Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 04.04.2016, Uskutečněno: 03.04.2016, Zhlédnuto: 6x

Tak konečně .
I já jsem se rozhoupala a moto jsme dali do pucu .

První výlet nás vedl na stejná místa, cesty se zhoršily,
ďůr v nich přibylo a v naší hospůdce Nás přivítali jako staré známé i s protekcí .
Co víc si přát, vše je, jak má být .

Já jsem si potrénovala, zjistila jsem, že zima byla dlouhá a čeká mě spousta nové práce . Naštěstí mi to brblání zmizelo stejně rychle, jako přišlo .

A jak si tak zkouším, ozve se z dálky rachot a cosi se k nám žene .
Chlapíci přijeli trénovat na závodní Sidecar .
Nemám odvahu si ani tipnout, kolik jeli, ale i to projetí zatáčkou ... ufff, to nejde popsat .
Nikdy by mě do tohoto, nikdo neukecal a to jsem šílená dost .
Ale před nimi smekám , tady to bylo se smíchem, ale na " Slováckém okruhu 2016 ", na který se chystají ... tam to bude mazec .

Tož tak , jeden normální den, tolik podobný vašemu, kdo jste vyjeli a nechali si třepotat srdíčko radostí a štěstím tak jako MY .
* * * * * * * * * * Jezděte opatrně, nestojí ten průser za to. * * * * * * * * * *

Charliee (0) napsal 02.05.2016 v 00:55

Tak to gratuluju, ze se muzes zase podilet na motorkarskych akcich, nebo si jen tak samotna prohlidnout prirodu.

Tuareg-Tengai (1) napsal 01.05.2016 v 08:24

nooo začátek na jedničku já zatím proháním mou suzu po trati v blátíčku a kawa má pauzu na výlety ale taky se dočká tak opatrně nejsme z oceli

SonyLee (5) napsal 25.04.2016 v 11:12

Moc pěkný

ras62 (3) napsal 08.04.2016 v 11:48

ten tygr musí teda vrnět, když dostává takovej olejíček.
Tak jdeme na to, a doufejme, že letos jenom KOLAMA DOLů!!

Wildaja (44) napsal 06.04.2016 v 10:21

A proto ty tři tečky .
Jde to vzít i z pohledu, že ke štěstí nevede žádná cesta, že štěstí JE právě ta cesta . Nečekat na - to, až a nebo potom . Ale vychutnávat si to vše, už teď . Jako cestovatelé ovšem cíl potřebujeme, to zase jóó . Děkuji Ti , udělal jsi mi radost .

Čmoud (11) napsal 06.04.2016 v 07:21

Tygr a Tygřice Ale bez cíle by nebylo cesty Jsi šikulka

Wildaja (44) napsal 04.04.2016 v 20:43

Děkuji Vám za komentáře a ať se i Vám všem cestování líbí, užívejte si plnými doušky a hlavně bez nehod . Jsme opravdu rychle zranitelní .

istonbike (2) napsal 04.04.2016 v 19:42

Tak je to srávné nový olejíček a hned ho jít prohřát na provozní teplotu a samo ne jen jeho,ale hlavně sebe a své motorkářské srdíčko

-Jandys- (16) napsal 04.04.2016 v 19:24

Pěkně,Ája opět s tygrem v akci Je dobré si bokem někde zacvičit a potrénovat,po zimní pauze je fakt třeba ,já to dělám už "25"let a vždy to je fajn.Den jak z kalendáře,vyšlo vám to Já sajdy miluju a jezdím na tyto závody hlavně kvůli nim,kdybych já dostal nabídku si do toho vlézt,tak neváhám a už kývu hlavou že jako ANO Samo že po řádném proškolení,vidět je jiné než dělat Zatím nabídka nenastala a snad někdy příště,jak se zpívá

owenovic (12) napsal 04.04.2016 v 17:32

Ha, další co začala tu novou sezonu a hned tak zhurta. Vyměněn olejíček ,potom velký zážitek koukáním na kluky v sajdce a ještě mooc pěkné fotky. At vám to jezdí a jak píšeš hlavně opatrně!

jarolim (133) napsal 04.04.2016 v 16:58

no i s olejem. fajn.

Jardas444 (10) napsal 04.04.2016 v 16:13

No tak konečně jste vyrazili .Tak jen tak dál a víííííc

Radek_S (11) napsal 04.04.2016 v 16:08

Koukám vyjíž'dka i s offroad vložkou.
To já bych se rád v sajdě svezl, ale ne v závodní, ale třeba v té, co má vedle sebe Dněpr. S pořádnou, pohodlnou sedačkou. To musí být zážitek.

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017