Suzuki SV 1000 (2004)

Vlastník Martin-bandit
Vloženo 4.4.2015
Aktualizováno 23.8.2015

Suzuki SV 1000
Vždycky jsem chtěl zkusit dvouválec. A když se ukázal tenhle kousek, tak jsem neváhal a šel jsem do toho

První dojmy - První dojmy se nesou v rytmu nadšení. Je to úplně něco jinýho, než 4-válec. Krásnej zátah odspoda, když potřebuju, tak vezmu za plyn a nemusim se řešit nějaký řazení.

Motorku bych doporučil pro - na začátek to asi neni úplnej ideál. Chce to už trošku cit v ruce. Ale co si budem povídat, vždycky to je v hlavě, takže když člověk nemá v palici vymydlíno tak proč ne :)

Doplňky na motorce - na motorce jsou laďáky Ixil (brutální zvuk), jiný držák spz, diod. blinkry, řídítka, kufr a další drobnosti.
Všechno dělal minulý majitel

V2 mě vždycky lákaly kvůli krásnýmu zátahu odspoda, zvuku a celkově je to někde uplě jinde než čtyřválec. Oceňuju to, že se na týhle motorce dá jak svižně pojezdit, tak i v klidu cestovat. Když potřebuju jet, tak nemusim hned podřazovat o 3 kvalty níž, ale motor to krásně vezme bez nějakýho vytáčení až do nebe. Co se týče brzd a podvozku...pro můj styl dostačující, nikdy jsem neměl problém. Možná přední vidlice mi přijde trochu tvrdší. Většina uživatelů se stěžuje na opačnej problém, takže si spíš myslim jestli to není práce minulého majitele.

Servis zatím klasika. Olej, filtry, gumy.

Delší trasy na týhle mašině určitě ano. Je to taky hodně o jezci. Já se svými 2 metry a 100 kg mám trošku problém se na ni poskládat, ale kolem 200 km dám bez problémů:)

Hříbek
Hříbek napsal 05.04.15 v 21:19 10b.

Ať slouží a dělá radost po Banditovi to musel byt dobrej šok

PYTEL1
PYTEL1 napsal 05.04.15 v 08:07 10b.