Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Deník motorky
Nalezeno 23 záznamů

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017
  • Příroda na podzim je nádherná :-). Asi zavařím foťák :-

A je to tady ... babí léto nás čechralo krásně, teplounce a zkoušelo nás ukolébat, že zima je ještě daleko. Nene ;-), je už skoro tu ;-). Mrazík ráno štipká za nehty a sluníčko se rádo schovává za šedivý pochmurný mr

Vloženo: 27.10.2016
    Uskutečněno: 26.10.2016
  • MDŽ II. babinec na okruhu v Brně :-D

Motocyklový Den Žen II. (y) :-P (y). Potkáváme na těchto akcích zajímavé lidi, kteří tolik obohacují naše náhodné setkání :-D. Z neznámých tváří se stávají známí s úsměvem, jménem a nakonec se loučíme se slovy

Vloženo: 03.09.2016
    Uskutečněno: 24.08.2016
  • Kufry černé :-), kufry mé :-)

Nastal den " D " (s) :-DD :-P. Vše domluveno, sluníčko peče :-P, tak místo plavek na sebe soukáme pořádné boty, rukavice a vše to parádně teplé oblečení, ať si to užijeme v plné polní :-P. Jedeme si pokecat,

Vloženo: 05.08.2016
    Uskutečněno: 04.08.2016
  • Čas pádí, čas letí, těžko ta léta vrátíš zpět :-) ...

A tak i Husákovy děti dospěly do Kristových let :-P :-D ... Kus práce udělané a každé projití kolem motorky mě vábilo sednout a jet B-). Beru motoobleček a ještě než nasadím brýle, už vím kam pojedu ;-). Hostýnské

Vloženo: 05.06.2016
    Uskutečněno: 04.06.2016
  • Chata Hvězda a rozhledna na Andrlově chlumu.

Navštívili jsme moc pěkné místo :-DD. Cesta nahoru k chatě a rozhledně má nově opravený povrch a je plná zatáček, kde se ovšem motají cyklisti, takže je většinou míjíte ... právě v zatáčce :-) ;-). Kdo má rád chatov

Vloženo: 01.05.2016
    Uskutečněno: 01.05.2016
  • Motocyklový Den Žen na Čarodky :-)

Přijeli jsme si do Mejta užít krásný den, na který jen tak nezapomenu |-). Tolik motorkářek mě ještě ráno děsilo, ale nebyl k tomu vůbec žádný důvod :-P. Těšila jsem se jak malé děcko na ně všechny a na všechno

Vloženo: 09.05.2016
    Uskutečněno: 30.04.2016
  • Čeho, že jsme plni ? to jedeme zjistit do Švábenice :-)

Máme nové papučky :-DD. Přemýšlela jsem nad Michelin Pilot Road 4, ale s Pirelli Scorpion Trail jsem byla hodně spokojená, a na moje ježdění jsou prostě ideální :-P. Objednány tedy znovu (y) v Pneuservisu Jelší

Vloženo: 24.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016
  • Jdeme na TO :-)

Tak konečně :-P. I já jsem se rozhoupala a moto jsme dali do pucu :-DD. První výlet nás vedl na stejná místa, cesty se zhoršily, ďůr v nich přibylo a v naší hospůdce Nás přivítali jako staré známé i s protekcí

Vloženo: 04.04.2016
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • Motosalon - Brno 2016

Výstaviště v Brně nás moc mile překvapilo svou rozsáhlostí. Myslím, že každý si tam mohl najít to o co stál :-DD. Je pravda, že neděle byla ze všech dní nejvolnější a na lidech, co představují nebo nabízejí své produ

Vloženo: 07.03.2016
    Uskutečněno: 06.03.2016
  • Život s vůní benzínu, chci i příští rok :-)

Vánoce jsou svátky klidu, míru, pohody ... a přecpávání se :-$ :-P. U nás, něžnějšího pohlaví asi i s výčitkami, ale když je to vše tak dobré |-) |-) :-P ... tak, proč se jen dívat, že ?? ;-) Dokonalost patří poh

Vloženo: 26.12.2015
    Uskutečněno: 25.12.2015
  • Naše Zem je krásná ... a štěstí je čas.

