Honda CBF 1000 (2012)

Vlastník Felix_Libanon
Vloženo 12.4.2015
Aktualizováno 15.6.2020

Silný a pohodlný cesťák od Hondy. :o)

Motorka koupena od greb (Uherské Hradiště 1)

První dojmy - První dojmy: Hydraulická spojka super, motor jde krásně do tahu, má sílu, brzdí a svítí velmi dobře. Proti tomu drnčí plast na přístrojovce, je potřeba ho podlepit nějakou pěnovou lepenkou, ale to je detail. Motor není slyšet, chce to nějakej rozumnej laďáček. ;o) Jinak mi padla do ruky dobře.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro lidi, co chtějí jezdit dál než jen kolem komína. Pohodlná na cestování, ale když se chcete svést sportovněji, není problém ;o)

Doplňky na motorce - Kufry,padáky,ukazatel rychlosti,zadní blatník

Zatím se teprve poznáváme, ale mám z ní dobrej pocit. Honda pro mě znamená spolehlivost. Je potřeba doladit pár drobností, ale jinak super stroj pro cestování po Evropě. Dostatek výkonu, brzdí a svítí dobře, pohodlná, topcase na dvě helmy, měkčí sedlo proti starší CBF600S. Podvozkově mi přijde taky lepší, ale jsem zatím opatrnej, nejsou ještě optimální teploty. ;o)

wsbk
wsbk napsal 21.04.15 v 18:12 10b.

JinT
JinT napsal 13.04.15 v 21:57

Ahoj
Postupem času najdeš pár mušek... Koukni na CBF forum myslím, že u každé bude za čas potřeba vyměnit ložisko v krku aby tě někde při rovnání rukavic nesklepala... a to světlo... bohužel v noci se tak dobré nezdá nevím proč nám nenadělili obě svítící na tlumené i dálkové... Jinak určitě dobrá volba cesťák je to super... a já mám i pár typu na úpravy