KTM 990 Adventure / S (2010)

Vlastník JouneSs
Vloženo 22.3.2015
Aktualizováno 4.4.2020

Vloženo: 27.03.2018, Uskutečněno: 27.03.2018, Zhlédnuto: 22x

Pro tenhle rok jsem si vybral na servis kamaráda Faryna (Faryn suspension ), klučina který se opravdu vyzná a to nejen v oranžových strojích. Plán byl malý servis, a menší kontrola, když loni byla na velkém servise ve Vlašimi. Po kontrole ale vyšlo na jevo vše co bylo zanedbané nebo ne úplně prověřené. Vypíšu asi jen stručně co se dělalo:
výměna oleje vč. filtru
kontrola motoru, přetěsnění víka spojky, kontrola lamel, vyčistění spojkové pumpy + výměna spojkové sady u páčky, vyčistění systému spojky, výměna kapaliny
kompletní repas podvozku, přední tlumiče, zadní tlumič
ložiska v krku + předním i zadním kole
výměna čidla zadní brzdy
výměna palivove hadice vč. rychlospojky za pal. čerpadlem.
kontrola vzduchového filtru.

Borec pomalu ani nespal a motorka byla za pár dnů připravena k vyzvednutí. Ještě jednou velké díky a faryna můžu všem jen vřele doporučit

• Prodej

No a přišel čas asi na poslední záznam k téhle krásce. Přidám poslední fotky z inzerátu, než jsme se rozloučili a radost bude dělat už někomu jinému. Byla to skvělá motorka, měla své mouchy a někdy i potrápila, ale přest

Typ: Prodej
  • Moto dovolená 2018 - Rumunsko

V létě 2018 jsem s kamarádem a jeho tatkou, doufám že jednou skoro rodinou absolvoval cestu za krásami offroadu a panenské přírody v Rumunsku. Najeto zase okolo 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. KRásy Rumun

Typ: Dovolená
  • Moto dovolená 2019 - Cres, Lošinj

V létě 2019 jsem se svým parťákem absolvoval cestu za krásami offroadu na chorvatských ostrovech Cres, Lošinj a malý Lošinj. Najeto necelých 3 tis km a další parádní moto dovolená za náma. (y) 10 dní, bez kempu, bez uby

Typ: Dovolená