekelnou jízdu a nakonec slzu v oku. To se nedá nic dělat .
Jsem pyšná, že jsem to vše mohla slyšet i vidět . Že se z vyjížděk vracíme v pořádku domů
a VÍM, že za rok ... si to moc rádi přijedeme poslechnout znovu .
Jestli to bylo málo slyšet, tak děkujeme ještě jednou. Věřte, že je za co .

****************************************************************************************
Pro ty z vás co tomuto nefandíte a chcete se vyjádřit ... Nechte si to .
Nikdo mě a nebo nám bezpečný návrat domů nezaručí, to je přece jasné
a ani tam to "razítko" se zárukou "šťastný návrat" nadávají. Ale o tom to není.

TEREYU (0) napsal 03.05.2016 v 00:32

Ahoj zase krasne napsano,hltam kazde slovo a tesime se na videnou...Jezdime abychom zili...

Tuareg-Tengai (1) napsal 01.05.2016 v 08:33

Ajo máš pravdu ve všem co jsi tu napsala já jezdím pravidelně do Vrchlabí na motopožehnání a nejedu tam jen proto že tam jsou kamarádí ale i kvůli tomu co se tam děje kolem motorek

adlus (20) napsal 29.04.2016 v 00:38

JirkaMetal (1) napsal 27.04.2016 v 22:22

Krásně a pravdivě vše sepsáno a popsáno. Vlastně jako vždy no ni.

mokomido (0) napsal 27.04.2016 v 00:41

Je vidět ,že i k ježdění je zapotřebí hlavně rozum.Někteří z nás si to uvědomí příliš pozdě.
Tak hodně pohody a kilometrů v nové sezóně.

Zub47 (2) napsal 26.04.2016 v 04:06

Nove papučky a andělska voda na biku to se bude letoz brazdit krajina

SonyLee (5) napsal 25.04.2016 v 17:58

No hlavně, že mu to jezdí, je lhostejno na čem
To já se za motorkáře, bikera, ridera ani nic podobnýho nikdy nepovažoval a ani nikdy považovat nebudu. Dost možná ani motocyklista nejsem a taky o sobě veřejně rozhlašuju, že jezdit neumím

Wildaja (44) napsal 25.04.2016 v 14:24

Děkuji Vám .
To desatero bylo rozebráno detailně a je to setsakramentsky pravda. Jen záleží na každém, co v těch slovech slyší. Ono i slovo Víra má pro někoho jen význam ... nojo pánbíčkář ... věří v Boha .
Ale ona je ta Víra už jenom v tom, ŽE VÍM. Prostě počítám s tím, že zítra otevřu ráno oči. Věřím, že když udělám ranní velkou potřebu, spláchne mi to záchod ... prostě to vím a neřeším to.
Nebo jak řekl pan Kazatel ... ať se tady nechlubím cizím peřím . Třeba ráno, když jedu autobusem do práce : věřím, že autobusák má řidičák, že nepil před chvílí alkohol a že mě doveze, tam, kam potřebuji, protože to řídit umí. Věřím mu a neobtěžuji ho tím, aby mi ukázal průkaz, dýchl do trubičky. A já se přesvědčila, jestli je to pravda a po mě další a další lidé - to by asi nefungovalo a koho by bavilo žít v nedůvěře.
Tohle je to, co všichni víme / prostě věříme ... tohle vše znamená slovo Víra a nesnažíme se to potvrzovat, jen je někdy fajn, to slyšet i nahlas. Stejně jako nudně omílané ... jeď opatrně .

SonyLee ... mám to tak stejně a služebníci jsou báječní všichni - je to tak .
Já vlastně nemůžu ani hodnotit, páč jiného znát nechci a to je snad pro mě omluvou .
I ten náš je motorkář, jen měl před třemi léty vážnou nehodu ... asi klasickou - nedali mu přednost. Tak jezdí v čele na trojkolce .

SonyLee (5) napsal 25.04.2016 v 11:22

Hodně pěkný Ač nevěřící, když můžu, nevynechám! Jeden z mnoha okamžiků utvrzující mě v mých pocitech - vždy se špetkou strachu ale kupou respektu, úcty a pokory!
Pokud jde o služebníky, všichni jsou si podobní a přesto je každý jiný. Bob z Velké Bíteše po odžehnání sundá standartní výstroj k tomu určenou, pod ní má motohadry, sedne na GS 650 a jede na vyjížďku s ostatními. Je báječnej, skvělej, famózní!

JeckyllHydova (28) napsal 25.04.2016 v 09:46

Pěkné fotky a pěkně napsané.

Čmoud (11) napsal 25.04.2016 v 06:28

Ájo paráda,věřim tomu,že ty jeho slova vám při vašich výletech občas problesknou v hlavě a ledacos změní

-Jandys- (16) napsal 24.04.2016 v 20:34

No prostě tak to má asi být ač nejsem věřící,tak i tohle uznávám a pokud to jde,jedu taky Já chtěl i kousek od nás v sobotu,jenže "Gesy" v půli cesty začla trucovat a játo otočil domů,tam na ní čekal její kolega Big,taky ještě ve stavu neschopen Tak mám marody dva Ale to se pořeší,tvá akce i s fotek je a bude nadále jistě dobrá,motorek akorát a jak píšeš je fajn vidět opět ty lidi co znáš a víš že jsou v pohodě jako ty A ty nové "škorpíky" i přímo s nima,ty jsou fakt eňo ňuňo

namor27 (0) napsal 24.04.2016 v 19:49

opět čtivé přeji Ti hodně pohodových km, my jsme dneska ráno vstávali do sněhu R.

Wildaja (44) napsal 24.04.2016 v 18:49

Ahojky.
Je to dobré rozhodnutí . Mě ty původní vydržely 13500 km. A navíc ... byly vymyšleny přímo na Ducati Multistradu a tam by něco, co není dobré nedali . Jízda na nových mě včera moc mile překvapila .

Radek_S (11) napsal 24.04.2016 v 18:41

Budu dávat 3 sadu pneu. A opět asi Pirellky. Ty staré by ještě daly tak 2000km, ale plánujeme Korsiku, tak musí na začátku června dolů.

dafikk (45) napsal 24.04.2016 v 17:22

Nazdar teta. Jsi mě předběhla. Taky nad těma Scorpionama přemýšlím,aby si pan Strom mohl pěkně vykračovat do zatáček... Pozdravuj Ráďu...

Wildaja (44) napsal 24.04.2016 v 17:13

Děkuji .
... a papuče sedí jak přibitý ... jízda je o něčem jiném. Ale to známe všichni .

Jardas444 (10) napsal 24.04.2016 v 16:31

Já osobně na tyhle akce nejsem a na žádné takové nejezdím ale jestli se vám to líbí,tak proč ne .Účast byla jak koukám hojná,motorky nablejskané a tak to má být.A nové papuče ať ti dobře slouží

owenovic (12) napsal 24.04.2016 v 16:31

Pěkně jsi to napsala, jen co je pravda . Muselo to být něco ta atmosféra do toho kytara a přátele kolem sebe. Co víc si člověk může přát. Superky

istonbike (2) napsal 24.04.2016 v 15:08

Super fotečky a teď už zase můžeš díky požehnání brázdit na svém věrném Tigřiku směle krajinou

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017