Yamaha TDM 850 (1991)

Aktualizováno 2.6.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

3neczak
3neczak napsal 10.08.15 v 18:58 10b.

Co dodat? 10 b.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 04.06.15 v 10:31 10b.

Tak modra je dobra, ale cervena je rychlejsi Jinak si v textu oprav ten udaj o vykonu, 3VD ma 77k (57kW). Novejsi 4TX mela 59kW. Koukam, zes daval H4ky, ja je tam mam taky - uz jsem to tak koupil. Akorat se mi nedari to nejak dobre seridit, za tmy je prd videt na sroubky.
Co olej nebere? Ja na mem starem TDM ho merim na bocnim stojanku tak, aby bylo po horni rysku na nezasroubovane merce a zatim po tisici km jsem nezaznamenal ubytek, coz me tedy docela prekvapilo. Motorka ma sice od predchoziho majitele novy krouzky, ale ze by to kvuli tomu prestalo zrat olej, to bych se divil.
Jinak nechapu co je to za zlepseni, kdyz davam komentar k motorce, ze musim dat bodovy hodnoceni. Automaticky budu davat 10

ganmiki
ganmiki napsal 20.05.15 v 11:08 10b.

S názorem, že motorka má být červená zásadně souhlasím jinak pěkná babča, tak ať slouží.

Milan1963
Milan1963 napsal 22.04.15 v 14:08

Hezká, at' jezdí ku tvé spokojenosti.

Slávek-TDM napsal 21.04.15 v 21:49

Jinak original kufry i s nosici jsou treba v tomto testu z Motocykl katalogu:

Slávek-TDM napsal 21.04.15 v 21:38

Tak nerad bych se mylil, ale ty kufry skoro urcite nejsou original Yamaha, ale spis Kappa a jeste s nejakym doma delanym nosicem. Ale na funkci to nebude mit vliv.
Jinak motorka rozhodne neni vyrobena v roce 1996, je to maximalne rok 1993, pokud nema strikanej i ram. Pak uz byl stribrnej, stejne tak i motor.
Jo a jeste jedna rada na zaver, kontroluj olej opravdu hodne casto. Radeji ho do nadoby nalej vic, motorka ma mazani se suchou skrini, takze nemuzes prelejt - staci kdyz nechas za behu teplyho motoru trochu rezervu na pripadnej olej z okruhu v nadobce. A doraz na konci kvetna na sraz. www.yamaha-tdm.cz

findejs1310
findejs1310 napsal 21.04.15 v 20:15

Motorka má být červená 10b.