Sluníčko nelákej B-) ... vždyť už je zima ;-) :-P. Svedlo nás :-), ale moc práce s tím nemělo. Potřebovala jsem se jet projet, vyčistit aspoň na chvíli myšlenky od těch všech hrůz, co se dějí ve světě. V místech, kt

Vloženo: 14.11.2015
    Uskutečněno: 14.11.2015
  • Můj ROK s Anglánem stál za to :-).

Když se ohlížím za posledními léty mého života, je to až k smíchu ... mě :-$. Život je jen otázka načasování, kdy stačí málo a život se otočí vzhůru nohama (s). Motorky opravdu nejsou "vše", ale i tak B-) ... můžou "

Vloženo: 11.10.2015
    Uskutečněno: 11.10.2015
  • V-Strom Academy 2015 - JÍZDA POHLEDEM :-)

Na loňské Academy 2014 jsem požádala pana Heiníka o radu, co má dělat správný baťůžek :-) a on na to : NIC ... Kup si motorku :-D :-P. Tak jsem tady i s motorkou ;-) :-D :-P. Pan Jiří Heiník začal pěkně popořádk

Vloženo: 24.09.2015
    Uskutečněno: 18.09.2015
  • Není lom jako lom :-)

Když k nám tak náhle vtrhlo Africké léto před pár týdny :-P, začala jsem hledat zatopené lomy, kde by se dalo i zaplavat :-DD. Na koupališti si maximálně čapneš mezi ostatní horké těla a uuf :-( ... nic pro mě ... :!

Vloženo: 23.08.2015
    Uskutečněno: 23.08.2015
  • Chřiby tu :-) a Odry tam :-)

Velehrad a rozhlednu Modrá asi každý zná, ale já jsem třeba nevěděla, že pár kilometrů dál je "Králův stůl" :-DD ... veliký kámen opředený mnoha pověstmi a báji. Líbilo se mi na něm |-), byl vyhřátý od sluníčka a proudi

Vloženo: 29.07.2015
    Uskutečněno: 26.07.2015
  • Balzám na Duši

Doba jde rychle kupředu a my všichni se "někam a za něčím pořád ženeme". Někdy se chci vrátit (s) ... néé o den, týden, ale roky ...možná o spousty let zpět. A tohle jsem udělala právě v tyto dny :-DD. Navštívila

Vloženo: 11.07.2015
    Uskutečněno: 10.07.2015
  • Tak trochu jiný den :-)

Kawasaki Green Days 2015. Chtěli jsme jet původně na Bílou, ale obsazenost na fungl nové Kawasaki Versys 1000 byla rychle naplněna, tak jsme na to i zapomněli :-$ a mávli doslova rukou :-$ , že je to jedno !!! Jaká

Vloženo: 27.06.2015
    Uskutečněno: 20.06.2015
  • Motocykl samotný Vás jezdit nenaučí :-).

Dva roky, kdy jsem jezdila jako baťůžek a nebo jezdec na svojí malé CBF mě stačily ke zjištění, že se nechci jen vozit ;-). Chci jezdit líp a víc. Chci umět motorku vnímat pod sebou |-) ... svaly i fyzička jsou super

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 24.05.2015
  • Zážitkový den a neb "DUCATI Festival 2015"

Jj :-) ... středa ... naplánovaná dlouho dopředu ... počasí nejisté, ale štěstí stálo při nás a my si ten den užili až do západu slunce (s) . Okruh v Brně nás přivítal už potřetí |-), motorky lítaly okolo rychlostí

Vloženo: 15.05.2015
    Uskutečněno: 13.05.2015
  • Žehnání motorek ve Švábenicích + akce Triumph

Jako každý rok nás uvítal ve Švábenicích pan farář ... jak jinak než motorkář ;-) v kostele Sv. Michaela "Archanděla" ( je to nejdůležitější anděl v nebi (s) ). Povídal nám příběh o Sv. Martinovi z Tours, jenž je znám

Vloženo: 03.05.2015
    Uskutečněno: 25.04.2015