Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Příroda na podzim je nádherná :-). Asi zavařím foťák :-).

Vloženo: 27.10.2016, Uskutečněno: 26.10.2016, Zhlédnuto: 17x

A je to tady ... babí léto nás čechralo krásně, teplounce a zkoušelo nás ukolébat,
že zima je ještě daleko. Nene , je už skoro tu .
Mrazík ráno štipká za nehty a sluníčko se rádo schovává za šedivý pochmurný mraky.
Tak šup na moto a pořádně toho ještě využít .

Domluvená schůzka MV MOTO v Kroměříži dopadla suprově a nedivím se ,
prostě to tak je . Tak nějak vím , že tady můžu nechat moto v klidu a Míša mi dá odpověď
co s tím a najde problém, který tím pádem problémem přestává být .
Plna nových informací, rad i vylepšení na moto jsem naposledy vyjela se svojí kráskou
do slunečného odpoledne .
Vítr se točil jak kohout Kamil na střechách a dával znát, kdo tady bude vládnout pár příštích měsíců.
Nechtělo se mi jet domů, vše ve mě křičelo, že chci víc .
Hoďka, dvě, tři ... stačilo mi to na naplnění motorkářské komůrky v srdci, abych vydržela do jara? To ukáže čas .
Jak těžce se mi moto přikrývala lhát nebudu .
Pár věcí ještě pořeším, aby vše klapalo jak má a tím mám letos zazimováno.

A třeba to znáte, jak se zima zahrádkářů nebo hospodyněk ve špajzu zeptá ?, jaká byla úroda ?? ( to jako ... co vše je zavařeno nebo zkapalněno) a posoudí tak svoji práci .
Já paragony z benzínky radši sčítat nebudu , ale byl to rok o něčem úplně novém, pro mě jiném, hlavně vím, že jsem se poučila a tak jako se každé ráno budí nový den i já mám nové sny.
Konečně ty správné .

čzťák (17) napsal 13.12.2016 v 09:21

Pěkně jsi to napsala, pomalu jsem musel zamáčknout slzu. Doufám, že máš motorkářskou komůrku v srdci ještě naplněnou a vyžiješ s ní přes tu hnusnou, tmavou a mokrou zimu páč já už pomalu začínám dostávat absťák...

Wildaja (44) napsal 21.11.2016 v 18:24

Děkuji . Jsem ráda, že to tak vnímáte .

hlousici Tož, pěkně to máš zařízené . Zima, ne-zima , kdo má odvahu a chuť, ať si jezdí , já si dám i s motorečkou ... asi čtyř a půl měsíčního šlofíka a pak hurá zase na cesty . Joo a lyže jsou taky super, i když ty moje už světlo denní asi nikdy nespatří , Ať Ti to jezdí , tak i tak.

hlousici (0) napsal 06.11.2016 v 07:47

Móóóc hezký. Cítím z toho pohodu, spokojenost,nadhled a naplnění. A voootom to všechno je. Důležité je ze máš z toho dobrý pocit.

A s tou plachtou bych počkal. Ona i ta zima když vyleze sluníčko má něco do sebe. Já si minulou sobotu pěkně zalyžoval a v neděli na pohodu projel 200 kiláků kolem opadaných vinohradů.

adlus (20) napsal 01.11.2016 v 22:25

Wildaja (44) napsal 30.10.2016 v 10:30

namor27 ... Vážím si Tvého názoru a děkuji Ti za něj. To potěší .

namor27 (0) napsal 29.10.2016 v 11:29

máš ohromný talent jak na psaní tak i fotografování

Wildaja (44) napsal 29.10.2016 v 10:07

Děkuji .

babula (0) napsal 29.10.2016 v 08:55

Wildaja (44) napsal 29.10.2016 v 00:06

Děkuji vám všem za komentáře .
Jsem ráda, že jsme si to naše ježdění, každý užili svým způsobem a podle svých možností .

Mokomido - Krásně jsi to napsal, myslím, že i bez pohledu na sníh se přesně tohle v mnoha z nás stejně děje nebo bude dít. Aspoň v to doufám , byť tahle doba lidi odcizuje a ťukání do klávesnic nás nesblíží, i když si to naivně myslíme. Opak je pravdou. Děkuji .

