Ducati Monster 1100S (2009)

Vlastník Ladík929
Vloženo 18.4.2015
Aktualizováno 18.4.2015

Tak sjem dospěl a pořídil si dva válce.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Maximální spokojenost. Doporučuji

První dojmy - Nadchla mě svou dravostí pomalu se spolu zžíváme věřím,že nám to bude klapat

Mně osobně poslední generace fakt chytla a nahé italské kráse dávám 99 bodů ze sta. Kompaktní stavba a dravost, která z nové jedenáctikule srší proudem, jen potvrzuje, že taliáni prostě patří mezi světovou designérskou smetánku. Myslím, že drobounká podsedlovka těsně nad dvojicí kuželovitých hliníkových laufů nechá v klidu jen málokoho. Mohutná patnáctilitrová nádrž posazená na trubkovém příhradovém rámu mluví jasnou monstří řečí a značce Ducati nezůstává nic dlužna. Oproti předchozím modelům dostala navíc dva otvory, kterými skrz mřížku fičí vzduch do desetilitrového airboxu.

Více na: http://www.motorkar...ster-1100-13683.html
Copyright © Motorkari.cz[img=http://img.motofotky.cz/upload/images/

miramara
miramara napsal 27.10.15 v 18:24 10b.

Pěkné...no konečně pořádná motorka.

Bauiii
Bauiii napsal 21.04.15 v 10:29

Tomas_
Tomas_ napsal 19.04.15 v 12:13 10b.

Tomas_
Tomas_ napsal 19.04.15 v 12:12

co napsat prostě pecka, která se nedala odmítnout a je vidět, že ti udělala velikou radost
Věřím, že budeš maximálně spokojený a nějakou chvíli ti i vydrží .
10b. a jak píše Hříbek - MonsterBrothes.

Hříbek
Hříbek napsal 19.04.15 v 08:58 10b.

No ty kraso,treti clovek za vikend co ve slavkove vymenil mášu ani jsem nevidel cb1000 a ty uz drazdis Italku tak at to lita a nekde se potkam 10bodu MonsterBrothers