KTM 990 Adventure / S (2010)

Vlastník JouneSs
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 4.4.2020

Vloženo: 27.03.2018, Uskutečněno: 27.03.2018, Zhlédnuto: 109x

Přibylo i pár funkčních doplňků. Po dlouhém čekání se ke mě dostal GPS držák do kokpitu na LC8. Cena byla příšerná na to že to je jen kus kovu a trocha spojovacího materiálu ale funkčně je to vymyslené dokonale vč. plug and play instalace. Telefon/navigace je hned na očích a člověk nemusí odvracet oči ze směru jízdy

Druhý funkční doplněk který přibyl je přídavný ventilátor Spal VA32-A101-62A. Nechal jsem se inspirovat na ADVrideru + již hotovou sadou od Twalcomu. Nechtělo se mi ale dávat necelé 4tisíce za již hotovou sadu. Koupil jsem tedy přímo ventilátor ze stránek SPALU, bohužel se zrovna nedal sehnat starší kousek, ale i tak cena nebyla nějak strašná cca 1600. objednal jsem pár motokonektorů vč. faston spojek (viz. https://www.motokon...faston-6-3-mm-2-poly ). Poslední fáze a nejpracnější byla výroba držáku. Po chvilce tvoření papírové předlohy se přešlo na výrobu a vyřezávaní z plechu. Byla to sice pakárna, ale celkové náklady a pocit z vlastní práce za to stál.
Oba větráky už jsou zprovozněné, elektriku jsem vyřešil jen rozbočkou a paralelním připojení za první ventilátor. Tzn. budou spínat současně. Nečekám od toho žádnou extra změnu ale pořád si říkám čím rychleji se dostane teplý vzduch od motoru tím půjde i teplota rychleji dolů. Ovšem funkčnost se ukáže až. v horkých dnech někde na jihu. :)

Sete (36) napsal 27.03.2018 v 11:20

• Prodej

No a přišel čas asi na poslední záznam k téhle krásce. Přidám poslední fotky z inzerátu, než jsme se rozloučili a radost bude dělat už někomu jinému. Byla to skvělá motorka, měla své mouchy a někdy i potrápila, ale přest

Typ: Prodej
  • Moto dovolená 2018 - Rumunsko

V létě 2018 jsem s kamarádem a jeho tatkou, doufám že jednou skoro rodinou absolvoval cestu za krásami offroadu a panenské přírody v Rumunsku. Najeto zase okolo 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. KRásy Rumun

Typ: Dovolená
  • Moto dovolená 2019 - Cres, Lošinj

V létě 2019 jsem se svým parťákem absolvoval cestu za krásami offroadu na chorvatských ostrovech Cres, Lošinj a malý Lošinj. Najeto necelých 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. (y) 10 dní, bez kempu, bez uby

Typ: Dovolená