Tuareg-Tengai ... děkuji ... snad máš pravdu. Někdy to snění vyjde, jindy ne , vše nejde ovlivnit . Ať se Ti daří .

mašány - Ahojky .
Děkuji, kontakt máme a i když u nás budou změny, potkáme se.
Užij si poslední jízdy bezpečně .

owenovic heléé, máš super humor , díky , ani se nijak nesnažím ... jde to samo .

PBM2 . Děkuji. Příští rok bude lepší, vše bude v pořádku a mrkneš na spoustu nových míst ... uvidíš .

Pedl ... daly mi zabrat a mám je . Užitečnost zkoušet nechci, ale funkční ať radši jsou .
Děkuji .

Radek_S . Máš pravdu. Odpočineme si, vymyslíme nové plány, načteme cestopisy jiných a fotkami se hrabat je radost, to je taky fajn relax . Děkuji a pokud jezdíš, tak opatrně .

Jardas444 . jojo, byla by ta cifra zajímavá, já ji sice ... tu svoji vím , ale to je moje věc .
Jsem ráda, že jsi s Karkulkou tolik spokojený . Děkuji .

-Jandys- .Děkuji. Vím to, to víš, že to vím . Tak ať se Ti práce na BIGu daří, šroubky se nekutálí po garáži a pokud budeš jezdit na čemkoli, tak opatrně . Čauky .

-Jandys- (16) napsal 28.10.2016 v 22:27

Moc pěkné loučení se sezonou,přeji ti pěkné snění a odpočívání,nezimuji už pár let,však víš,letos mě čeká dost práce abych zas na jaře s Bigem byl fit,mezitím stále kroužím s VX kolem komína a je mi dobře

Jardas444 (10) napsal 28.10.2016 v 22:08

Já už letos taky ukončil sezónu a paragony od benzinek si taky raději neschovávám a ani raději nepočítám.Celou zimu budeš mít čas přemýšlet kam vyrazíš příští rok a doufám,že ti v tom už nebude nic bránit

Radek_S (11) napsal 28.10.2016 v 14:08

Konec října je pro nás motorkáře trochu smutné období. Ale zase čím více zážitků v sezóně, tím lépe tu zimu přežijeme. A fotky a vzpomínky nám v tom jistě pomohou.

Pedl (177) napsal 28.10.2016 v 13:58

Jo extra padáky, užitečná věc

PBM2 (114) napsal 28.10.2016 v 13:38

Ve své podstatě vše, co tu už bylo napsáno, je to, co bych ti napsal a popřál i já. Takže za mě... Hezký konec sezóny a ať ta příští přijde co nejdříve a je lepší, než ta letošní. Měj se krásně

owenovic (12) napsal 28.10.2016 v 13:19

Nádherné fotky., jen nevím proč jsi nepřezula tu novou moto- kolo silničku vždyt vzadu tskový výběr pneu a ba kole jsou takové galusky . Fakt moc fajn, jde vidět. že si to pořád užíváš na plno a tak to má být . At se daří.

Brusíno (7) napsal 28.10.2016 v 11:24

Petr_TA (29) napsal 28.10.2016 v 10:05

mašány (1) napsal 28.10.2016 v 07:59

Pěkný fotky . Tak at nám.ta zima uteče a snad příští sezonu něco najedem splečně. Já ještě dneska a zítra na sraz a v neděli asi zazimuju. Měj se a ahoj.

Tuareg-Tengai (1) napsal 28.10.2016 v 06:14

foto je báječný a motorkářský sen ten nikdy nekončí ,jen záleží na člověku jak a kdy si ho uskuteční a užije

mokomido (0) napsal 28.10.2016 v 04:23

A vše se změní...kdysi v dávných dobách vše kolem nás pokryl na několik měsíců sníh . Byla to krásná doba a i ta otevřená srdce v ní dobře zrála. Dávala nám dostatek času porozumět druhému a světu kolem, připravit se na nová dobrodružství. Zima měla a vždycky bude mít své kouzlo. Je to doba zrání našeho osudu...Jaký budeš osude???

Wildaja (44) napsal 27.10.2016 v 23:13

Děkuji SonyLee
Moc si toho "vážím" .

SonyLee (5) napsal 27.10.2016 v 23:07

• Lupeny na 8 hours of SLOVAKIA RING :-)

Všechno nějak začíná ... A já začnu třeba takhle :-P. Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu. Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmo

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.07.2017
    Uskutečněno: 23.06.2017
  • Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017