Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne lepší věci.

Vloženo: 07.05.2017, Uskutečněno: 29.04.2017, Zhlédnuto: 16x

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti . Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly.
Tedy z ničeho jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě ..

Žehnání motorek ve Švábenici proběhlo letos takovým rychlým tempem, že mnozí cítili zklamání.
Výměna pana kazatele rozvířila šum v myslích, zvyk chce být vyrván z paměti a záleželo
na každém z nás, jak to nyní bude brát, kvůli čemu, nebo kvůli komu sem vlastně jel a nebo jezdí. Nic v životě není náhoda ...
... to se jen zdá, že za všechno se dá platit penězi.
Za všechno důležité se ve skutečnosti platí kousky duše.

Tímto chci poděkovat VŠEM lidem, místním, dobrovolníkům, hasičům a komukoli,
kdo se podílel a přál si uchovat tuhle vzácnou tradici ...
"Žehnání motorek" ve Švábenicích"

Nestihla jsem mši, ani pokropení motorky, prý pořád kecám a tak ať se nedivím ,
ale nakonec mi to nevadilo. Věřím, že to vše proběhlo i bez mé přímé účasti správně .
V bundě, kterou mám již čtyři roky jsem náhodně, právě v tento den, mezi super lidičkami,
na zajímavém místě hospůdky u Dastyho našla všitý medailonek Svatého Christophera
a náš Nový pan kazatel se jmenuje zrovna tak . Takže "NIC v ŽIVOTĚ není NÁHODA..

Radujte se ze Života, popadněte ho oběma rukama, važte si každé vteřiny. Milujte svoje děti, obejměte své milované a jestli nejsou schopni vám obětí vrátit, najděte si někoho, kdo to dokáže.

******************** Každý si zaslouží milovat a být milován ******************** .
**************************** S NIČÍM MENŠÍM SE NESMIŘUJTE ****************************

Joo a Prvomájový den Nás zavedl do Americano hospůdky ... ňamina famózní,
prostředí 50- tých let i obsluha parádní ... a počasí se taky umoudřilo . Takže máte-li chuť ? pome hop .

Radimbiker (1) napsal 09.06.2017 v 05:34

Wildaja (44) napsal 25.05.2017 v 17:50

Děkuji Vám všem za komentáře a mějte se móóc pěkně .

-Jandys- (16) napsal 21.05.2017 v 19:11

Děkuji,já ti taky přeji fajn motosezonu Neboj jezdím na obou a vybírám podle nálady a času,inu práší se na obě jelikož v garáži nemám pořádnou podlahu

Jardas444 (10) napsal 11.05.2017 v 13:54

Ájo,moc hezký

JeckyllHydova (28) napsal 11.05.2017 v 10:26

Ájenko, ty jsi normálně spisovatel.

babula (0) napsal 09.05.2017 v 20:33

Krásné

Grisoroad (18) napsal 09.05.2017 v 07:08

...za všechno důležité se ve skutečnosti platí kousky duše... :)

tatíkPé (9) napsal 09.05.2017 v 00:40

Charliee (0) napsal 08.05.2017 v 18:50

Pekny popis a pekny fotky, jen tak dal.

adlus (20) napsal 08.05.2017 v 12:35

namor27 (0) napsal 08.05.2017 v 08:24

Pedl (180) napsal 07.05.2017 v 23:44

Radek_S (11) napsal 07.05.2017 v 22:23

Až jsem dostal hlad ale musím to ještě tři dny vydržet, pak mě vezmou krev a já se konečně najím
Dnes jsem byl taky skropenej, ale ne vodou svěcenou, ale dešťovou. Tak snad se nám to počasí už umoudří, abychom si mohli užívat našich miláčků.

owenovic (12) napsal 07.05.2017 v 20:00

Ájo, sice unám jen ohnivé kuře , ale ted i díky tobě jsem poznal ohnivého kohouta . Musím ti říct, že tvůj text je vždy sepsán takovým nějakým kouzelným způsobem. Jednač se to hezky čte, člověk se zamyslí a i pobaví. Apropo na fotce s hambáčem je to v pohodě. To jsi neviděla mně jak mi to občas padá všude okolo . Tak at se daří.

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017
  • Příroda na podzim je nádherná :-). Asi zavařím foťák :-

A je to tady ... babí léto nás čechralo krásně, teplounce a zkoušelo nás ukolébat, že zima je ještě daleko. Nene ;-), je už skoro tu ;-). Mrazík ráno štipká za nehty a sluníčko se rádo schovává za šedivý pochmurný mr

Vloženo: 27.10.2016
    Uskutečněno: 26.10.2016