KTM EXC 250 F (2009)

Vlastník Sapphi
Vloženo 14.3.2015
Aktualizováno 14.3.2015

Koupila jsem ji abych se na ní naučila enduro. Plánuju jezdit hlavně na trati a možná někdy časem po lese.

První dojmy - Je bezvadná, lehoučká, výkonu má dost, ale přitom se mi nesnaží utrhnout ruce. A je to čtyřtakt, což je pro mě jako začátečníka fajn, mám trochu problém s bržděním brzdama :-)

Motorka je super, začínám takže jsem jezdila jen opatrně po enduro trati je hodně vysoká, takže dosáhnu tak možná jednou nohou. S nakopáváním jsem měla taky vždycky problémy, naštěstí má startér

No naučila jsem se trať nějak objet, sice pomalu, ale nějak jo, občas mi to i poskočilo na skočkách

Ale je to hrozně náročný, nejen fyzicky ale jako pro holku i psychicky... vím že nesmím jet pomalu, ale strach mi nedovolí jet rychlejc :) a pak mi někde poodjede zadní kolo a já se leknu

Hrozně ráda bych pokračovala a poznávala dál svět ze sedla téhle super KTMky... měla jsem sen jet s endurem do Rumunska a jezdit tam po loukách, kopcích a v přírodě... ale boužel se mi změnily poměry, já se přestěhovala do města a nebylo kam ji dát... tak musela do světa. Snad z ní má nový majitel aspoň takovou radost jakou jsem měla já.

Měla jsem ji nakonec jen jeden rok (2014).

Hitla
Hitla napsal 15.03.15 v 05:40

jsi sikovna

O.N.E.
O.N.E. napsal 14.03.15 v 15:43 10b.

Super Tak at to jezdí