Ducati Monster 1100S (2009)

Vlastník JanaFMX
Vloženo 11.12.2022
Aktualizováno 11.12.2022

Vzduchem chlazený Monster. Asi nejlepší motor od Ducati. V eSkové verzi, full Termignoni+ řídící jednotka racing.

Ducati Monster 1100 EVO: Jiný posez, mokrá spojka

První dojmy - Kvůli této motorce jsem prodala svoje S4R. Váha 168 a mega krouťák z této motorky dělají střelu! Motorku mám laděnou do sportovna - Termignony výfuky + svody+ racingová řídící jednotka - to je záruka svižné jízdy plné zábavy!

Motorku bych doporučil pro - Zkušený jezdec

Doplňky na motorce - Termignony, racing řídící jednotka

Letos jsme do rodiny pořídili Monstra 1100 EVO, svezla jsem se, ale nechtěla jsem měnit S4R - je to jiný stroj, byť je jméno pořád Monster: S4R je nahatý superbike, kdežto tato 11tka je prostě naháč jak se patří. No nakonec jsem se prostě rozhodla a vůbec toho nelituju! Projev je výtečný, mě vyhovuje - strmá křivka motoru, jede od spoda až nahoru - díky řídící jednotce. Žádné nakopnutí v xy otáčkách se nekoná, žádná mezera ve výkonu není, nebo já ji aspoň nezaznamenala.Moc se těším na to, až se pořádně projedeme víc v technických pasážích. Motorku jsem koupila skoro na konci sezóny a musím říct, že se stala v mé stáji okamžitě oblíbencem a to natolik, že i na delší vzdálenosti, na které bych brala spíše svoji ST3 i kvůli kufrům jsem vzala Monstra a diskomfortně jsem pak tahala přilbu na zádech :D Posez na motorce je celkem vzpřímený. Hodně na tom udělá svoje sedlo, které je odlišné od 1100EVO. Já sedím "na motorce" na evu je to jakoby v motorce. Taky přepákování je blíže sportu, takže nohy trochu víc skrčené. Strasně by mě zajímalo, jak se jezdí na Hyprošovi 1100 - úplně vzpřímený posez a stejně supr motor! Co má esko a evo nemá? no suchou spojku!!! :D pak nádherné zlaté kola a vidle! Jsem ráda, že domácnost netrpí a máme každý to své - evo vs esko :)

Servis - úplně standardní Ducárna - řemeny ventily pravidelně, olej taky a je to v cajku :) za to se pak odmění neuvěřitelně!

Mirinn
Mirinn napsal 14.12.22 v 15:35 10b.

Milanek13
Milanek13 napsal 12.12.22 v 15:57 10b.

Vzduchem chlazené Monstery jsou prostě nejlepší

Hříbek
Hříbek napsal 12.12.22 v 09:16 10b.

Pěkná Ducatí rodinka