Suzuki DR-Z400E (2008)

Vlastník gozer
Vloženo 19.4.2015
Aktualizováno 19.5.2017

Moje první japonské moto . Parádní enduro ve výborném stavu s jasnou historií se spolehlivým a silným motorem na takové to domácí orání .

Motorka koupena od Sally06 (Hranice I - Město) - Boužel motorku nechtěl vyměnit za Favorita v tunningu :D Ale za to dal paradní cenu + nejake to příslušenství + rady apod . Jeden z mála lidí ktery nemá motorky v bordelu a hodí se od něho moto koupit .

První dojmy - Je to traktor jako blázen možná i díky supr nastavení není problem jet vyjezd za 3 ale taky i stejnou rychlostí za 4 . Oproti husabergu je pocitově slabší, převodovka vyrazně kratší což je do vyjezdu super . Hodbě paradní je elektrický startér a chytaní motorky na drc na to sme moc zvyklej u předešle moto nebyl .

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročile enduristy a pro každeho co chce nenáročne moto do lesa a je schpen se smířit s trochu vyšší vahou a trochu měkčím podvozkem

Doplňky na motorce - Výztuhy chladiču - určitě supr věc
Motohodiny s polofunkčním otáčkoměrem
Masivní AL kryt pod motor + kryt vyfuku zatím neistalováno
Vypínač předního světla
+ planuju ješte kontorlku neutralu pokud to pujde

Po prodeji Husaberga 400 jsem si řikal že letos už žadnou moto kupovat nebudu ( apson ne takovou) ale vcelku nahodou se mi pod ruky dostala tahle strojovna v super stavu za přijatelnou a po dobrém majiteli s najetyma 140 mth . Tak hned na druhej den jsem byl pro ni . Troufám si říct že na motorku jsem si celekm rychle zvyk jelikož motor je nezaludnej spolehlivej dostatečně silnej pruběhem připominající moji 200 cross :D Jelikož jsem na z berga posbíral zkušnosti teměř žadne co se ježdění tyče tak jse mám toho ješte spoustu co učit abych motorku uměl opravdu dobře ovladát to bude vyžadovat ještě rok i dva pokud nepřijde nejakej uraz . Spojka na to že je lanková tak sem sní mile překvapen - je dobře citlivá . Co se převodovky tyče občas bych si tam tu chybějcí 6tku dovedl představit ale hodně děla taky to že momentálně je tam převod na extrem hardcore enduro což mi až tak nevadí možná postupem času to dám trošku více do rychla . Zatím mám ujeto cca 1 mth takže se teprve seznamuje. Postupem času přidám ješte nejaky info a upravím text a přídám vlastní foto .

Marzaj
Marzaj napsal 23.01.19 v 17:08 10b.

Ahoj nebude na predaj ? ak ju ešte máš :)

lacerta82
lacerta82 napsal 20.04.15 v 06:28 10b.

Ať slouží ke spokojenosti