Triumph Tiger 800 XR (2013)

Vlastník Wildaja
Vloženo 1.5.2015
Aktualizováno 19.5.2021

Vloženo: 03.07.2017, Uskutečněno: 23.06.2017, Zhlédnuto: 15x

Všechno nějak začíná ...
A já začnu třeba takhle .

Jednou si tak sedíme na patníku a sledujeme uzavřené jízdy na Brněnském okruhu.
Fučí jak ďas a my si kroutíme hlavy do dálky a kecáme, jaké to asi je, zažít atmosféru živých závodů a všechen ten humbuk okolo .
Opravdu krásné věci jsou v životě zadarmo, ale peníze jsou většinou ten pomyslný klíč
k bráně zážitků a to víme všichni .
No a tak to nějak bylo asi před měsícem .
Než mi přišla do práce sms, že mě čeká doma velikééé, ale opravdu veliké překvapení .
Sakreš, říkám si . Že by ten můj chlap fakt vyhrál ve sportce .
Vyhrál ... dva lupeny od Rádia Rock Max na mistrovství světa ve vytrvalostním závodě motocyklů. JUPÍÍ. Jedeme na Slovensko .

Kamkoli se podíváme, setkáváme se s pohledem jiných, tolik různých lidí. A i přesto nás všechny pojí právě tento závod, který je poprvé na Slovenské půdě.

Vyjížděli jsme na třikrát, ztratili jsme deku, ale jsme tu a už teď se nám tu líbí .

Jdeme nasát atmosféru krásného asfaltu .

V kempu jsme potkali Brněnský chlapíky, co tímto motocyklovým zaměřením žijí .
Později se k nám přidal Slovák Peter, co se po týdnu vracel z Rumunska a Angličan,
kterého všichni na světě na motocyklových závodech znají díky svému pestře vzorovanému oblečení a skeletem pod paží. Ukazuje tak i stinnou tvář závodů, že i smrt je vždy poblíž.
Říkala jsem mu Harlequin .

Tohle setkání nemělo chybu. Anglický gentleman nás překvapoval celý večer a já o to víc pociťovala svoji slovní bariéru a jak je to k pláči, že se tolik chci domluvit a nezmůžu se na nic víc, než na výmluvný úsměv. Peter i Michal překládali co mohli a tak se snad na nás tento podivuhodný človíček nezlobil a užil si to jako my .

Popisovat horko na tribuně, obdiv k jezdcům, co to žhavili všechny kola naplno a neúnavně
by zabralo spoustu řádků ... to mi věřte .
Ale asi větší hodnotu to má pro nás, co jsme tam byli naživo.
Sem tam jsme se v kolech ztráceli a díky našim spolupotitelům Míšům to mělo po celou dobu určitý řád .
Co jsme ani netušili, vše nám vysvětlili, povykládali a hlavně jsme kolikrát čučeli s h.bou dokořát, hlavně k závěru.
Nejen, že pohled na stmívající se trať dal tomuto závodu navíc i jiný úhel pohledu,
ale závodníci snad jezdili ke konci ještě víc ostřeji než po celý den. Chápu.
Nalítat víc jak dvě stě kol stejného okruhu - musí to mít vypáléné v očích nazpaměť, ale i tak. Zdvihali nás ze sedadel pořádně, chrousti začínali lítat a plantat se všude možně
a časomíra i nám zrychlovala tep, jak se neúprosně snižovala číslemi k nule .
Myslím, že po projetí cílovou čárou prvními závodníky se dmula hruď pýchou nám všem.
Myslím, že malé vítězství jsme cítili za sebe úplně všichni, spolu s nimi .
Děkujeme za to . Takový zážitek nám chyběl a už ho máme .

Slovakia Ring je krásný okruh. Zvládli to naši bratia organizačně na jedničku a pokud někdo
z radia ROCK MAX tohle bude číst ... TAK DĚKUJEME MNOHOKRÁT HLAVNĚ VÁM .
Oprášili jsme opět stan, blbosti okolo, vyjeli na prodloužený víkend,
užili si spolu co se do nás vešlo a konečný cíl byl pro nás Balaton.
Krásná, čistá voda, pohodový kemp, pivo chutné a jídlo výborné.
Pomalu jsme přes tu hromadu práce zapomněli, jak nás tohle baví.
Takže STOP teď budeme zase CHVÍLI lenošit .

Tuareg-Tengai (1) napsal 06.07.2017 v 16:27

Ajo je to bezva že ste si to nádherně užily človíček to občas potřebuje a Vám to přeju

Radek_S (11) napsal 04.07.2017 v 19:18

Usmálo se na vás štěstí. A je moc dobře, že jste si to dokázali pořádně užít.

owenovic (12) napsal 04.07.2017 v 18:17

Toto je dovolena se vším všudy. Nové zážitky noví lidé. Jiné prostředí možná, že i trochu adrenalinu jste zažili. Áji moc pěkně napsáno.

namor27 (0) napsal 04.07.2017 v 17:46

dafikk (45) napsal 04.07.2017 v 08:14

Jako vždy...Božena Němcová
Pěkně jste si to užili. A ten tvůj "Triumphík" už vypadá jako dospělý "Edvendžr"

Wildaja (44) napsal 04.07.2017 v 05:38

Děkuji .

Pedl (177) napsal 03.07.2017 v 23:47

• Žehnání motorek Švábenice 2017 . Děláme velké, ale ne l

Rok 2017 je rok " Ohnivého Kohouta", je čas zaměřit se na celek a né na detaily a podrobnosti :-). Navíc je propojen jedničkou a to je počátek - z nuly. Tedy z ničeho :-) jdeme vzhůru ... Dejme si šanci a nejen sobě :-

Vloženo: 07.05.2017
    Uskutečněno: 29.04.2017
  • Nejlepší sport, motorka a dort :-).

Tyhle dny slavíme :-D :-P. Nejen den "štěstí", první jarní den a nebo dokonce den, kdy se poučíme z chyb, které udělali jiní a sebe tak uchráníme od bolesti a utrpení (s). Je toho prostě dost, za co být vděčný.

Vloženo: 21.03.2017
    Uskutečněno: 21.03.2017
  • Příroda na podzim je nádherná :-). Asi zavařím foťák :-

A je to tady ... babí léto nás čechralo krásně, teplounce a zkoušelo nás ukolébat, že zima je ještě daleko. Nene ;-), je už skoro tu ;-). Mrazík ráno štipká za nehty a sluníčko se rádo schovává za šedivý pochmurný mr

Vloženo: 27.10.2016
    Uskutečněno: 26.10.2016